Odontologijos Klinikos Kaune

Odontologijos klinikos KauneLietuvoje veikiančių odontologijos klinikų skaičius siekia apie 2000.  O Kaune jų yra tikrai ne mažai ir išsirinkti geriausią tikrai gali būti sudėtinga. Žinant tai, kad ne visi klinikose dirbantys specialistai tikrai verti odontologo vardo ir pas tokius tikrai nesinori grįžti dar kartą.

Atsižvelgiant į Kauno odontologijos klinikų gyvavimo laiką, atsiliepimus apie procedūras, aptarnavimą ir profesionalumą, pateikiame top 10 geriausių odontologijos klinikų Kaune sąrašą.

Viadenta
K. Donelaičio g. 67-1, Kaunas
+370 615 33100

Kokybę ir saugumą garantuoja ilgametė, virš 20 metų patirtis, bei imlumas naujovėms.

Kauno denticija
Vytauto pr. 14, Kaunas
+370 37 220202

Svarbiausios Kauno „Denticija“ klinikos vertybės Teikiamos visos odontologijos paslaugos ir suaugusiems, ir vaikams. Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ nuo pirmos akimirkos pajusite atidumą ir

Valasevičių odontologijos klinika
Savanorių pr. 258-1, Kaunas
+370 611 15517

Vyro ir žmonos įkurta odontologijos klinika pasižymi ypatingu dėmesiu klientui.

Dantenė
V. Krėvės g. 55-1, Kaunas
+370 (699) 11198

Aukštą kvalifikaciją turintys specialistai, dalyvavę daugybėje seminarų.

Neodenta
Baltų pr. 49A, Kaunas
+370 684 21 260

Neodenta suteiks visas reikalingas paslaugas jūsų dantims Kaune ir Vilkaviškyje.

Denteina
Radvilėnų pl. 26-1, Kaunas
+37065599444

JŪSŲ KLINIKA Odontologijos klinika „Denteina“ įsikūrusi patogioje vietoje visai šalia Kauno centro. Pradėjusi savo veiklą 2005 metais, „Denteina“ šiuo metu vienija aukščiausio lygio odontologijos

Inmodenta
Savanorių pr. 271, Kaunas
+370 687 70 934

Registracija galima ir internetu.

Centro odontologai
A.Juozapavičiaus pr. 112, Kaunas
+370 657 54221

Trumpai apie šią kliniką: Centro odontologijos klinika įsikūrusi Kauno miesto Centre. Klinikoje, po vienu stogu suburta visų sričių aukščiausios kvalifikacijos specialistų komanda, kuri visada

Šypsenos Magija
Savanorių pr. 60, Kaunas
+370 657 33009

Klinikoje veikia trys kabinetai su naujausia technologine įranga.

Amadenta
Maironio g. 15, Kaunas
+370 680 30306

Privati klinika prieinama visiems, kurioje taikomos naujausios technologijos.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis odontologijos kliniką

Žiūrint iš šalies, atrodo, kad visos odontologijos klinikos yra vienodos, tačiau pasidomėjus plačiau, jos tikrai skiriasi ir yra savitos. Visos jos stengiasi suteikti savo klientams profesionalias paslaugas už kiekvienam prieinamą kainą, tačiau ne retai žmonės iš šių specialistų kabinetų išeina su blogesne savijauta, nei atėjo. O pažiūrėjus į vaikus, jiems stomatologas atrodo tarsi baubas, nors dar nespėjo prie vaiko prisiliesti. Nuo ko tai priklauso ir į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį, prieš renkantis odontologijos kliniką?

Internetinė svetainė

Nukeliavus į kiekvieną odontologijos klinikos svetainę, joje galima rasti kontaktus, o kai kuriose galima iš karto užsiregistruoti vizitui pas norimą specialistą. Beveik visose klinikų svetainėse rasite, kiek metų įmonė užsiima veikla ir kokios paslaugos yra teikiamos. Dažniausiai odontologijos klinikos bendradarbiauja ir su kreditus teikiančiomis bendrovėmis. Tad atsiskaitant už paslaugas nekils daug problemų apmokant tai išsimokėtinai. Visą šią informaciją nesunkiai rasite internetinėje svetainėje. Tai svarbu renkantis kliniką, kadangi ten galėsite rasti visą reikiamą informaciją, dažnai jose rasite ir atsiliepimus iš klientų, o tai gali pagelbėti, renkantis specialistus.

Gyvenamoji vieta 

Gyvenamoji vieta gan svarbus faktorius, renkantis, kurioje klinikoje lankysimės. Viskas labai priklauso ir nuo miesto dydžio, kuriame gyvenate. Jei gyvenate mažesniame miestelyje, tikėtina, kad odontologijos klinikos pasirinkimo ratas sumažėja iki kelių pasirinkimų. Arba, jei jūsų miestelyje nėra dantis prižiūrinčio specialisto, greičiausiai teks vykti į kitą, didesnį miestą.

Didesniame mieste gyvenantys žmonės greičiausiai rinksis vietą arčiau namų, nepaskaitę plačiau apie odontologijos kliniką. Ir dėl to gali smarkiai nudegti. Galbūt geriau užtrukti daugiau laiko vykstant iki kitame miesto gale esančios klinikos, nei pasirinkti prastesnę, tačiau artimesnę odontologijos kliniką.

Teikiamos paslaugos

Visos odontologijos klinikos savo internetiniame puslapyje pateikia, kokias procedūras klinikoje gali suteikti. Paslaugos gali skirtis nuo turimų specialistų ir jų kvalifikacijos. Ne visos klinikos gali pasiūlyti išskirtinių žinių reikalaujančias procedūras, pavyzdžiui ortodontinį gydymą. Tačiau visos jos suteiks svarbiausias ir reikalingiausias paslaugas. Prieš renkantis kliniką, labai svarbu išsiaiškinti, kokias paslaugas atlieka joje dirbantys specialistai.

Pagrindinės paslaugos, kurios tikrai bus teikiamos visose gerus specialistus turinčiose klinikose: 

  • Estetinis plombavimas. Tai danties formos atkūrimas plombinėmis medžiagomis. Minimaliai invazinį estetinį plombavimą odontologai atlieka, kai dantys yra pažeisti ėduonies, nuskilę, nudilę, tamsios spalvos ar kreivi.
  • Dantų implantacija. Dantų implantais pakeičiami vienas ar keli prarasti dantys. Šis gydymo būdas padeda ateityje išvengti nepatogių išimamų protezų.
  • Protezavimas. Protezavimas atliekamas tada, kai negalima nuosavo danties atkurti plombinėmis medžiagomis.
  • Burnos higiena. Tai higieninės dantų procedūros, kai pašalinamos įvairios dantų apnašos, dantų balinimas. 

Specialistų kvalifikacijos

Beveik visuose klinikų internetiniuose puslapiuose rasite informaciją apie kiekvieno specialisto kvalifikaciją, kursus, asmenines savybes bei darbo patirtį. Tai stipriai susiaurins paieškas renkantis kvalifikuotą ir tikrai gerą specialistą. Vedant vaiką pas šios srities atstovą, svarbu pasidomėti, ar klinikoje dirba vaikų odontologas. Kadangi jie turi daugiau praktinių ir teorinių žinių, kaip nuraminti vaiką ir paversti šį vizitą smagiu žaidimu, o ne palikti siaubingų prisiminimų, kurie jį baugins visą likusį gyvenimą.

Kaina

Kaina tikrai svarbu, renkantis odontologijos kliniką, kadangi už šią paslaugą turėsite sumokėti iš savo kišenės. Tad kai kurie specialistai tuo naudojasi ir stengiasi iš paciento „išlupti“ kuo daugiau pinigų. Kaina tikrai svarbus kriterijus, kadangi prieš vykstant atlikti procedūros, reikia žinoti, kiek už paslaugą turėsite sumokėti ir pasirūpinti šia suma iš anksto. Lygiai taip pat, kaip ir informaciją apie specialistus galite rasti internetiniame puslapyje, taip galite lengvai rasti ir kainoraštį. O jeigu nerandate, susisiekite nurodytais kontaktais ir sužinokite visą jus dominančią informaciją. Paslaugų kaina klinikose gali skirtis dėl skirtingų gydytojų kvalifikacijų, naudojamų medžiagų ar netgi klinikos lokacijos.

Viskas priklausys nuo jūsų

Atsižvelgus į pagrindinius patarimus, pagal ką rinktis odontologijos kliniką Kaune, pasirinkimų ratas gali stipriai sumažėti. Jei apsilankėte pas sau tinkamą specialistą, atsižvelgiant ir į kainą, lokaciją ir kvalifikaciją, pasistenkite pas jį ir likti. Kadangi taip odontologas žinos, kokios procedūros jums buvo darytos, o ir jums nekils papildomas stresas, kai jau žinosite, koks specialistas gydys jūsų dantukus.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 3.5 / 5. Balsų skaičius: 34

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Odontologija
Taip Pat Skaitykite