Ortodontai Kaune

Kauno Implantologijos Centras

Kauno Implantologijos Centras – tai komanda sudaryta iš daug patirties turinčių specialistų. Nuolatinis tobulėjimas seminaruose ir užsienio konferencijose leidžia užtikrinti, jog klinikoje yra teigiamos aukščiausios kokybės ortodontijos, burnos chirurgijos, dantų balinimo ir kitos odontologijos paslaugos.

Ortoma

Ortoma – viena labiausiai patyrusių odontologijos klinikų Kauno mieste. Čia dirbančios specialistės nuolatos tobulina savo kvalifikaciją ir plečia patirtį dalyvaudamos tarptautinėse konferencijose bei seminaruose. Čia paslaugų kokybe nusivylęs neliks nei vienas klientas.

Andziulio odontologijos klinika

Pagrindinės šios odontologijos klinikos vertybė – tai profesionalumas, inovacijos ir veržlumas. Komandos kolektyvą sudaro jauni, tačiau daug klinikinės odontologijos patirties turintys specialistai teikiantys burnos chirurgijos, ortodontijos, burnos higienos ir daugelį kitų odontologijos paslaugų.

LSMU Kauno Klinikos

LSMU Kauno Klinikos – tai jau daugelį metų dirbanti ir viena didžiausių klinikių įstaigų Lietuvoje. Tarp jų vyrauja ir šios įstaigos Ortodontijos klinika. Jos tikslas – padėti problemų su dantimis turintiems žmonėms. Klinikoje dirbe daug patirties turintis mokslininkų-gydytojų kolektyvas žinantis kas labiausiai bus reikalinga kiekvienam pacientui.

Dantų estetika

Odontologijos klinikos „Dantų estetika” specialistai – tai komanda sudaryta iš aukščiausios kompetencijos implantologų, odontologų, technikų ir burnos higienos ekspertų. Žinome, kad geriausias odontologijos paslaugas žmonėms gali teikti tik itin patyrę ir rūpestingi dantų specialistai.

Centro Odontologijos Klinika

Trumpai apie šią kliniką: Centro odontologijos klinika įsikūrusi Kauno miesto Centre. Klinikoje, po vienu stogu suburta visų sričių aukščiausios kvalifikacijos specialistų komanda, kuri visada

Šypsenos Magija

Klinikoje veikia trys kabinetai su naujausia technologine įranga.

Denteina

JŪSŲ KLINIKA Odontologijos klinika „Denteina“ įsikūrusi patogioje vietoje visai šalia Kauno centro. Pradėjusi savo veiklą 2005 metais, „Denteina“ šiuo metu vienija aukščiausio lygio odontologijos

Neodenta

Neodenta suteiks visas reikalingas paslaugas jūsų dantims Kaune ir Vilkaviškyje.