Ortopedai traumatologai Kaune

Ortopedai traumatologai Kaune

Jei patyrėte traumą ar jaučiate skausmus ir negalite gyventi įprasto gyvenimo, užsiregistruokite į specialisto konsultaciją, kad Jums būtų atliktas išsamus įvertinimas ir pateiktos individualios gydymo rekomendacijos.
Pateikiame TOP klinikas Kauno mieste, kuriose dirba profesionalūs ortopedai traumatologai.

TOP 10 ortopedų traumatologų Kaune

NodClinic
Birželio 23-iosios g. 4, Kaunas
+37063499996

„Nordclinic“ - pažangi medicina, keičianti gyvenimus.


Gijos Klinikos
Savanorių pr. 284, Kaunas
+37037312699

Gijos Klinikos- lyderiaujanti klinika sporto medicinos srityje. Konsultuoja savo sričių profesionalai, kurie tyrimus ir diagnostiką atlieka pasitelkiant moderniausias technologijas.


Unomeda
V. Putvinskio g. 50, Kaunas
+37037375853

Unomeda Klinika specialistai atsižvelgia į paciento poreikius ir nuostatas, siekiant suteikti efektyviausią gydymo būdą.


Kildos klinika
Gaižiūnų g. 3A, Kaunas
+37037338286

Dr. A. Kildos klinika yra privati sveiktos priežiūros įstaiga. Klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turintys gydytojai specialistai. Atliekami įvairūs instrumentiniai ir laboratoriniai tyrimai.


Artroklinika
Statybininkų g., 16,, Kaunas
+37065773979

ARTRO klinika įkurta siekiant padėti žmonėms, turintiems sąnarių problemų. Klinikoje konsultuoja savo srities profesionalai, kurių tikslas- suteikti laisvę judėti be skausmo.


Affidea Klinika
Savanorių pr. 178, Kaunas
+37052441188

Affidea klinika yra pripažinta tarptautiniu mastu už nuolatinį dėmesį pacientų saugumui ir klinikinės kompetencijos tobulinimą.


Kardiolitos Klinikos
Savanorių pr. 423, Kaunas
+37062033383

Kardiolitos klinikos – tai vienus geriausių gydytojų Lietuvoje subūręs klinikų tinklas. Dirba apie 700 savo srities ekspertų, tame tarpe ir gydytojai mamologai, kurie nuolat stebi pasaulines tendencijas bei kelia kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje.


Aklinika
Savanorių pr. 66, Kaunas
+37037750800

Šeimos ir diagnostinė klinika Kaune. Šeimos medicina, konsultacijos, diagnostiniai tyrimai, gydymas.


LSMU Kauno Klinikos
Eivenių g. 2, Kaunas
+37037326282

Tai daugiaprofilinis, specialiai pritaikytas ir įrengtas pagal šiuolaikinius reikalavimus, aukščiausio lygio traumos gydymo centras Lietuvoje. Šis centras aprūpintas naujausia technika ir aparatūra, kad traumuotiems ligoniams būtų galima suteikti visą spektrą šiuolaikinių paslaugų.


Studentų g. 37, Kaunas
+37037750866

Biofirst klinika - viena iš seniausių ir daugiausiai patirties turinčių grožio procedūras atliekančių klinikų visoje šalyje. Čia galima kreiptis ne tik profesionalioms konsultacijoms, tačiau ir diagnostikai, lazerinio gydymo bei grožinėms procedūroms. Ilgametė gydotojų komandos patirtis užtikrina, jog klinika yra viena iš lyderiaujančių Lietuvoje.

Priežastys dėl kurių reikėtų kreiptis pas specialistą

Pagrindiniai požymiai ir simptomai, kurių neturėtumėte ignoruoti. Jei jaučiate kurį nors iš toliau išvardytų simptomų, užsirašykite pas gydytoją ortopedą, kad jis įvertintų jūsų būklę.

 • skausmas, sustingimas ar diskomfortas, dėl kurio sunku atlikti kasdienę veiklą;
 • lėtinis skausmas (ilgiau nei 12 savaičių trunkantis skausmas);
 • sumažėjusi judesių amplitudė;
 • nestabilumas vaikštant ar stovint;
 • progresuojantis rankų ar kojų silpnumas ar tirpimas;
 • minkštųjų audinių sužalojimas, kuris nepagerėjo po kelių dienų.

Konsultacijos eiga

 • Bendra apžiūra. Jos metu surenkama ligos istorija, apžiūrima paciento būklė, identifikuojamos galimos problemos priežastys.
 • Specialioji apžiūra. Diagnozavus pagrindines judėjimo sutrikimo priežastis, gydytojas aiškinasi visus su konkrečia paciento problema susijusius faktorius. Atidžiai apžiūri ligonio pėdų, stuburo, raumenų būklę, patirtas traumas ar turimas deformacijas.
 • Tyrimai. Siekdamas kuo tikslesnės būklės nustatymo, specialistas gali skirti tyrimus tokius, kaip magnetinio rezonanso tamografijos (MRT) ir/arba rentgeno nuotraukos.
 • Gydymas. Nustačius judėjimo diskomforto priežastis, individualiai kiekvienam pacientui yra pritaikomas geriausiai tinkantis gydymo būdas. Konsultacijų metu gydytojas supažindina ligonį su gydymo svarba, laikotarpiu, priemonėmis, pavyzdžiui, ortopediniais batais, įtvarais, specialiais ortopediniais vidpadžiais ir pan.

Taikomi gydymo metodai

Ortopedai traumatologai siūlo platų gydymo būdų spektrą pacientams, patyrusiems raumenų ir kaulų sistemos sužalojimus ir susirgimus. Svarbu pasikonsultuoti su kvalifikuotu ortopedijos specialistu, kad būtų nustatyta geriausia veiksmų eiga, atitinkanti jūsų individualius poreikius.

KONSERVATYVUS GYDYMAS CHIRURGINIS  GYDYMAS
Apima reabilitaciją, įtvarus, vaistus ir minimaliai invazines procedūras, pavyzdžiui, injekcijas skausmui malšinti ir audiniams atkurti. Atlieka įvairias chirurgines procedūras, įskaitant sąnarių endoprotezavimo operacijas, lūžių atstatymą, artroskopiją, stuburo operacijas ir įgimtų ligų korekcines operacijas.

Pasiruošimas konsultacijai

Kad susitikimas su gydytoju ortopedu traumatologu būtų maksimaliai naudingas, pateikiame keletą patarimų, kaip pasiruošti vizitui pas šios srities specialistą.

 1. Rekomenduojame pasiruošti klausimus, kuriuos norėtumėte užduoti gydytojui. Tokiu būdu jis galės atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir problemas.
 2. Taip pat būtų naudinga gydytojui pateikti kuo daugiau tikslesnės informacijos apie jūsų nusiskundimus. Veskite dienoraštį, kuriame pažymėtumėte, ką jaučiate kiekvieną dieną, kada jautėte didžiausią skausmą, ir netgi įvertinkite skausmą. Visa ši informacija gali būti labai naudinga specialistui.
 3. Atsinešti bet kokius turimus išrašus, atliktus tyrimus. Pateikdami specialistui visą informaciją, padėsite jam greičiau suprasti situaciją, susiaurinti galimas atsiradimo priežastis ir paskirti efektyvų gydymo būdą.

Ortopedai traumatologai diagnozuoja ir gydo kaulų, raumenų ir sąnarių ligas. Gydymas gali apimti konservatyvias priemones, tokias kaip mankšta ir medikamentai, o kai kuriais atvejais – operacijas, pavyzdžiui, visišką kelio sąnario endoprotezavimą. Taip pat gydytojai ortopedai traumatologai gali padėti atlikti reabilitaciją ir taip išvengti esamos būklės simptomų pablogėjimo.