Kaip greičiau sulieknėti?

Jei norite numesti kelis kilogramus, vertėtų šiek tiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą. Sunkiausia yra žengti patį pirmąjį žingsnį, o vėliau viskas einasi tikrai sklandžiai. Taigi, nuo ko vertėtų pradėti?

Realūs lūkesčiai

Pirmiausia turėtumėte išsikelti realius tikslus. Pavyzdžiui, jei per du mėnesius norite numestu du kilogramus, tai yra visiškai realu. Vertėtų pamiršti alinančias dietas, kurių rezultatai dažniausiai tėra trumpalaikiai. Nusiteikite, kad teks pakoreguoti savo gyvenimo būdą ir prie jo įprasti. Taigi, pamatuokite savo kūno apimtis, pasisverkite ir pažymėkite datą.

Mitybos įpročių keitimas

Tikrai nebūtina imtis drastiškų priemonių, ir iš karto atsisakyti visų kaloringų ir menkaverčių maisto produktų. Pradėkite nuo mažų žingsnelių: pavyzdžiui, pirmiausia galite atsisakyti saldžių kepinių, kuriuos pakeiskite daržovių užkandžiais ar riešutais, ir palaipsniui atsisakykite cukraus (nereikėtų pamiršti, kad jo yra įvairiuose maisto produktuose, todėl teks analizuoti įvairių gaminių etiketes).

Vaikščiojimas pėsčiomis

Įpraskite per dieną nueiti 10 000 žingsnių. Jei iki šiol nevaikščiodavote pėsčiomis, galite pradėti ir nuo 5000 žingsnių per dieną, tačiau žingsnių skaičių kasdien didinkite. Jei pasivaikščiojimą sunku integruoti į savo dienotvarkę, pradėkite nuo tam tikrų įpročių keitimo: galbūt galite pėsčiomis eiti į darbą, polikliniką, parduotuvę, ir t.t.? Taip pat galite pasvarstyti apie bėgimo takelio įsigijimą: jis puikiai tinka ne tik bėgimui, bet taip pat ir ėjimui.

Mankšta namuose

Sportas namuose gali būti tikrai efektyvus. Motyvaciją pradėti sportuoti gali pakelti tam tikros sporto įrangos įsigijimas: pavyzdžiui, gali pasiteisinti svareliai, elastinės gumos, gimnastikos kamuolys, sukimo lankas lieknėjimui ir t.t. Įpraskite kasdien atlikti tam tikrus pratimus: kai pastebėsite pirmuosius rezultatus, tikrai norėsite pasistengti dar labiau. Taigi, po poros mėnesių nepamirškite pasisverti, pamatuoti kūno apimtis ir įvertinti pokyčius.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Lieknėjimas
Taip Pat Skaitykite