Archives

Šypsenos Akademija

„Šypsenos Akademija“ – tai Vilniuje ir Kaune veikianti Odontologijos klinika kuri kartu veikia kaip tyrimų laboratorija. Klinikoje yra teikiamas platus spektras odontologinių, diagnostinių ir kitų medicininių paslaugų.

Synlab

„SYNLAB“ – tai tarptautinis laboratorijų ir tyrimų centrų tinklas veikiantis 4 kontinentuose ir daugiau nei 36 šalyse, kurio misija apjungti įstaigas atliekančias medicininius tyrimus žmonėms, gyvūnams ir mūsų aplinkai.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ – tai viena iš moderniausių tyriamosios medicinos klinikų Lietuvoje įkurta dar 1995 metais, remiantis moderniausių Europos ir Šiaurės Amerikos įstaigų pavyzdžiais.

Medicina Practica

 „Medicina practica“ laboratorija – tai privati medicininių tyrimų laboratorija įkurta Vilniuje, 2000 m. Įmonės veiklos principai – naujausių tyrimų technologijų taikymas, atidumas detalėms bei inovatyvūs sprendimai.

Affidea

„Affidea“ – tai įmonių grupė teikianti šeimos gydytojų ir gydytojų–specialistų konsultacijas, laboratorinius tyrimus, instrumentinius tyrimus, sporto medicinos ir kitas sveikatos priežiūros paslaugas.

Rezus

„Rezus.lt“ – tyrimų centras teikiantis įvairias medicinos ir laboratorines paslaugas, gydytojų specialistų konsultacijas įvairiais klausimais.

Endemik

Aukščiausio lygio diagnostikos centras Vilniuje kurio pagrindinė specializacija yra ligų profilaktikos, diagnostiniai tyrimai ir imunoprofilaktika.

Antėja

Vilniuje ir kituose miestuose esantis diagnostinis centras atliekantis kraujo, šlapimo, nuograndų ir kitus tyrimus.

Kardiolitos klinikos

Yra net 29 Kardiolitos klinikos centrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose, kur dirba net 350 gydytojų, kurie yra vieni geriausių Lietuvoje. Išvis suteikiama