Kardiolitos klinikos

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas Laisvės pr. 64A
86 20 33 383
kardiolitosklinikos.lt
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Yra net 29 Kardiolitos klinikos centrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose, kur dirba net 350 gydytojų, kurie yra vieni geriausių Lietuvoje. Išvis suteikiama net 1700 profesionalių medicinos paslaugų. 

Kardiolitos klinikų gydymo centrai

Kardiolitos klinikų gydymo centrai įsikūrę net keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, tad prireikus kokybiškų medicinos paslaugų, jas pakankamai lengvai pasieksite.

kardiolitos klinikos

Akių ligų centras

Klinikose Vilniuje ir Kaune yra Akių ligų centrai, kuriuose naudojama moderniausia įranga ir suteikiamas platus paslaugų spektras – nuo paprastos apžiūros iki lėtinių ligų stebėjimo, sunkių ligų gydymo ir korekcijų lazeriu, bei chirurginių operacijų.

Akušerijos ir ginekologijos centras

Akušerijos ir ginekologijos centrai yra Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Čia diagnozuojamos tiek ginekologinės (uždegimai, cistos, nevaisingumas ir t.t.), tiek ir lytiniu keliu plintančios ligos. 

Alergologijos ir klinikinės imunologijos centras

Šie centrai yra tik Vilniuje ir Kaune, čia teikiamos alergologijos ir imunologijos paslaugos. Prireikus taikomas tiek medicininis gydymas, tiek ir pažangiausia imunoterapija.

Ausų, nosies ir gerklės ligų (LOR) centras

Šis centras (klinika) randamas Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Diagnozuojamos įvairios ausų, nosies ir gerklės ligos, naudojami tiek instrumentiniai, tiek ir visi reikalingi laboratoriniai tyrimai.

Bendrosios ir pilvo chirurgijos centras

Šis centras randamas Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Čia diagnozuojamos ir gydomos įvairios ligos susijusios su pilvo organais. Atliekamos minimaliai invazinės chirurginės operacijos (pvz., tulžies pašalinimas, pilvo išvaržos operacija ir t.t.).

Diagnostikos ir tyrimų centras

kardiolitos procedūros

Diagnostikos ir tyrimų centre atliekama daugiau nei 800 įvairių tyrimų, tame tarpe ir Covid-19. Naudojant naujausią medicininę įrangą, atliekami radiologiniai, ultragarsiniai, kraujo ir kitų skysčių laboratoriniai tyrimai ir t.t.

Dietologijos ir nutukimo gydymo centras

Dietologijos ir nutukimo gydymo centre konsultuojama ne tik dėl mitybos sutrikimų gydymo, bet ir ruošiantis svarbioms operacijoms ar po jų, ypatingais žmogui laikotarpiais (vaikams, nėštumo ar žindymo laikotarpiu ir pan.). 

Endokrinologijos centras

Endokrinologijos centre gydomi ir konsultuojami žmonės turintys endokrininių liaukų sutrikimų (cukrinis diabetas, skydliaukės sutrikimai, nutukimas, antinksčių ir kt. sutrikimai). 

Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras

Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras suteikia platų spektrą paslaugų – net 450 paslaugų iš 18 estetikos ir odos gydymo sričių, kurias atlieka net 15 dermatovenerologų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų.

Psichinės sveikatos centras

kardiolitos klinikos Tai centras, kuriame teikiamos profesionalios psichologijos ir psichiatrijos paslaugos, skirtos tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Konsultuojama ir dėl lengvų psichologinių problemų, kurios iškyla kiekvienam, ir susidūrus su psichikos ligomis – pagalbą ras kiekvienas.

Gastroenterologijos centras

Šiame centre suteikiamos gastroenterologijos paslaugos, diagnozuojamos įvairios virškinamojo trakto ligos bei kepenų veiklos sutrikimai.

Kiti Kardiolitos klinikos centrai

  • Hematologijos centre tiriami kraujo bei kraujodaros sutrikimų turintys pacientai (kraujo ligų diagnostika ir gydymas ir kt.). 
  • Ortopedijos-traumatologijos centras. 
  • Infektologijos centre diagnozuojamos ir gydomos ligos, sukeltos mikroorganizmų ir virusų.
  • Kraujagyslių ligų centre gydomos ligos, kurios atsiranda nuo kraujagyslių patologijų (pvz., išsiplėtusios venos, arterijų aterosklerozė ir kt.).
  • Odontologijos centras.
  • Krūtų ligų centras.
  • Nefrologijos centras, kuriame diagnozuojamos ir gydomos inkstų ir šlapimo takų ligos.
  • Neurologijos centras dirba su nervų ligomis ir teikia neurochirurgijos paslaugas.
  • Vaikų ligų gydymo ir raidos centras Vilniuje ir Kaune, kur teikiamos paslaugos susijusios su vaikų ligomis ir raidos sutrikimais. 
  • Kardiologijos centras ir kt.

Pabaigai

Kardiolitos klinikose atliekami įvairiausi tyrimai ir suteikiamas platus spektras paslaugų, kurias galite rasti didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Sunku trumpai aprašyti visas jų paslaugas, tad geriausia tiesiog patiems užsukti ir tikrai atrasite viską, ko gali prireikti norint išlaikyti stiprią sveikatą.