Privatumo politika

Privatumo politika

Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų svetainėje www.jeiskauda.lt. Mes gerbiame jūsų privatumą ir siekiame užtikrinti, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugi ir gerbianti jūsų privatumą. Šiame puslapyje pateikiame informaciją apie tai, kaip renkame, naudojame ir tvarkome jūsų asmeninę informaciją.

Kaip renkame informaciją

Mes renkame informaciją, kurią jūs teikiate tiesiogiai, pavyzdžiui, prisijungdami prie mūsų svetainės, registruodamiesi mūsų el. laiškų prenumeratai arba teikdami mums atsiliepimus. Mes taip pat renkame informaciją apie jūsų naudojimąsi mūsų svetaine, tokią kaip jūsų naršyklės tipas, operacinė sistema ir IP adresas. Ši informacija yra naudojama siekiant geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine, kad galėtume ją tobulinti.

Kaip naudojame informaciją

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją tik tam, kad galėtume užtikrinti gerą mūsų svetainės veikimą ir paslaugų teikimą. Mes taip pat galime naudoti jūsų informaciją siekdami pranešti jums apie naujienas, akcijas ir kitus mūsų paslaugų pasiūlymus. Mes nesidaliname jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, išskyrus atvejus, kai to reikalauja teisės aktai arba atitinkami reguliuojamieji reikalavimai.

Kaip saugome informaciją

Mes taikome saugumo priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją nuo neleistino prieigos, naudojimo ar perdavimo. Mes taip pat naudojame šifruotus ryšius ir kitas technines priemones, kad užtikrintume, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugi.

Dėl cookies naudojimo

Atkreipiame dėmesį, kad mūsų svetainėje naudojami slapukai (cookies). Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie yra automatiškai įrašomi į jūsų naršyklę, kai lankotės mūsų svetainėje. Slapukai padeda mums gerinti svetainės veikimą ir pasiūlyti jums asmeniškai pritaikytą patirtį, pavyzdžiui, prisimenant jūsų naršymo nustatymus arba rodydami jums susijusius pasiūlymus.

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jei nenorite, kad slapukai būtų naudojami, galite nustatyti savo naršyklę atsisakyti slapukų arba perspėti jūsų apie naujus slapukus, kurie yra dedami į jūsų naršyklę. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad tam tikros svetainės funkcijos gali neveikti tinkamai, jei slapukai yra atsisakyti.

Norime užtikrinti, kad mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją atsakingai ir teisėtai, laikydamiesi visų atitinkamų teisės aktų ir reguliavimo reikalavimų. Jei turite kokių nors klausimų arba rūpesčių dėl mūsų privatumo politikos ar asmeninės informacijos tvarkymo, prašome susisiekti su mumis el. paštu arba per mūsų svetainę.

 

www.jeiskauda.lt