Ortodontai Klaipėdoje

Danta

Savo veiklą klinika pradėjo dar 2004 metais. Nuo to laiko šis odontologijos centras tapo vienu iš populiariausių ir patikimiausių visame Klaipėdos mieste. Čia teikiamos odontologijos paslaugos yra orientuotos į visus šeimos narius.

Pajūrio odontologijos centras

Pajūrio odontologijos centras – tai tvirta odontologijos specialistų komanda dirbanti su tikslu suteikti jums aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas vienoje vietoje ir tam, kad dantys būtų gražūs bei sveiki. Profesionali technika mums leidžia pasiekti geriausius rezultatus ir patenkinti net reikliausių klientų lūkesčius.

Rūtos Skersienės ortodontinė klinika

Rūta Skersiėnė – jau daug metų sėkmingai Klaipėdoje dirbanti gydytoja odontologė-ortodontė. Čia teikiamos profesionalios ortodontinės paslaugos, padedančios žmonėms turėti tobulesnę ir gražesnę šypseną.

Klaipėdos Ortodontijos Centras

Klaipėdos ortodontijos centras savo veiklą pradėjo dar 2007 metais, tačiau itin išpopuliarėjo Klaipėdiečių gretose nuo 2009-ųjų, kuomet įsikūrė naujose patalpose, pačiame Klaipėdos centre. Nuo to laiko, pasiekti kliniką tapo žymiai lengviau visiems miesto gyventojams ar tai būtų viešuoju, asmeniniu transportu ar pėstute.

Danvitė

„Danvitė” – tai odontologijos klinika Klaipėdoje kurioje dirba aukščiausio lygio specialistai iš visos Lietuvos. Jų komanda – tai didžiausias įmonės pasididžiavimas. Pagrindinis šios odontologijos klinikos tikslas – užtikrinti geriausius rezultatus kiekvienam iš savo klientų.

Ingos Kniukštienės odontologijos klinika

Ingos Kniukštienės odontologijos klinika turi ofisus Plungėje ir Klaipėdoje. Ši profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir rimtą požiūrį į kiekvieną pacientą.

Danės odontologijos klinika

Danės odontologijos klinika – tai aukščiausio lygio odontologijos paslaugas teikianti klinika įskaitant dantų balinimą, estetinį plombavimą, protezavimą, burnos chirurgiją bei kitas paslaugas tinkančias visiems kliento poreikiams. Stiprioji šios klinikos pusė – efektyvus komandinis darbas.

LELA

Tai viena iš pirmųjų privačių odontologijos klinikų Klaipėdoje

Deodenta

Dantų implantacija, paradantozės gydymas, estetinis plombavimas, protezavimas, dantų balinimas ir kt. paslaugos