Ortopedai traumatologai Vilniuje

Ortopedai traumatologai Vilniuje

Ortopedai traumatologai Vilniuje

Jei kenčiate nuolatinį skausmą, pastebimai sumažėjo kūno judrumas arba esate patyrę traumą, rekomenduojama nedelsiant kreiptis pas specialistą, kuris tinkamai pasirūpins Jūsų sveikata.
Tuo tikslu pateikiame klinikas Vilniaus mieste, kuriose dirba kompetentingi šios srities profesionalai.

Top 10 ortopedų traumatologų Vilniuje

Ortopedijos Centras
Kalvarijų g. 62, Vilnius
+37052733402

Ortopedijos centras yra vienas iš ortopedijos technikos priemonių ir paslaugų teikimo lyderių Lietuvoje, kuris teikia aukštos kvalifikacijos specialistų konsultacijas, atlieka išsamų ištyrimą bei diagnozės nustatymą.


Gerovės Klinika
Nemenčinės pl. 4e, Vilnius
+37052000333

Gerovės klinikos pašaukimas yra skleisti gerovės jausmą, kuris apima ne tik numalšinus fizinį skausmą ar išsprendus sveikatos problemas, bet ir sukūrus ryšį su specialistais.


Affidea Klinika
Konstitucijos pr. 15,, Vilnius
+37052441188

Affidea misija yra su atsidavimu teikti pažangiausias ir tiksliausias diagnostikos paslaugas, kokybišką gydymą ir išskirtinę paciento patirtį.


Ortopro
Žemaitės g. 21, Vilnius
+37052159080

Ortopro gamina ir pritaiko individualius ortopedinius gaminius visoje Lietuvoje bei eksportuoja į kitas šalis, siuva individualią ortopedinę avalynę tiek vaikams, tiek suaugusiems. Taip pat teikia aukštos kvalifikacijos specialistų konsutacijas ir gydymą.


Kardiolitos Klinikos
P. Baublio g. 2, Vilnius
+37062033383

Kardiolitos klinikose dirba vieni geriausių gydytojų Lietuvoje, čia teikiamos visos medicinos paslaugos Lietuvos ir užsienio pacientams.


Hila
V. Grybo g. 32A, Vilnius
+37069800000

Hila- Medicinos diagnostikos ir gydymo centras viena iš moderniausių tyriamosios medicinos klinikų Lietuvoje įkurta dar 1995 metais, remiantis moderniausių Europos ir Šiaurės Amerikos įstaigų pavyzdžiais.


PesPlanus
Naugarduko g. 98, Vilnius
+37068560010

Jau daugiau kaip 10 metų klinika padeda visiems, kurie susiduria su skausmais, reabilituojantis po traumų bei siekiantiems palaikyti sveiką kūną ir išvengti traumų.


Northway
S. Žukausko g. 19, Vilnius
+37052644466

Northway medicinos centrai – vienos didžiausių kompleksinės medicinos, chirurgijos, reabilitacijos ir sveikatingumo paslaugas teikiančių gydymo įstaigų Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Klinikoje dirba daugybė įvairių savo srities profesionalų, o jų tarpe ir kvalifikuoti krūtų chirurgai-mamologai.


Baltijos Amerikos Klinika
Nemenčinės pl. 54a, Vilnius
852342020

Baltijos Amerikos klinika yra viena pirmaujančių privačių ligoninių Lietuvoje, kurioje dirba kvalifikuotas kolektyvas pagal pažangiausias metodikas, gydytojai yra savo srities lyderiai, puikūs specialistai, nuolat tobulėjantys ir gebantys pritaikyti pažangiausias medicinos technologijas.


Rezus
Ozo g. 18, Vilnius
+37067620220

Rezus klinika teikia plataus spektro gydymą, siekant užtikrinti aukščiausio lygio medicinos paslaugas ir užtikrinti kiekvieno kliento gerovę.

Kada kreiptis į ortopedą traumatologą?

Į specialistą rekomenduojama kreiptis, esant šiems nusiskundimams:

 • skausmas sąnariuose, kauluose;
 • uždegiminės sąnarių ligos;
 • išnirimai, raiščių patempimai ir plyšimai;
 • riešo kanalo sindromas;
 • ilgai negydyti ar blogai sugiję lūžiai;
 • artrozės;
 • deformacijos;
 • plokščiapėdystė;
 • infekcijos ir kitos kaulų, sausgyslių, raiščių ir raumenų patologijos.

Ortopedo traumatologo konsultacijos eiga

 1. Anamnezės surinkimas. Gydytojas paprašys papasakoti apie simptomus, priežastis, kodėl atvykote į konsultaciją bei medicininę istoriją, įskaitant bet kokias anksčiau patirtas traumas ar ligas.
 2. Tyrimas. Ortopedas traumatologas atliks fizinį ištyrimą, kurio metu įvertins sąnarius, kaulus, raumenis ir sausgysles.
 3. Papildomi tyrimai. Jei reikia, gydytojas gali nukreipti papildomiems tyrimams, tokiems kaip, rentgeno nuotrauka, magnetinio rezonanso tomografija (MRT), echoskopija ar kraujo tyrimai. Paskirti tyrimai leidžia visiškai patvirtinti pirminę diagnozę, nustatyti tikslią nusiskundimų priežastį.
 4. Diagnozė ir gydymo planas. Atsižvelgdamas į ligonio būklę, ligą sukėlusias priežastis, gretutines ligas bei, žinoma, diagnozę, gydytojas skiria tikslingą gydymą, individualų konkrečiam pacientui.Tai gali būti įvairūs medikamentai, reabilitacijos procedūros ar net chirurginis gydymas, priklausomai nuo jūsų būklės sudėtingumo.
 5. Papildoma konsultacija. Jeigu reikia, gydytojas gali jus nukreipti pas kitus specialistus arba planuoti tolimesnius vizitus, norint stebėti jūsų būklės pokyčius.

Kokius gydymo metodus taiko ortopedai traumatologai?

Ortopedai traumatologai pasižymi plačiu įvairių sąnarių, kaulų, raumenų ir sausgyslių problemų gydymo spektru.
Esant poreikiui, specialistai konsultacijos metu gali atlikti echoskopiją ar paskirti rentgeno, magnetinio rezonanso tyrimus.
Priklausomai nuo diagnozės, gali būti atliekamos įvairios injekcijos į sąnarius ir sausgysles.

VAISTO PAVADINIMAS NAUDOJIMAS INDIKACIJOS
Seroidiniai vaistai Stiprūs priešuždegiminiai vaistai, kurie mažina uždegimą ir skausmą sąnariuose ar raumenyse. Dažniausiai naudojami gydant sąnarių uždeimus, tokius kaip  osteoartritas, bursitas ar sinovitas.
Hialurono rūgštis Hialruono rūgštis yra natūrali kremzlėse esanti mdžiaga, kuri padeda sumažinti sąnarių trintį ir skausmą, atkurti sąnario judrumą. Palaipsniui atkuria sąnario judrumą, sumažina skausmą, tačiau dažniausiai reikia daugiau nei vienos injekcijos.
PRP (plazmos su trombocitais) Koncentruota paciento kraujo plazma , kuri skatina audinių gijimą, ir regeneraciją. Skatina gijimą ir regeneraciją, taip pat gali sumažinti skausmą ir pagerinti funkciją.
Regeneruojantis peptidas Biocheminė medžiaga, kuri skatina audinių regeneraciją ir gijimą. Stimuliuoja audinių atsinaujinimą ir regeneraciją, kuris gali pagerinti sąnarių ir raumenų būklę.

Gydytojas ortopedas traumatologas gali paskirti ortopedinius įtvarus gydymui ir profilaktikai. Jie yra skirti įvairių kūno dalių imobilizavimui, stabilizavimui, prilaikymui, priklausomai nuo esamos problemos, patirto pažeidimo. Tai ortopedinė priemonė, kurią galima naudoti gydymui ir traumų profilaktikai,potrauminiu periodu, siekiant išvengti skausmo ir išlikti aktyviems.

Taip pat teikiamos rekomendacijos ir patarimai dėl gyvenimo būdo pokyčių gijimo metu ir po jo. Kai kuriais atvejais gali būti reikalingas ir chirurginis gydymas.

Pasiruošimas konsultacijai

Atvykus pas ortopedą traumatologą konsultacijai, reikia su savimi pasiimti visas su konkrečia liga susijusius išvadas, gautas ligoninėse, ambulatorinėse įstaigose bei atliktų tyrimų rezultatus. Tai padeda gydytojui gauti kuo daugiau informacijos, todėl lengviau nustatyti diagnozę ir greičiau gali paskirti tinkamą gydymą.

Spartus gyvenimo ritmas nepaliaujamai daro įtaką kasdieniam žmonių gyvenimui, o sutrikus tam tikroms rankų, kojų ar kitoms judamojo aparato funkcijoms pasijaučia didelis judėjimo diskomfortas. Todėl svarbu, kad būtų laiku paskirtas tikslingas gydymas, kuris lems ne tik trumpesnę gydymo trukmę, bet ir geresnius rezultatus.