„Northway“ medicinos centrai

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas S. Žukausko g. 19
+37052644466
nmc.lt
Media
Instagram
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

„Northway“ medicinos centrai teikia kompleksinės medicinos, reabilitacijos, chirurgijos ir sveikatingumo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek ir Didžiojoje Britanijoje. Šie medicinos centrai įsikūrę Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje bei Londone. 

„Northway“ medicinos centruose dirbančios gydytojų ir kitų specialistų komandos suteikia modernias, saugias ir kokybiškas medicinos paslaugas, kurių dėka žmonėms lengviau grįžti į kokybišką gyvenimą. 

„Northway“ medicinos centrai nuo pat pradžių pradėjo dirbti su tikslu padėti žmonėms – tiek sveikiems, tiek ir sergantiems. Čia užsiimama ligų prevencija, yra įkurtas sveikatingumo centras, tiksliai ir operatyviai diagnozuojamos ligos ir skiriamas būtinas gydymas, o sveikstantiems siūloma ir reabilitacija.

„Northway“ paslaugų centrai

Kiekviename iš „Northway“ paslaugų centrų rasite ilgametę patirtį turinčius specialistus, aukštą paslaugų kokybę, individualų dėmesį, pažangiausius gydymo metodus, konfidencialumą ir rūpestingą personalą, kuris pasistengs išspręsti visas jūsųs su sveikata susijusias problemas. 

Estetinės medicinos centras

Čia rasite visas populiariausias plastines ir rekonstrukcines operacijas, grožio injekcijas, estetinės odontologijos, lazerinės ir estetinės dermatologijos procedūras, kurios skirtos vertinantiems profesionalumą ir kokybę.

Konsultacijų ir tyrimų centras

Būtiniausių sričių gydytojai ir savo sričių specialistai nuolat konsultuoja ir tiria savo pacientus, kuriems operatyviai diagnozuoja ir gydo sveikatos problemas tam, kad jie kuo greičiau grįžtų į normalų gyvenimą ir būtų sveiki. 

Vaisingumo centras

Nevaisingumas paliečia didelę dalį šeimų, tad šis centras jau daugiau kaip 20 metų padeda susilaukti vaikų visiems to norintiems. Gydytojų tikslas yra kuo greičiau nustatyti nevaisingumo priežastį ir ją pašalinti, kad šeima galėtų išpildyti savo norą. 

Kamieninių ląstelių bankas ir gydymo centras

Kamieninių ląstelių bankas skirtas saugoti kūdikio virkštelės kraujo kamienines ląsteles, kurios gali praversti sunkiai susirgus vaikui ar kitam šeimos nariui. Mokslininkai mano, kad kamieninės ląstelės ateityje galės išgydyti ir šiuo metu laikomas nepagydomas ligas. 

Sveikatingumo ir reabilitacijos centras

Sveikatingumo ir reabilitacijos centre teikiamos paslaugos apima fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų konsultacijas, kineziterapiją tiek salėje, tiek ir vandenyje, fizioterapiją, mankštą vandenyje nėščiosioms ir moterims po gimdymo, gydomąsias mankštas vandenyje bei kūdikių plukdymą ir kt. 

Chirurgijos centras

Chirurgijos centras turi 7 modernias operacines, 16 metų patirties ir net 80 savo srities ekspertų chirurgų, kurie stengiasi kuo greičiau išsiaiškinti negalavimo priežastį ir ją pašaltinti. Čia naudojami pažangiausi gydymo metodai ir naujausia operacinių įranga. 

Gydytojų konsultacijos nuotoliniu būdu

„Northway“ medicinos centrai teikia ir pakartotines konsultacijas nuotoliniu būdu. Jei nėra galimybės atvykti gyvai į pakartotines konsultacijas, tai puiki alternatyva. Šias konsultacijas teikia:

 • Šeimos gydytojai
 • Alergologai 
 • Andrologai 
 • Dermatologai
 • Endokrinologai 
 • Gastroenterologai 
 • Kardiologai 
 • Neurologai 
 • Ortopedai traumatologai
 • Psichiatrai
 • Psichologai 
 • Reumatologai 
 • Urologai
 • Mamologai.

Pabaigai

Medicinos centrų „Northway“ pagrindinis tikslas yra pateisinti kiekvieno čia apsilankiusio žmogaus lūkesčius. Nesvarbu, ar susirgote, nusprendėte pasitikrinti profilaktiškai, ar norite tiesiog pasigražinti ar sustiprinti sveikatą – čia yra laukiamas kiekvienas.