Odontologijos Klinikos Vilniuje

Odontologijos klinikos VilniujeVisoje Lietuvoje veikia apie du tūkstančiai odontologijos klinikų, Vilniuje –  apie tris šimtus. Profesionalių odontologijos klinikų ir specialistų pasiūla yra išties didelė, tačiau yra ir tokių, pas kuriuos po vieno apsilankymo daugiau nesinori sugrįžti.


Atsižvelgiant į Vilniaus odontologijos klinikos istoriją ir atsiliepimus apie procedūras, aptarnavimą ir profesionalumą, pateikiame top 10 geriausių odontologijos klinikų Vilniuje sąrašą.

TOP Rekomenduojama odontologijos klinika Vilniuje

Vytauto g. 46, Vilnius
8 52715367

Odontologijos klinika „Domus Dentes“ - be jokios abejonės, viena iš labiausiai patyrusių visoje Lietuvoje. Profesionalų komanda įsikūrusi Vilniuje, Žvėryno mikrorajone, savo duris pravėrė dar 2000 metais ir nuo to laiko sėkmingai teikia įvairias odontologijos paslaugas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jų pagrindinis tikslas - paslaugų kokybe ir personalo aptarnavimu patenkintas klientas, nesvarbu su kokia odontologine problema jis būtų susidūręs.

TOP 10 geriausių odontologijos klinikų

Vytauto g. 46, Vilnius
8 52715367

Odontologijos klinika „Domus Dentes“ - be jokios abejonės, viena iš labiausiai patyrusių visoje Lietuvoje. Profesionalų komanda įsikūrusi Vilniuje, Žvėryno mikrorajone, savo duris pravėrė dar 2000 metais ir nuo to laiko sėkmingai teikia įvairias odontologijos paslaugas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jų pagrindinis tikslas - paslaugų kokybe ir personalo aptarnavimu patenkintas klientas, nesvarbu su kokia odontologine problema jis būtų susidūręs.


Vilniaus odontologijos klinika
S. Žukausko g. 39, Vilnius
+370 5 2752274

Kiekvienam pacientui siūloma individualus bei visapusiškas požiūris į burnos sveikatos problemas.


Albodent
Kalvarijų g. 2A-2, Vilnius
+370 690 90555

Albodent klinika - kai pasitikėjimas kuria rezultatus.


šatrijos klinika
Kalvarijų g. 103-32, Vilnius
8 605 86228

Odontologijos klinika rinkoje esanti beveik 15 metų.


Žvėryno odontologijos klinika
S. Moniuškos g. 25, Vilnius
+370628 77784

Gydytojų, dirbančių šioje įstaigoje darbo stažas apie 15 metų.


Dantų harmonija
Olimpiečių g. 1A-9, Vilnius
+370 610 11 222

Vertinantiems dėmesį, laiką ir patirtį.


Gidenta
A. Vienuolio g. 14 – 3, Vilnius
+370 618 08025

Estetinės odontologijos ir implantologijos klinika GIDENTA


Goštauto odontologijos klinika
Goštauto g. 4-10, Vilnius
+370 650 69100

Nepriekaištinga šypsena – teigiamo pirmojo įspūdžio pagrindas.


dantų estetikos centras
A. Juozapavičiaus g. 3, Vilnius
+370 629 13336

Odontologijos klinika pačiame Vilniaus centre prie žaliojo tilto.


Dentastra
Rygos g. 6-156, Vilnius
+370 674 18963

Dentastra – odontologijos klinika Vilniuje, įkurta 2002 metais ir teikianti visas šiuolaikinės odontologijos paslaugas, kurių dėka Jūsų dantys bus nuostabiai gražūs ir sveiki.

Kaip išsirinkti odontologijos kliniką

Kiekviena odontologijos klinika yra savita ir siūlo skirtingas paslaugas ar procedūras. Tačiau visos jos stengiasi suteikti paslaugas profesionaliai ir taip įgauti paciento pasitikėjimą. Tad kodėl ne visos klinikos gauna gerus atsiliepimus. Pateiksime keletą pasiūlymų, pagal ką išsirinkti odontologijos kliniką.

Protingiausias sprendimas būtų susirasti pastovų gydytoją ar kliniką, kur specialistai prižiūrės jūsų dantis. Tokiu atveju specialiai jums bus sukurtas gydymo planas ir ligos istorija. Taip atsiras pasitikėjimas specialistu ir pačia klinika.

Gyvenamoji vieta 

Tai išties vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis kliniką. Kai gyvename dideliame mieste renkamės kliniką, kuri  būtų arčiau namų. Kadangi laikas yra labai brangus ir norisi jį išnaudoti naudingiau, negu sėdėti automobilyje ar viešajame transporte keliaujant į kitą miesto galą tvarkytis dantų.

Teikiamos paslaugos

Beveik kiekviena odontologijos klinika Vilniuje siūlo panašias pačias svarbiausias odotologines paslaugas, tačiau jei tai maža klinika, gali būti, kad jie neatlieka rimtesnių paslaugų ar operacijų. Todėl tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, kurį privaloma išsiaiškinti renkantis, kurioje klinikoje lankytis. Pagrindinės paslaugos, kurios tikrai bus teikiamos visose geresnėse klinikose: 

  • Estetinis plombavimas. Tai danties formos atkūrimas plombinėmis medžiagomis. Minimaliai invazinį estetinį plombavimą odontologai atlieka, kai dantys yra pažeisti ėduonies, nuskilę, nudilę, tamsios spalvos ar kreivi.
  • Dantų implantacija. Dantų implantais pakeičiami vienas ar keli prarasti dantys. Šis gydymo būdas padeda ateityje išvengti nepatogių išimamų protezų.
  • Protezavimas. Protezavimas atliekamas tada, kai negalima nuosavo danties atkurti plombinėmis medžiagomis.
  • Burnos higiena. Tai higieninės dantų procedūros, kai pašalinamos įvairios dantų apnašos, dantų balinimas. 

Specialistų kvalifikacijos

Beveik visuose klinikų internetiniuose puslapiuose rasite informaciją apie kiekvieno specialisto kvalifikaciją, kursus, asmenines savybes bei darbo patirtį. Tai tikrai svarbu žinoti. Juk mieliau rinktis tą specialistą, kuris turi aukštą kvalifikacijos lygį ir ilgametę darbo patirtį, nei tą, kuris į odontologijos sritį įžengė neseniai. Viskas priklauso nuo jus dominančių ar jums būtinų paslaugų. Jeigu tai paprastos, nedaug kainuojančios ir nesudėtingos paslaugos, nereikia nuvertinti ir studentų, kurie tik pradeda savo karjerą odontologijoje. Dažniausiai jie būna griežtai prižiūrimi rimtų specialistų, kad nesugadintų kliento sveikatos. Juk visi turi nuo kažko pradėti. 

Kainos

Tai svarbus kriterijus daugumai pacientų. Lygiai taip pat, kaip ir informaciją apie specialistus galite rasti internetiniame puslapyje, taip galite lengvai rasti ir kainoraštį. O jeigu nerandate, susisiekite nurodytais kontaktais ir sužinokite visą jus dominančią informaciją. Paslaugų kaina klinikose gali skirtis dėl skirtingų gydytojų kvalifikacijų, naudojamų medžiagų ar netgi klinikos lokacijos. Odontologijos klinika Vilniaus centre gali turėti žymiai brangesnes kainas už paslaugas nei toliau esančios klinikos. Svarbu paminėti, kad visuomet turite pasidomėti apie kainas prieš gydymą, kadangi taip išvengsite papildomo galvos skausmo.

Viskas priklausys nuo jūsų

Rekomenduojame atsakingai rinktis odontologijos kliniką Vilniuje ir stengtis kuo mažiau keisti klinikas. Jei atradote sau tinkamą specialistą, pasistenkite pas jį lankytis reguliariai, kadangi taip kils mažiau streso, kadangi niekada nežinosite, ko galima tikėtis, lankantis pas naują gydytoją. 

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 4 / 5. Balsų skaičius: 30

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Odontologija
Taip Pat Skaitykite