Dantų Harmonija

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas Olimpiečių g. 1A-9
+370 610 11 222
dantuharmonija.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Apie kliniką „Dantų Harmonija“

Vertinantiems dėmesį, laiką ir patirtį

2007 m. implantuojančio gydytojo Mariaus Bučinsko ir ortodontės Eugenijos Bučinskienės įkurta klinika „Dantų harmonija“ yra subūrusi patyrusius ir nuolat tobulėjančius specialistus. Klinikos komandą sudaro skirtingų specializacijų gydytojai, todėl pacientas gauna visas būtinas gydymo paslaugas vienoje vietoje. Svarbu ir tai, kad čia yra įrengta moderni laboratorija, naudojama kompiuterinė tomografija, atliekama skaitmeninė diagnostika, o klinikos pacientams yra suteikiama galimybė pasirinkti šiuolaikiškus, pasaulyje pripažintus gydymo metodus.

Pagrindiniai odontologijos klinikos Vilniuje „Dantų harmonija“ prioritetai – kokybė ir rūpinimasis pacientu.

Specialistų komanda

„Dantų harmonijoje“ dirbantys gydytojai nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje rengiamuose kursuose bei seminaruose (Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Švedijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Turkijoje), todėl niekuomet nesustojama ties tuo, kas jau pasiekta – nuolat sekamos ir diegiamos naujovės.

Klinikoje „Dantų harmonija“ įdiegta moderni kompiuterinė komunikacijos sistema, naudojamos pažangios diagnostikos priemonės:

  • kompiuterinė tomografija
  • skaitmeninės dentalinės ir panoraminės rentgeno nuotraukos
  • cefalogramos
  • intraoralinė kamera
  • „CarieScan“ aparatas, pagal danties audinių tankį rodantis jo pažeidimo intensyvumą.

Šios technologijos suteikia galimybę išsamiai ištirti paciento dantų bei burnos būklę, parengti detalų ir tikslų asmeninį gydymo planą.