Odontologijos klinikos

Šypsenos Akademija

„Šypsenos Akademija“ – tai Vilniuje ir Kaune veikianti Odontologijos klinika kuri kartu veikia kaip tyrimų laboratorija. Klinikoje yra teikiamas platus spektras odontologinių, diagnostinių ir kitų medicininių paslaugų.

Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika

Žalgirio klinikoje siekiama teikti saugias, kokybiškas, pažangiausiomis mokslo ir technologijų žiniomis grindžiamas sveikatos priežiūros paslaugas, kurios ne tik atitiktų pacientų poreikius ir lūkesčius,

Domus dentes

Odontologijos klinika „Domus Dentes“ – be jokios abejonės, viena iš labiausiai patyrusių visoje Lietuvoje. Profesionalų komanda įsikūrusi Vilniuje, Žvėryno mikrorajone, savo duris pravėrė dar 2000 metais ir nuo to laiko sėkmingai teikia įvairias odontologijos paslaugas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jų pagrindinis tikslas – paslaugų kokybe ir personalo aptarnavimu patenkintas klientas, nesvarbu su kokia odontologine problema jis būtų susidūręs.

Mdenta

Mūsų dantys atlieka vieną iš svarbiausių funkcijų mūsų gyvenime. Pagal juos atsiskleidžia mūsų bendra kūno sveikata, turint sveikus dantis kartu jaučiame mažiau diskomforto. Klinika Mdenta ir jos specialistai yra pasiruošę padėti kiekvienam žmogui turinčiam ortodontinių problemų.

Kauno Implantologijos Centras

Kauno Implantologijos Centras – tai komanda sudaryta iš daug patirties turinčių specialistų. Nuolatinis tobulėjimas seminaruose ir užsienio konferencijose leidžia užtikrinti, jog klinikoje yra teigiamos aukščiausios kokybės ortodontijos, burnos chirurgijos, dantų balinimo ir kitos odontologijos paslaugos.

Ortoma

Ortoma – viena labiausiai patyrusių odontologijos klinikų Kauno mieste. Čia dirbančios specialistės nuolatos tobulina savo kvalifikaciją ir plečia patirtį dalyvaudamos tarptautinėse konferencijose bei seminaruose. Čia paslaugų kokybe nusivylęs neliks nei vienas klientas.

Andziulio odontologijos klinika

Pagrindinės šios odontologijos klinikos vertybė – tai profesionalumas, inovacijos ir veržlumas. Komandos kolektyvą sudaro jauni, tačiau daug klinikinės odontologijos patirties turintys specialistai teikiantys burnos chirurgijos, ortodontijos, burnos higienos ir daugelį kitų odontologijos paslaugų.

LSMU Kauno Klinikos

LSMU Kauno Klinikos – tai jau daugelį metų dirbanti ir viena didžiausių klinikių įstaigų Lietuvoje. Tarp jų vyrauja ir šios įstaigos Ortodontijos klinika. Jos tikslas – padėti problemų su dantimis turintiems žmonėms. Klinikoje dirbe daug patirties turintis mokslininkų-gydytojų kolektyvas žinantis kas labiausiai bus reikalinga kiekvienam pacientui.

Danta

Savo veiklą klinika pradėjo dar 2004 metais. Nuo to laiko šis odontologijos centras tapo vienu iš populiariausių ir patikimiausių visame Klaipėdos mieste. Čia teikiamos odontologijos paslaugos yra orientuotos į visus šeimos narius.

Pajūrio odontologijos centras

Pajūrio odontologijos centras – tai tvirta odontologijos specialistų komanda dirbanti su tikslu suteikti jums aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas vienoje vietoje ir tam, kad dantys būtų gražūs bei sveiki. Profesionali technika mums leidžia pasiekti geriausius rezultatus ir patenkinti net reikliausių klientų lūkesčius.

Rūtos Skersienės ortodontinė klinika

Rūta Skersiėnė – jau daug metų sėkmingai Klaipėdoje dirbanti gydytoja odontologė-ortodontė. Čia teikiamos profesionalios ortodontinės paslaugos, padedančios žmonėms turėti tobulesnę ir gražesnę šypseną.

Klaipėdos Ortodontijos Centras

Klaipėdos ortodontijos centras savo veiklą pradėjo dar 2007 metais, tačiau itin išpopuliarėjo Klaipėdiečių gretose nuo 2009-ųjų, kuomet įsikūrė naujose patalpose, pačiame Klaipėdos centre. Nuo to laiko, pasiekti kliniką tapo žymiai lengviau visiems miesto gyventojams ar tai būtų viešuoju, asmeniniu transportu ar pėstute.

Danvitė

„Danvitė” – tai odontologijos klinika Klaipėdoje kurioje dirba aukščiausio lygio specialistai iš visos Lietuvos. Jų komanda – tai didžiausias įmonės pasididžiavimas. Pagrindinis šios odontologijos klinikos tikslas – užtikrinti geriausius rezultatus kiekvienam iš savo klientų.

Ingos Kniukštienės odontologijos klinika

Ingos Kniukštienės odontologijos klinika turi ofisus Plungėje ir Klaipėdoje. Ši profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir rimtą požiūrį į kiekvieną pacientą.

Danės odontologijos klinika

Danės odontologijos klinika – tai aukščiausio lygio odontologijos paslaugas teikianti klinika įskaitant dantų balinimą, estetinį plombavimą, protezavimą, burnos chirurgiją bei kitas paslaugas tinkančias visiems kliento poreikiams. Stiprioji šios klinikos pusė – efektyvus komandinis darbas.

Senamiesčio perlas

„Senamiesčio perlas” – tai odontologijos klinika Klaipėdoje kuri didžiuojasi savo kvalifikuotų specialistų komanda ir yra pasiruošusi padėti visiems klientams.

Edantė

,,Edantė“ – tai kvalifikuota odontologijos specialistų komanda iš Klaipėdos išsiskirianti ypatingu rūpesčiu Jumis. Šio centro tikslas – teikti auksčiausios kokybės paslaugas jums, įsiklausyti į jūsų prašymus ir tinkamai nuteikti ateinančioms procedūroms. Iš mūsų sužinosite išsamiausią informaciją apie gydymo procedūros eigą, bet svarbiausia – matysite norimą rezultatą.

Prodentum

Klinika „Prodentum” – daugiau nei 15 metų sėkmingai odontologijos paslaugas teikianti įstaiga. Čia vyrauja tik viskas kas nauja ir modernu, o kokybė ir kliento pasitenkinimas yra keliamas kaip aukščiausias prioritetas.

Euklinika

„Euklinika” – tai odontologės Eglės Urbutienės įkurta klinika teikianti visas odontologijos paslaugas. Mūsų komanda yra sudaryta tik iš patyrusių specialistų, todėl kiekvienas apsilankęs žmogus čia gaus aukščiausio lygio odontologijos paslaugas.

Pilenė

Jei nesate patenkinti savo šypsena, nėra geresnės vietos nei odontologijos klinika „Pilenė”. Esame patyrusių profesionalų kolektyvas galintis atlikti visas dantų taisymo ir priežiūros procedūras paremtas naujausiomis technologijomis ir inovacijomis odontologijos srityje.