Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas Žalgirio g. 117
(8-5) 272 7334
zalgirioklinika.lt
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Žalgirio klinikoje siekiama teikti saugias, kokybiškas, pažangiausiomis mokslo ir technologijų žiniomis grindžiamas sveikatos priežiūros paslaugas, kurios ne tik atitiktų pacientų poreikius ir lūkesčius, bet juos net viršytų. 

Čia užtikrinamas konfidencialumas ir pagarba kiekvienam pacientui, nuolat kuriamas šiltas ir profesionalus ryšys tarp gydytojų ir pacientų. Didžiausias klinikos siekis yra tapti viena iš geriausių Lietuvoje, išsiskirti kokybišku darbu ir optimaliomis sąlygomis tiek pacientams, tiek ir personalui.  

Kuo ypatinga Žalgirio klinika?

žalgirio klinika

Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika yra vienintelė tokia Lietuvoje, kur viename komplekse randamos ne tik odontologijos paslaugos, bet ir mokomi odontologijos studentai, ruošiami šeimos gydytojai, bendrai ir specializuotai tobulinami odontologai. 

Šioje klinikoje yra vykdomi tiriamieji darbai siekiant išsiaiškinti odontologinių ligų priežastis ir jų išplitimą, odontologinių ligų profilaktika, teikiama visų lygių ambulatorinė ir stacionarinė pagalba gyventojams. Čia taip pat nuolat rengiamos konferencijos ir metodinė medžiaga pagrįsta naujausiomis mokslo žiniomis. 

Gydytojai, dirbantys klinikoje 

Šioje klinikoje dirba ne tik patyrę specialistai, tačiau taip pat mokosi dirbti ir studentai, tad sutinkant pacientui ir prižiūrint vadovui, gali būti suteikiamos ir gydytojų rezidentų paslaugos. žalgirio klinikos procedūros

Klinikoje dirba:

 • odontologai
 • ortodontai
 • endodontologai
 • periodontologai
 • vaikų odontologai
 • odontologai ortopedai
 • burnos, veido ir žandikaulių chirurgai
 • neurologas
 • radiologas
 • echoskopuotojas
 • vidaus ligų gydytojai
 • burnos higienistai
 • logopedas

Kas gydoma Žalgirio klinikoje? 

Kiekvienais metais Žalgirio klinikoje gydomi apie 3500 ligonių, o ambulatorinė, diagnostinė ir gydomoji pagalba suteikiama net 60 000 pacientų. Skubi odontologinė pagalba suteikiama dar 11 000 pacientų.

Kiekvienas gydomasis ir diagnostinis kabinetas aprūpintas modernia radiologine ir odontologine įranga, kuri padeda gydytojams suteikti visapusišką pagalbą kiekvienam pacientui.

Pagal statistiką, beveik pusė pacientų į stacionarą patenka dėl įvairių veido uždegimų, veido srities kaulų bei žandikaulio lūžių. Daugiausia gydomi Vilniaus apskrities gyventojai, tačiau atvažiuoja ir iš aplinkinių miestų.

Apie 50 % visų susirgimų sudaro burnos organų, seilių liaukų bei žandikaulio uždegimų atvejai, tačiau daug pacientų atvyksta ir dėl įvairių buitinių traumų. 

Kiekvienais metais apie 120 vaikų turinčių įgimtas veido ir burnos organų ligas būna gydoma ir operuojama. Vyksta nuolatinės konsultacijos, kurių metu tėvams padedama prisitaikyti prie vaikų, turinčių įvairius apsigimimus, poreikių. Tėvai ir globėjai konsultacijų metu informuojami ne tik apie vaiko priežiūros ir maitinimo ypatumus, laukiančias operacijas, bet ir apie ortodontinį, logopedinį gydymą. 

žalgirio klinikos įranga Patyrusios gydytojų komandos konsultuoja dėl smilkininio žandikaulio sąnario susirgimų bei prarastų dantų atstatymo naudojant moderniausias implantacijos sistemas. Taip pat šiuolaikinio endodontologinio mikroskopo dėka gydomi sunkiausi dantų kanalų susirgimų atvejai. 

Visos Lietuvos gydytojams odontologams palengvina diagnostiką ir gydymą įsigytas naujas galvos ir kaklo srities kompiuterinis tomografas.

Pabaigai

Kiekvienas susidūręs su neeilinėmis odontologinėmis problemomis, ras profesionalią pagalbą Žalgirio klinikoje, kur mokslas tampriai siejasi su praktika tam, kad kiekvienas pacientas būtų patenkintas.