Domus dentes

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas Vytauto g. 46
8 52715367
www.dentes.lt
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Odontologijos klinika „Domus Dentes“ – be jokios abejonės, viena iš labiausiai patyrusių klinikų visoje Lietuvoje. Profesionalų komanda įsikūrusi Vilniuje, Žvėryno mikrorajone, savo duris pravėrė dar 2000 metais ir nuo to laiko sėkmingai teikia įvairias odontologijos paslaugas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Jų pagrindinis tikslas – paslaugų kokybe ir personalo aptarnavimu patenkintas klientas, nesvarbu su kokia odontologine problema jis būtų susidūręs.

domus dentes

Teikiamos paslaugos

  • Plombavimas. Dantys dažniausiai būna pažeidžiami karieso (ėduonies). Gydytojas išvalęs dėl karieso atsiradusią skylutę, užpildo atsiradusią ertmę plombine medžiaga ir dantis vėl atgauna buvusias funkcijas, nustoja skaudėti. Prieš tai kruopščiai atliekama diagnostika, jei reikia, nuskausminama.   
  • Balinimas. Patamsėjusius dantis klinikoje balina įvairiais būdais – valo apnašas naudojant ultragarso instrumentą, vėliau nupučia soda. Taip pat galima naudoti balinančias kapas. Prireikus išbalinti dantis, kurie yra pakeitę spalvą iš vidaus, pvz., vienas dantis po traumos ar šaknų valymo procedūros ir pan., dirbama su balinimo iš vidaus sistema.  
  • Ortodontija. Tai dantų tiesinimas įvairiomis priemonėmis. Pas gydytoją ortodontą rekomenduojama apsilankyti jau ankstyvame amžiuje, ypač jei išdygus pieniniams dantims, vaikas neteko kai kurių jų per anksti (pvz., teko išrauti dėl gedimo). Tai aktualu ir tada, kai pradėjo dygti nuolatiniai dantys – gydytojas įvertins, ar užtenka vietos, o galbūt reikia nešioti plokštelę taip išvengiant breketų vyresniame amžiuje. O jei vaikystės laikotarpis jau praeityje, tai ortodontas įvertinęs dantų būklę, parinks geriausias priemones, kad kliento veidą nušviestų daili šypsena.
  • Endodontija. Tai danties šaknies kanalo gydymas. Dėl įvairių pažeidimų, į danties vidų gali įsiskverbti bakterijos ir sukelti infekciją. Kartais tai visai nejaučiama, bet dažniausiai tai sukelia stiprų skausmą, dantis pasidaro labai jautrus, gali patamsėti, tampa skausmingas, parausta ir patinsta dantenos. Pagydžius šaknies kanalą, yra išsaugomas dantis.  
  • Vaikų dantų gydymas. Klinikoje itin laukiami vaikai, su kuriais gydytojai odontologai greitai suras bendrą kalbą. Vaikų dantukai labai reiklūs, jie greitai genda, jei yra netinkamai prižiūrimi ar dėl kitų priežasčių. Svarbu nuo mažens lankytis pas odontologą, kad vaikas drąsiai rodytų savo dantis ir leistų tvarkyti. Kadangi už vaikų dantų priežiūrą atsakingi tėvai, tai kuo anksčiau atvedamas vaikas, tuo anksčiau galima pastebėti ir tėvų daromas dantų priežiūros klaidas ir užkirsti kelią rimtiems gedimams. Pieniniai dantys yra labai svarbūs ir jie turi būti itin kruopščiai prižiūrimi tam, kad nuolatiniai dantys ne tik išdygtų sveiki, bet tokie ir išliktų. 
  • Profilaktika. Tam, kad išvengti dantų skausmo ir sunkiai išsprendžiamų komplikacijų, itin svarbu lankytis pas odontologą profilaktiškai kas 6-12 mėnesių. Gydytojas odontologas laiku pastebėjęs mažą gedimą greitai ir be skausmo jį sutvarkys.
  • Chirurgija. Tai dantų pašalinimas, kitaip tariant, rovimas. Jei pieniniai dantys neiškrenta ir neužleidžia vietos jau dygstančiam nuolatiniam dantukui, tai jį tenka pašalinti. Suaugusiems pasitaiko, kad nuolatinius dantis tenka pašalinti dėl įvairių nepataisomų pažeidimų. O taip pat raunami ir protiniai dantys, kurie dažnai genda patys ar kenkia šalia esantiems dantims.
  • Implantavimas. Tai dirbtinis danties pakeitimas, kai į kaulą yra įsriegiamas implantas, o ant jo dedamas vainikas, kuris atrodo visiškai natūraliai. Tai tampa šiuolaikinės odontologijos aukščiausiu standartu atkuriant dantis. 
  • Protezavimas. Tai reikalinga norint atkurti kramtymo funkciją ir žinoma, šypseną. Protezavimas yra gana plati sritis, galimi fiksuoti protezai arba išimami. Jei trūksta vieno ar kelių dantų, o galbūt dantis nuskilęs ir pan, tai naudojami dantų vainikėliai arba tiltiniai protezai. Jei žmogus neturi dantų, tai individualiai pritaikomi išimami protezai. 

Odontologijos klinika „Domus Dentes“ yra ta vieta, kurioje kruopščiai ir atsakingai įvertinama kiekvieno žmogaus individuali dantų būklė ir situacija, kiekvienam pritaikomos reikalingos paslaugos ir gydymas. Patyrusių specialistų komanda yra pasiruošusi bet kokiems iššūkiams.