Goštauto grožio ir odontologijos klinika

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas Goštauto g. 4-10
+370 650 69100
www.gostautoklinika.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

odontologijos klinika Nepriekaištinga šypsena – teigiamo pirmojo įspūdžio pagrindas.

Kai ką nors sutinkate, apie Jus iškart sąmoningai ir pasąmoningai susidaroma nuomonė: ar Jūs rūpinatės savimi ir savo sveikata?

Sukurti patį geriausią pirmąjį įspūdį yra visiškai Jūsų galioje: apsilankykite odontologijos klinikoje ir būkite tikri, kad jūsų šypsena yra nepriekaištinga.

Goštauto grožio ir odontologijos klinika Vilniuje (GOK) nuo pat įkūrimo 1999 metais, vadovaujasi principu, kad nepriekaištinga burnos sveikatos būklė – geros savijautos pagrindas, o tai suteikia pasitikėjimą savimi ir dovanoja nepamirštamą šypseną.

Kokias paslaugas teikia GOK?

Goštauto grožio ir odontologijos klinika Vilniuje siūlo savo klientams įvairias dantų gydymo ir dermatologijos paslaugas:

Dermatovenerologija

Patyrusi ir nuolat ieškanti galimybių tobulėti gydytoja suteikia konsultaciją ir atlieka įvairius odos, grybelinių ir venerinių ligų tyrimus, ištiria apgamus ir kitus odos darinius bei juos pašalina (tik gerybinius). 

Implantacija

Dantų implantavimas Vilniuje yra labai populiari paslauga, kurios metu atstatomas vienas ar daugiau dantų ir žmogus gali džiaugtis natūralia šypsena. Prieš implantaciją išsamiai ištiriama paciento sveikatos būklė ir pradedama ruoštis implantacijai, kuri susideda iš trijų etapų – esančio kaulo būklės analizė, implanto įsriegimas į kaulą, o jam sugijus pradedamas protezavimas.

Protezavimas

Pirminis protezavimo tikslas yra sugrąžinti žmogui pilnavertę kramtymo funkciją, tačiau turbūt sutiksite, kad turėti nuostabią šypseną yra ne ką mažiau svarbu. Jei žmogus yra netekęs visų dantų, tai gaminami individualūs tiek išimami, tiek ir nenuimami protezai.

Taip pat jei dar yra tvirtų dantų, tai įmanomos įvairios variacijos dedant lanko atraminius protezus. Taip pat atstatoma kramtymo funkcija su tiltiniais protezais, kurie neleidžia likusiems dantims deformuotis ir pan. Naudojamos kokybiškos ir tvirtos medžiagos, kurios leidžia atkurti kuo natūralesnį pojūtį.

Patyrę specialistai kiekvienam išrinks labiausiai tinkantį būdą padėsiantį atstatyti ne tik kramtymo funkciją, bet ir gerą savijautą papildančią šypseną. 

Vaikų odontologija

mano miesto klinika

Svarbu nuo mažų dienų tinkamai prižiūrėti vaikų dantis, o nuo to neatsiejami ir vizitai pas odontologą. Tam, kad vaikai nebijotų prireikus tvarkyti dantukus, svarbu juos anksti supažindinti su odontologu ir laiku užkirsti kelią rimtiems dantų gedimams.

GOK specialistai ne tik puikiai susitvarko su iššūkiais, kurie gali kilti atvedus mažąjį pacientą, bet ir siūlo nemokamas silantų dengimo paslaugas 6-14 metų vaikams, kurias kompensuoja Valstybė. 

Ortodontija

Tai gydymas skirtas tiek suaugusiems, tiek ir vaikams, o jo metu koreguojama netaisyklinga dantų padėtis, sąkandis, kramtymo funkcija ir žinoma, šypsena.

Nors dažnai atrodo, jog ortodontinis gydymas skirtas šypsenos estetikai atstatyti, bet ši procedūra padeda išvengti dantų traumų ir ėduonies. Procedūra gali būti taikoma ir gydant periodontitą ar prieš ruošiant dantis protezavimui ar implantacijai.

Rekomenduojama jau 7-8 metų vaikus nuvesti apžiūrai pas ortodontą, kad anksti būtų įvertintas sąkandis ir dantų būklė, ko pasekoje, laukia lengvesnis gydymas.

GOK suteikiamos ir kitos paslaugos – Endodontija (dantų šaknų kanalų gydymas), Chirurgija (dažniausiai dantų šalinimo paslauga), Terapinė odontologija (taikomi profilaktiniai ir nechirurginiai gydymo metodai, naudojami siekiant užkirsti kelią kariesui arba atstatyti pažeistus dantis), periodontito gydymas, dantų balinimas, Dantų laminatės ir kt.

Pabaigai

Goštauto grožio ir odontologijos klinika Vilniuje siūlo savo klientams įvairias dantų gydymo ir dermatologijos paslaugas, kurios yra itin aukštos kokybės ir pateisins Jūsų lūkesčius. Mūsų specialistų komanda yra patyrusi, atsidavusi savo darbui bei nuoširdžiai stengiasi, jog kiekvienas klientas išeitų iš kabineto su šypsena veide.