Odontologijos Klinikos Klaipėdoje

Odontologijos klinikos Klaipėdoje

Odontologijos klinikų skaičius stipriai išaugo per pastaruosius 10 metų. O ir teikiamų paslaugų sąrašas stipriai išplito. Pagrindines paslaugas galime gauti jau visose odontologijos klinikose, o specialistų paklausą ir pasiūlą rasime tikrai visuose miesto rajonuose. Tad pateikiame TOP 10 geriausių odontologijos klinikų sąrašą Klaipėdos mieste.

Taikos klinika
Taikos pr. 21, Klaipėda
+370 657 96866

Odontologijos paslaugos teikiamos naudojant profesionalią sertifikuotą klinikinę įrangą.


Deodenta
Liepų g. 21, Klaipėda
+37069909859

Dantų implantacija, paradantozės gydymas, estetinis plombavimas, protezavimas, dantų balinimas ir kt. paslaugos


Lela
NAUJAKIEMIO G. 26, Klaipėda
+370 616 21200

Tai viena iš pirmųjų privačių odontologijos klinikų Klaipėdoje


Klaipėdos odontologijos centras
Butkų Juzės 14-11, Klaipėda
+370 624 26222

Profesionalumas | Pažangumas | Aukščiausia kokybė


Evadenta
SALOMĖJOS NERIES G. 20, Klaipėda
+370 679 55505

Pacientams stengiamės suteikti visa, kas šiandien odontologijoje sukurta geriausio.


Dentus logo
Pilies g. 3-42, Klaipėda
+370 (606) 51234

Dentus – odontologijos klinika Klaipėdoje  Klinikos kolektyvas – profesionalių gydytojų odontologų ir specialistų komanda. Esame žingeidūs, entuziastingai žengiame koja kojon su odontologijos mokslo


Segosta
J.Karoso g. 14, Klaipėda
+370 46 411160

Klinika „Segosta“ išsiskiria individualiu požiūriu į kiekvieną pacientą.


Parko klinika
Kauno g. 9A-85, Klaipėda
+370 606 13853

Apie kliniką Mus rasite Klaipėdoje, šalia “Ąžuolų giraitės parko”, Kauno gatvėje 9A. Laukiami vaikai ir suaugusieji. Odontologijos klinikoje Klaipėdoje Rami ir maloni aplinka


Liepų odontologijos klinika
Liepų g. 54, Klaipėda
+370 616 05777

Laukiame Jūsų jaukioje odontologijos klinikoje pačioje Klaipėdos miesto širdyje


J. Karoso 15-3, Klaipėda
+370 678 17700

Kiekvienas pacientas mums yra svarbiausias.

Į ką orientuotis, norint išsirinkti gerą odontologą?

Dauguma žmonių nori ir siekia turėti gražią šypseną. Todėl, kad to pasiektų, žmonės rūpinasi savo dantimis įvairiais būdais – atsakingai valo dantis du kartus per dieną, naudoja dantų siūlą ir skalavimo skystį. Kai kurie nevartoja tabako, raudono vyno ar kavos, kurie natūraliai tamsina dantis. Tačiau vien tik tokios priežiūros neužtenka, ir reikėtų bent kartą per metus apsilankyti pas odontologą, kuris profesionaliai apžiūrėtų jūsų dantis ir nuspręstų, ar reikalingi papildomi vizitai pas odontologą. Taigi, kyla klausimas, kaip išsirinkti tikrai gerą ir profesionalų odontologą, kai niekada nesilankėte pas jį prieš tai, bet nenorite neigiamus įspūdžius paliekančio vizito?

Aukščiau pateikėme geriausias odontologijos klinikas Klaipėdoje, atsižvelgiant į pagrindinius svarbiausius aspektus, pagal ką reikėtų rinktis gydytoją odontologą. Tad tikimės, kad ši informacija bus jums naudinga ir daugiau nekils klausimų, pas kokį odontologą lankytis.

Kokybiškai atliekamos paslaugos

Kokybiškos paslaugos privalo būti numeris 1, renkantis odontologą. Šioje vietoje tikrai neturi dominuoti kaina ir klinikos vieta. Kokybė yra pats svarbiausias kriterijus, svarstant, kokį odontologą pasirinkti. Tikriausiai su tuo sutiks kiekvienas pacientas, kuriam rūpi jo sveikata. Niekas nenorėtų po odontologo paslaugų išvykti namo su komplikacijomis, kurios savaime nesusitvarkys. 

Visi nori, kad procedūros būtų atliekamos saugiai ir laikantis visų higienos reikalavimų. Mokant tikrai ne mažus pinigus, tikimės, kad ir kokybė bus tikrai gera. Žmogaus dantys be galo jautrūs ir norint atlikti tam tikras korekcijas, jūs turite teisę tikėtis, kad jas atliekant, jei tik įmanoma, bus atliktas nuskausminimas. Tad ir specialisto reikėtų ieškoti tokio, kuris visą tai suteiktų. 

Kokybiškos medžiagos

Patikimi odontologai kokybiškai atlikti paslaugas gali tik naudodami kokybiškas medžiagas. Svarbu ne tik tai, kaip odontologas atlieka paslaugas, bet ir kokias priemones naudoja, šiam tikslui pasiekti. Nors ir jei odontologas yra labai geras, bet naudoja pasenusią įrangą ar pačias pigiausias medžiagas, jo atliktos paslaugos tikrai nebus nei kokybiškos, nei ilgaamžės. Tad vėl gi, kaina šiuo atveju neturėtų dominuoti. Susivilioję žema kaina galite skaudžiai nukentėti, kadangi tokiu atveju yra sutaupoma kažkuriame žingsnyje, o tai tikrai daroma atsižvelgiant ne į klientą.

Paslaugų kaina

Žinoma, paslaugų kaina yra svarbi dažnam lietuviui. Visi mes norime kokybiškų paslaugų už prieinamą kainą ir tikrai nenorime permokėti. Jei ir jums kaina yra gana svarbus kriterijus, ieškokite tokio odontologo, kuris gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas už patrauklią, bet ne per daug žemą kainą. Tokį specialistą tikrai įmanoma rasti. Tačiau neturėtumėte susigundyti pernelyg žemomis kainomis ar didelėmis nuolaidomis. Kaip ir minėjome, jei paslaugos kaina yra stebėtinai maža, tam įtakos gali turėti žema odontologo kvalifikacija, pasenusi įranga ar naudojamos pigiausios priemonės, o šie faktoriai tikrai neprisideda prie kokybiško darbo rezultato.

Darbo laikas

Jei esate labai užimtas žmogus, ir neturite laiko apsilankyti pas odontologą įprastomis darbo valandomis, galite pasidomėti, kokios odontologijos klinikos gali priimti jus vėliau nei 18h arba savaitgalį. Taip pat, svarbu, sužinoti, ar specialistas neturi pernelyg daug klientų. Jei jums kilo problemų su dantimis staiga, ir kenčiate baisius skausmus, tikrai nenorėsite laukti eilėje daugiau nei mėnesį. Žinoma, jei paslauga nėra labai skubi, pavyzdžiui, profilaktinė dantų apžiūra, šio vizito gal ir verta palaukti, jei žinote, kad odontologas tikrai kompetentingas.

Odontologijos klinikos vieta

Klinikos vieta taip pat gali nulemti, ar lankysitės joje ar ne. Jei keliaujate viešuoju transportu, o odontologijos klinika yra kitame miesto gale, vargu, ar bus patogus susisiekimas autobusu. Ypač jei lauke lyja ar sninga. Jei keliaujate asmeniniu automobiliu, taip pat gali kilti šiek tiek problemų, kadangi taip išleisite daugiau pinigų kurui. 

Tačiau kita vertus, jei lankotės pas odontologą profilaktiškai kelis kartus per metus, ir neturite didelių problemų su dantų sveikata, galbūt odontologijos klinikos vieta ir nėra labai svarbi. 

Svarbiausi kriterijai

Apibendrinant visus kriterijus, reikia pabrėžti, kad nepriklausomai nuo visų faktorių, renkantis odontologą, svarbiausia yra kokybė. Tad jūs turite visas teises reikalauti, kad atliekamos paslaugos ir naudojamos medžiagos, paslaugoms atlikti, būtų kokybiškos. 

Visi aprašyti kriterijai nėra universalūs ir tikrai viskas priklauso nuo jūsų prioritetų. Galbūt jums svarbiausia kaina, nes neturite didelių pajamų. Arba odontologo darbo laikas, nes neturite laiko lankytis įprastomis darbo valandomis. Bet kokiu atveju linkime, kad atrastumėte tokį odontologą, kuris kokybiškai atliks paslaugas ir patenkins visus jūsų lūkesčius.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 3.8 / 5. Balsų skaičius: 23

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Odontologija
Taip Pat Skaitykite