Parko klinika

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Klaipėda
Adresas Kauno g. 9A-85
+370 606 13853
www.parkoklinika.lt
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Apie kliniką

Mus rasite Klaipėdoje, šalia “Ąžuolų giraitės parko”, Kauno gatvėje 9A. Laukiami vaikai ir suaugusieji. Odontologijos klinikoje Klaipėdoje Rami ir maloni aplinka jums leis jaustis atsipalaidavusiems ir gerai nusiteikusiems.

Mes teikiame plataus spektro aukščiausios kokybės odontologinį gydymą, kvalifikuotas konsultacijas. Atliekame burnos higieną, dantų balinimą, dantų implantaciją, protezavimą, burnos chirurgiją, terapinį dantų gydymą, dantų teisinimą.

Kolektyvas sudarytas iš gydytojų odontologų ir specialistų (burnos chirurgas, ortodontas, gydytojai terapeutai, burnos higienistas). Nuolatos tobulinamės, taikome šiuolaikiškiausius gydymo metodus. Dirbame su šiuolaikine modernia aparatūra ir tik su aukščiausios kokybės medžiagomis.

Kiekvienas pacientas mums svarbus. Su kiekvienu dirbame individualiai: sudarome jam skirtą gydymo planą, informuojame apie kainas, parenkame patį tinkamiausią gydymą, išsamiai paaiškiname apie priežiūrą ir profilaktiką po gydymo. Vaikų odontologinėms problemoms skiriame labai didelį dėmesį.