Taikos odontologijos klinika

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Klaipėda
Adresas Taikos pr. 21
+370 657 96866
taikosklinika.lt
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Trumpai apie kliniką

„Taikos odontologijos klinikos“ direktorė ir odontologė Edita Jurgilevičienė odontologijos paslaugas teikia jau daugiau kaip 20 metų. Pacientų rekomendacijų dėka nuspręsta atidaryti daugiau pacientų priimsiančia erdvę, suformuojant profesionalių ir mylinčių savo darbą gydytojų komandą. Klinika yra sertifikuota odontologinių paslaugų teikėja. „Taikos odontologijos klinika“ įsikūrusi Klaipėdoje, Taikos prospekto šiaurinėje dalyje – Bijūnų gatvės ir Taikos prospekto susikirtime.

„Taikos odontologijos klinikos“ aukšta odontologinių paslaugų atlikimo kokybė yra savaime suprantamas mūsų veiklos bruožas. Odontologijos paslaugos teikiamos naudojant profesionalią sertifikuotą klinikinę įrangą. Atliekami visi reikalingi tyrimai, įvairioms procedūroms. Vieni svarbiausių – dentalinė ir panoraminė rentgenodiagnostika. Šios tyrimų technologijos padeda išanalizuoti burnos ertmės audinių struktūrą.

Siekiant pamažu sumažinti dantų gręžimo procedūrų, dėl savo privalumų itin dažnai taikoma smėliasrovės „Air Flow“ metodas. Smėliasrove yra nušveičiamas danties paviršius tuo pačiu nugludinant karieso pažeistas vietas.

Daugiau odontologijos klinikų Klaipėdoje rasite čia