LELA

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Klaipėda
Adresas NAUJAKIEMIO G. 26
+370 616 21200
www.lela.lt
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Apie kliniką LELA

Savo veiklą pradėjo 1992 metų pavasarį. Tai viena iš pirmųjų privačių odontologijos klinikų Klaipėdoje, sėkmingai veikianti ir šiandien. Šiuo metu klinikoje dirba 11 specialistų. Gydytojai odontologai, gydytojai odontologai specialistai – burnos chirurgai, ortodontai, bei burnos higienistė.

Mūsų patalpose įsikūrusi dantų protezų gamybos laboratorija. Dviejų aukštų su mansarda patalpos, moderni odontologinė įranga, šiuolaikiškos gydymo ir valdymo technologijos, platus odontologų specialistų ir burnos priežiūros specialistų ratas leidžia centrui užtikrinti aukštą teikiamo gydymo kokybę ir pacientų pasitenkinimą.

Gydytojai odontologai, higienistė, odontologo padėjėjos ir dantų technikai nuolat gilina savo profesines žinias Lietuvos ir užsienio universitetų bei odontologijos specialistų organizuojamuose kongresuose, kursuose, seminaruose.

Konsultuojame, gydome, implantuojame, protezuojame, baliname dantis Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Šilutės, Šilalės, Tauragės, Telšių, Plungės, Mažeikių miestų ir rajonų pacientus.