Baltijos – Amerikos klinika

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas Nemenčinės pl. 54a
852342020
bak.lt
Media
Instagram
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika buvo įkurta dar 1993 metais ir buvo viena iš pirmųjų privačių klinikų visoje Lietuvoje. Ši klinika įsikūrusi ramioje vietoje, gamtos apsuptyje specialiai tam, kad kiekvienas pacientas rastų ramią vietą, kurioje galėtų pasveikti. 

Klinikos veikla pagrįsta ne tik profesionalumu ir aukšta darbuotojų kvalifikacija, bet ir šiltais santykiais su kiekvienu klientu. Kadangi žmogaus sveikatos būklę stipriai įtakoja tiek profesionali medicininė priežiūra, tiek ir ligų prevencija, tai šios klinikos gydytojai yra pasirengę greitai reaguoti ir išspręsti iškilusius sunkumus susijusius su sveikata.  

Medicinos centrai 

baltijos amerikos klinikos paslaugos

Baltijos – Amerikos klinikoje suteikiamos įvairios sveikatos priežiūros paslaugos. Čia įsikūrę net 11 medicinos centrų, kuriuose dirba geriausi gydytojai.

 • Akušerijos ir ginekologijos centras
 • Ausų, nosies, gerklės chirurgijos centras
 • Dermatologijos ir plastinės chirurgijos centras
 • Diagnostikos centras
 • Kraujagyslių chirurgijos centras
 • Ortopedijos centras
 • Pilvo chirurgijos ir proktologijos centras
 • Reabilitacijos centras
 • Skausmo gydymo centras
 • Šeimos centras
 • Vaisingumo centras

Apgyvendinimas ir gydymas klinikoje

Palatos klinikoje įrengtos atsižvelgiant į pacientų poreikius – čia rasite privatų vonios kambarį, televizorių, internetą, jaukią aplinką. Palatą galima pasirinkti iš kelių variantų – standartinę, geresnę ar VIP. Galima gyventi vienam arba dviese vienoje palatoje. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių.

Gydanti aplinka

baltijos amerikos klinikos baseinas

Visi žinome, kad gulėti ligoninėje nėra didžiausias gyvenimo malonumas. Todėl Baltijos-Amerikos klinikoje yra skiriamas ypatingas dėmesys pacientus supančiai aplinkai, kuri padeda užtikrinti poilsį ir greitesnį sveikimą. 

Kuriant interjerą buvo naudojamos kuo natūralesnės medžiagos, įvairūs dekoravimo elementai ir lietuvių meistrų meno kūriniai. Klinikos kiemelyje nuostabi skulptūra, o pačioje klinikoje įvairių menininkų darbai. Taip pat vaikų kabineto sienas puošia linksmi piešiniai džiuginantys mažuosius pacientus. 

Dėl pacientų ir svečių veikia restoranas „Le Jardin”, kuris teikia šviežią ir kokybišką maistą tiek restorane, tiek ir palatose gulintiems pacientams. Kiekvienas gali pasimėgauti šiltuoju metų laiku ir jaukia aplinka restorano kiemelyje.

Medicinos įranga

Klinikoje užtikrinama pacientų priežiūros ir aptarnavimo kokybė naudojant pažangiausias technologijas ir moderniausią medicinos įrangą.

Plika akimi nematomos inovacijos ir technologijų pažanga stipriai įtakoja dirbančius sveikatos priežiūros srityje ir verčia kliniką nuolat gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Tam, kad būtų užkirstas kelias bakterijų plitimui ir būtų mažinama kvėpavimo takų infekcijų rizika, klinikoje yra įdiegta moderni oro cirkuliacijos sistema. Operacinėse rasite geriausią chirurgijos įrangą, o padalinių išdėstymas užtikrina efektyvią ir operatyvią medicininę priežiūrą pacientams. 

Maitinimas

Dėl pacientų ir jų šeimos narių, stengiamasi sukurti kuo jaukesnę aplinką ir kuo didesnį patogumą. Restorane „Le jardin” kasdien gaminamas šviežias maistas, tad kokybė garantuota. Gaminant maistą pacientams, yra atsižvelgiama tiek į jų pageidavimus, tiek ir į gydytojų rekomendacijas. 

Restorane gali pavalgyti ir pacientai, ir lankytojai, o tie, kurie yra hospitalizuoti, gauna geriausios kokybės maistą tiesiai į palatą. 

Pabaigai

Klinikoje teikiamos aukščiausios kokybės medicininės paslaugos, prireikus pacientai apgyvendinami jaukiose palatose  ir daroma viskas, kas padeda pacientams kuo greičiau atgauti jėgas.