KAIP LAZERIS GALI PASITARNAUTI AKIŲ SVEIKATAI?

Daugelį akių ligų pastaruoju laiko kuo puikiausiai galima pagydyti atliekant lazerines procedūras. Lazeris taikomas ir glaukomos, ir kataraktos, ir kitų regėjimo ligų atvejais. Akių lazerinė korekcija padeda be skausmo grąžinti nepriekaištingą regėjimą.

Taikant šią priemonę, akys neliečiamos jokiais instrumentais, nenaudojamos jokios cheminės medžiagos. Naujausios technologijos akių korekcijos procedūrą daro neskausmingą ir nesudėtingą.

Kas šiais laikais labiausiai gadina mūsų akis?

Šiais išskirtinio modernumo laikais akys labiausiai nukenčia nuo tokių įrenginių, kaip mobilusis telefonas bei kompiuteris, nes jų ekranai skleidžia ypatingą šviesą, kuri laikui bėgant, norim mes to, ar nenorim, labai pablogina mūsų regėjimą. Taip nutinka todėl, kad minėtieji įrenginiai įprastai būna naudojami skaitymo tikslais, mėgaujantis įtraukiančiais žaidimais arba yra būtini tiesioginiame darbe.

Ilgai stebėdami kompiuterio ar telefono ekraną būname itin susikaupę ir atidūs, todėl mūsų akių mirksėjimas sulėtėja, o tai lemia akies obuolio drėgnumo mažėjimą. Išsausėjus akims suprastėja jų apsauga. Todėl jos ima perštėti, atsiranda kitokie negalavimai.

Kaip galima nuo darbinės įtampos padarinių išgelbėti akis?

Kad akys išliktų darbingos, dirbant su kompiuteriu patariama skirti joms reguliarias pailsėjimo pertraukėles. Jų metu galima šiek tiek laiko pasėdėti užsimerkus, atlikti specialius akių atpalaidavimo pratimus, kai jų žvilgsnis nukreipiamas į įvairias vietas, esančias nuo jūsų skirtingais atstumais. Dar galima naudoti akis drėkinančius lašelius. Tačiau pasitaiko, kai nei pratimai, nei akių ilsinimas, nei lašeliai nebepadeda, tada į pagalbą ateina akių korekcija lazeriu. Ši procedūra ne tik padeda pašalinti regos problemas, bet pasitarnaujama, kai akis kankina nuolatinis nuovargis ir išsausėjimas.

Kur ieškoti pagalbos, kai prireikia akių lazerinės korekcijos?

Jei jums nebepadeda nei akių mankštos pratimai, nei lengvas jų masažas, nei specialūs vitaminai ar drėkinamieji lašeliai, tada pats laikas kreiptis į akių ligų specialistus, kurie jums tiksliai nustatys diagnozę ir pritaikys patį geriausią gydymą. Viena iš tokių – pirmaujanti šalyje lazerinės regos korekcijos klinika, savo darbe naudojanti visiškai saugias ir modernias technologijas, todėl nepriekaištingą regą pacientams atstatanti saugiai, patogiai ir švelniai.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Sveikata
Taip Pat Skaitykite