LSMU Kauno Klinikų Ortopedijos traumatologijos klinika

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Kaunas
Adresas Eivenių g. 2
+37037326282
www.kaunoklinikos.lt
Media
Instagram
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Glaudus įvairių klinikų bendradarbiavimas daugiaprofilinėje ligoninėje leidžia aukštos kvalifikacijos Ortopedijos traumatologijos klinikos gydytojams ir slaugos specialistams diegti ir naudoti naujausias diagnostikos bei gydymo priemones. Ortopedijos traumatologijos klinikoje plėtojamos visos šios specialybės sritys: artroskopija ir sporto traumos; skeleto ir minkštųjų audinių traumos, mono- ir politraumos, mišrios traumos; sąnarių endoprotezavimas; revizinis sąnarių endoprotezavimas, rekonstrukcinės operacijos; riešo ir plaštakos ortopedija; peties ortopedija; čiurnos ir pėdos ortopedija; onkologinė ortopedija.

Kauno klinikų ortopedai traumatologai pirmieji Lietuvoje įdiegė spartaus sveikimo, skubaus ištyrimo programą, įvairias operacines metodikas ir kt.

Ortopedijos traumatologijos klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos ortopedai traumatologai, iš kurių 3 yra profesoriai, 1 docentas ir 5 medicinos mokslų daktarai. Klinikos specialistai kasmet atlieka virš 12 tūkst. konsultacijų ir 3 tūkst. operacijų. Klinikoje suformuota įvairių specialybių bei subspecialybių daugiadalykė komanda įgalina atlikti visas, nuo mažiausios iki sudėtingiausios, ortopedines operacijas.