J. ir A Valasevičių Odontologijos Klinika

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Kaunas
Adresas Savanorių pr. 258-1
+370 611 15517
www.dantuklinika.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Išskirtinė odontologijos klinika

Mūsų odontologijos klinika Kaune įsikūrė 2005 m. Mes atliekame visas odontologijos paslaugas: estetinį dantų plombavimą, dantų ir burnos audinių gydymą, dantų protezavimą, profesionalią burnos ertmės higieną ir dantų balinimą, chirurginį gydymą, implantaciją, taip pat teikiame išsamias konsultacijas ir sudarome individualius gydymo planus.

Profesionalūs klinikos specialistai gydo naudojant pažangiausius bei naujausius metodus ir technologijas. Jūsų laukia jauki aplinka, malonus bendravimas ir kokybiškos paslaugos.

Bendradarbiaujame su kitomis pažangiomis gydymo įstaigomis, taigi, esant būtinumui, rekomenduosime Jums patikimą reikiamos srities specialistą.

Aukščiausios kokybės įranga ir aparatūra

Mūsų odontologijos klinikoje naudojama Vokietijos firmos „SIRONA“ gamybos naujausio modelio odontologinės kėdės ir kita aparatūra yra aukščiausios kokybės, todėl gydymas atliekamas itin tiksliai ir kokybiškai, o pacientai jaučiasi patogiai ir komfortiškai.

Klinikoje naudojamos tik šiuolaikiškos, aukščiausius reikalavimus atitinkančios odontologijos medžiagos bei moderniausia aparatūra, tokia kaip Carl Zeiss elektroninis mikroskopas ar Calamus dual 3D sistema dantų šaknų kanalų gydymui

Mūsų odontologijos klinikoje Kaune yra trys moderniai įrengti gydymo kabinetai, sterilizacinė, laukiamasis ir personalo kambarys. Patalpose yra įrengtos oro kondicionavimo bei priverstinio oro vėdinimo sistemos.