Šypsenos Magija

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Kaunas
Adresas Savanorių pr. 60
+370 657 33009
www.sypsenosmagija.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Odontologijos klinikos moto

Odontologijos klinika „Šypsenos magija” įsikūrusi Kaune, gražiame Žaliakalnio rajone, Savanorių prospekte 60, greitai ir lengvai pasiekiamoje vietoje. Mūsų klinikos kredo – mano šypsena – mano stilius, nes esame įsitikinę, kad nėra geresnio stiliaus už sveiką, žavingą, giedrą šypseną. Šypsena – pagrindinis sėkmės ir laimės atributas!

Moderniai įrengtoje klinikoje teikiamos visos odontologijos paslaugos bei kompleksinis gydymas: nuo burnos higienos ir dantų balinimo iki estetinės rekonstrukcijos dantų implantais. Gydome vaikučių pieninius ir nuolatinius dantis, dengiame silantais. Gydytojas ortodontas išlygins kreivus dantis ir pakoreguos blogą sukandimą. Išskirtinį dėmesį skiriame estetikai – siekiame, kad dantys taptų ne tik sveiki, bet ir gražūs.

Esame veržli ir ambicinga komanda, siekianti suderinti ilgametę patirtį ir jaunatvišką maksimalizmą. Klinikoje įrengti trys gydomieji kabinetai su moderniomis odontologinėmis kėdėmis bei naujausia gydomąja įranga. Gydytojai periodiškai tobulina savo žinias Lietuvos ir užsienio mokymo centruose, todėl gali atsakyti į visus Jūsų klausimus apie dantų gydymą ir priežiūrą, patarti, koks gydymo būdas labiausiai tiktų. Pacientai su danties skausmu priimami be eilės ir išankstinės registracijos.

Mes siekiame, kad pacientai jaustųsi jaukiai ir gautų geriausią aptarnavimą, o vizitas klinikoje „Šypsenos magija” būtų sklandus, malonus ir be baimės – Jus pasitiks besišypsantis ir visuomet pasirengęs padėti personalas.

Jūsų nepriekaištinga šypsena ir puiki savijauta, įkvepiantis motyvas mums tobulėti toliau!