Kauno „Denticija“ Odontologijos Klinika

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Kaunas
Adresas Vytauto pr. 14
+370 37 220202
kaunodenticija.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Svarbiausios Kauno „Denticija“ klinikos vertybės

Teikiamos visos odontologijos paslaugos ir suaugusiems, ir vaikams. Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ nuo pirmos akimirkos pajusite atidumą ir rūpestį, kuris Jus lydės viso vizito metu. Jaukioje aplinkoje odontologijos paslaugos suaugusiems ir vaikams teikiamos be baimės ir skausmo. Klinikoje rasite tai, ko reikia šiuolaikiškam, skubančiam ir profesionalaus rezultato pageidaujančiam žmogui.

Misija: Kurti sveikas šypsenas kiekvienam pacientui skiriant nuoširdų dėmesį ir prisiimant atsakomybę už suteiktų odontologijos paslaugų kokybę.

Vizija: Tapti viena geriausių odontologijos klinikų Lietuvoje ir žinomu prekiniu ženklu pasaulyje, teikiant aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas Lietuvos ir užsienio klientams.

Vertybės: Nuoširdus dėmesys ir pagarba kiekvienam pacientui, aukšta paslaugų kokybė, veiklos skaidrumas, aukšta gydytojų odontologų  ir dantų technikų profesinė kompetencija, darnus komandinis darbas.

Kiekvieno kliento burnos sveikatai, susirgimų profilaktikai ir gydymui Klinikoje skiriamas ypatingas dėmesys. Naudodami naujausias technologijas (3D rentgeną, naujos kartos lazerį ir kt.), specialistai konsultuoja, sudaro individualų gydymo planą ir išsprendžia esamas dantų problemas. Sąmoningos sedacijos ir nuskausminimo (nejaučiant adatos dūrio) dėka klientui odontologinės paslaugos teikiamos be baimės ir skausmo.

Klinikoje – patogus darbo laikas, priminimai apie suplanuotus vizitus, priėmimas paskirtu laiku ir profesionali pagalba. Atlikus gydymą klientui pateikiami visi gydymo eigą patvirtinantys išrašai – implanto pasas ir kiti visame pasaulyje pripažinti dokumentai. Profesionalią konsultaciją kiekvienas gali gauti nuotoliniu būdu net ir būdamas kitame mieste ar šalyje.

Aplinka ir raminanti muzika leidžia užsimiršti atvykus odontologinėms procedūroms. Mažųjų pacientų dantų gydymu rūpinasi vaikų psichologiją išmanantys ir specialiai dirbti su vaikais apmokyti odontologai. Neįgaliųjų pacientų patogumui įrengtas atskiras patogus įvažiavimas ir liftas. Klinika prisideda ir prie įvairių socialinės atsakomybės projektų įgyvendinimo.

Rūpesčių nesukels apmokėjimas už paslaugas – bendradarbiaujama su draudimo bendrovėmis, už paslaugas galima atsiskaityti išsimokėtinai be pabrangimo, ar kompensavus iš privalomojo sveikatos draudimo fondo.