Masažai Vilniuje

Masažai Vilnius

Poilsio vietos paieška kartais mums gali sukelti didesnį nuovargį, nei išsvajotos atostogos. Todėl norėdami išspręsti šią problemą, atlikome TOP 10 masažo salonų Vilniuje apžvalgą ir trumpai kiekvieną iš jų aprašėme. Kad išsirinkti vietą būtų dar lengviau, salonų nuotraukos perteiks masažo salone tvyrančią aurą. O aprašymai apie tam tikrus masažus, arba masažo salonus, padės apsispręsti, ko nuvykus galima tikėtis.

TOP Rekomenduojamas Masažo salonas Vilniuje

Tailando ir Kambodžos masažai
Sodų g. 3, Vilnius
+370 677 99 165

Geriausi Tailando meistrai atliks jums puikų tailandietišką masažą.

TOP 10 Masažo salonai Vilniuje

Solo Tu

Kaina nuo: €24

Verkių g. 31 C, Vilnius
+370 620 55147

Žirmūnuose esanti sveikatingumo studija, kurioje vyksta įvairūs kūno masažai ir individualios mankštos povandeniais dviračiais.

Tailando ir Kambodžos masažai
Sodų g. 3, Vilnius
+370 677 99 165

Geriausi Tailando meistrai atliks jums puikų tailandietišką masažą.

Gydomojo Masažo Centras

Kaina nuo: €25

Laisvės pr. 37, Vilnius
8-5 2411022

Masažus atlieka aukštos kvalifikacijos medikai, turintys regėjimo negalią.

Angel Spa

Kaina nuo: €25

Pylimo g. 45, Vilnius
+37068616614

Prabangus masažo salonas Vilniuje.

masažo klinika

Kaina nuo: €13

S. Žukausko g. 21, Vilnius
+370 611 11 110

Visus masažus atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys specialistai silpnaregiai.

Azia SPA

Kaina nuo: €13

Šv. Mikalojaus g. 5, Vilnius
+370 644 03 000

Azijietiškų masažų asažo salonas, įsikūręs senamiestyje.

rankos Nuad Thai

Kaina nuo: €20

Didžiogi g. 20, Vilnius
+370 6999 2 333

Nuad Thai masažo salonas, įsikūręs Vilniaus centre.

Masažo namai

Kaina nuo: €20

Gedimino g.16, Vilnius
+370 526 27069

Masažai atliekami ilgametę patirtį turinčių, kvalifikuotų, medicininį išsimokslinimą įgijusių masažuotojų arba kineziterapeutų rankomis.

SPA Shanti

[toc]
Vilniaus senamiestyje SPA saloną “Shanti” įkūrė Eglė ir Darius Kauneckai. Šiame salone dirba profesionalūs ajurvedinio masažo meistrai, turintys kineziterapijos medicininį išsilavinimą. “Shanti” centre galite gauti asmeninę konsultaciją. Jums bus suteiktos įvairios masažo paslaugos: veido, pėdų, galvos, Shanti Champi, nugaros, Širodara, Karališkosios Širodaros, viso kūno masažas su “Masala”, “Trifala”, spanguolių šveitikliais, Shanti Chakra masažas, Keralos masažas, atpalaiduojantis masažas, Mažoji Abjanga. Šiame centre galite įsigyti dovanų kuponą. O norintys gilintis į masažo paslaptis galite užsiregistruoti į veido, segmentinio ar viso kūno masažo kursus.

Nuad Thai

Vilniaus centre galite užsukti į tailandietiško masažo centrus. Jų yra keli. “Nuad Thai” centre dirba kvalifikuotos, ilgametę patirtį turinčios masažistės iš Tailando. Tradicinis tailandietiškas masažas Jums padės atsipalaiduoti ir patirti kūno ir sielos harmoniją. “Tailando ir Kambodžos masažo” centre dirba kvalifikuotos meistrės, apmokytos Tailando masažo meistrų. Šiame centre teikiamos paslaugos padės atsipalaiduoti, nurimti, pagerins nuotaiką.

rankos Nuad Thai

Kaina nuo: €20

Didžiogi g. 20, Vilnius
+370 6999 2 333

Nuad Thai masažo salonas, įsikūręs Vilniaus centre.

Azia SPA

Vilniaus senamiestyje įsikūrusius Azia Spa masažo salonus rasite šv. Mikolojaus g. 5 ir Odminų g. 3. Šiuose namuose teikiamos tailandietiško masažo, klasikinio ir segmentinio masažo paslaugos. O taip pat galite užsisakyti SPA valančias, gaivinančias procedūras kūnui bei veidui ar įsigyti dovanų kuponą.

Azia SPA
Šv. Mikalojaus g. 5, Vilnius
+370 644 03 000

Azijietiškų masažų asažo salonas, įsikūręs senamiestyje.Masažai Pašilaičiuose

yra įsikūrę “Pavelo masažo” namai, kur Jūs galite pasirinkti viso kūno, veido, anticeliulitinį, nugaros masažą ar masažą karštais akmenimis. “Grožio namuose” Pašilaičiuose Jums masažą atliks kvalifikuota specialistė Diana. 

Masažai Fabijoniškėse

atrasite “Gydomojo masažo centrą”, kuriame įvairias masažo paslaugas teikia kvalifikuoti, regėjimo negalią turintys specialistai.

Gydomojo Masažo Centras

Kaina nuo: €25

Laisvės pr. 37, Vilnius
8-5 2411022

Masažus atlieka aukštos kvalifikacijos medikai, turintys regėjimo negalią.

Masažai Žirmūnuose

“Masažo klinikoje”, įsikūrusioje S. Žukausko g. 21 atliekamas gydomasis, atpalaiduojantis, anticeliulitinis, limfodrenažinis masažai.

masažo klinika

Kaina nuo: €13

S. Žukausko g. 21, Vilnius
+370 611 11 110

Visus masažus atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys specialistai silpnaregiai.

Solo Tu

Kaina nuo: €24

Verkių g. 31 C, Vilnius
+370 620 55147

Žirmūnuose esanti sveikatingumo studija, kurioje vyksta įvairūs kūno masažai ir individualios mankštos povandeniais dviračiais.


 

Masažų kainos

Masažų kainos Vilniuje yra labai įvairios. Jos priklauso nuo to, kokiame salone norite apsilankyti, taip pat, kokią kūno dalį norite masažuoti. Bei kiek laiko norėtumėte skirti masažui. Atskirų kūno dalių t.y. segmentinio veido, pečių juostos, nugaros masažo seanso kaina gali svyruoti nuo 20 iki 45 eurų, o viso kūno masažo  seansas nuo  25 – 70 eurų.

Tradicinio Tailando masažo kaina –  nuo 45 iki 80 eurų.

Klasikinio viso kūno masažo kaina – nuo 20 iki 70 eurų.

Švediško kūno masažo kaina nuo – 30 eurų. 

Tailando ir Kambodžos masažai
Sodų g. 3, Vilnius
+370 677 99 165

Geriausi Tailando meistrai atliks jums puikų tailandietišką masažą.Masažas pigiau ir akcijos

masažas pigiauJeigu norite sutaupyti, patariama pasinaudoti įvairiais akcijų pasiūlymais masažų salonuose. Akcija – gali būti puiki proga labiau pasirūpinti savimi ir suteikti sau vieną ar kelis reikiamo masažo kursus. Tačiau turėtumėte žinoti savo ligas ir pasirinkti masažą, kuris Jums suteiks daugiausia naudos ir sveikatos.

Pigesnes masažo paslaugas galima gauti mokymo įstaigose, kuriose Jums masažą padarys praktikantas, prižiūrimas specialisto. Nepatariama užsisakyti masažo paslaugas per įvairius, neaiškius skelbimus dienraštyje ar internete. Nes neaiškios kvalifikacijos masažistai gali pridaryti sveikatai daugiau žalos, negu naudos.  

Masažas į namus

yra gera paslauga, jeigu žmogus nevaikšto, jam sunku judėti, išeiti iš namų. Tačiau sunkiai sergančiam žmogui reikia pasikonsultuoti su savo gydytoju, kuris ir turėtų paskirti atitinkamą masažą. Taip pat, norint išvengti skaudžių klaidų, reiktų paprašyti, kad masažistas atsineštų savo kvalifikaciją įrodančius dokumentus, o gydomojo masažo specialistas – ir licenziją. Taip Jūs būsite ramūs, kad atliekamas masažas specialisto rankomis nesukels papildomų sveikatos sutrikimų. Vis tik reikėtų nepamiršti, kad dokumentai gali būti ir padirbti. Todėl patikimiau lankytis yra masažo salone ar kabinete, nes šias įstaigas ir darbuotojus tikrina įvairios Valstybinės institucijos.

Masažų apžvalga

 

Klasikinis masažas

Klasikinis masažas – tai masažo technikų pagrindas. Visos kitos masažo rūšys yra kilę iš klasikinio. Šio masažo technikos yra labai įvairios, apima apie 180 judesių, kurių įvaldymui reikia tinkamo pasiruošimo. Šis masažas gali turėti ir profilaktinį, atpalaiduojantį, liekninantį ir gydomąjį poveikį organizmui.

Yra šešios pagrindinės klasikinio masažo technikos:

  • Glostymas
  • Trynimas
  • Maigymas
  • Smūgiavimas
  • Vibracija
  • Specialūs judesiai

Masažas prasideda ir baigiasi glostymo judesiais. Šiuo būdu masažuojant, pagreitėja limfos tekėjimas bei medžiagų apykaita organizme, veikia atpalaiduojančiai, ramina nervų sistemą. O giluminis glostymas tonizuoja raumenis.

Trynimas yra stipresnis masažas, jo metu ištempiami audiniai, pajudinami. Šis masažo būdas dar labiau paskatina medžiagų apykaitą organizme, tonizuoja odą bei raumenis.

Maigymas atliekamas po trynimo.

Vibracijos poveikis yra įvairiapusis ir refleksinis. Jis gali atgaivinti užslopintus refleksus. Vibracijos būdai yra keli – tai nutrūkstama ir nenutrūkstama vibracija. Smūgiavimas dar stipriau veikia organizmą bei giliuosius audinius.

Visi šie klasikinio masažo būdai yra derinami tarpusavyje ir kiekvienam žmogui taikoma atskira metodika, atsižvelgiant į jo negalavimus.

Tailandietiški masažai

Gydomasis masažasKlasikiniam tailandietiškam masažui pasitelkiama tailandietiška technika, kurioje vyrauja tempimo ir kūno lankstymo judesiai. Šio masažo poveikis yra teigiamas, atpalaiduojantis. Audinių ištempimas didina kūno lankstumą, elastingumą, sąnarių ir sausgyslių paslankumą, tonizuoja raumenis. Šis masažas harmonizuoja visą žmogaus organizmą.

Gydomieji masažai

turi gydantį poveikį. Klasikinis masažas priklauso gydomųjų grupei. Gydomasis masažas gali pagerinti organizmo širdies ir kraujagyslių funkcijas, nervų sistemos sutrikimus, judėjimo sutrikimus. Jisi gydo nemigą, dirglumą, lytinės funkcijos sutrikimus, plaučių ligas. Rekomenduojama atlikti visą gydomojo masažo kursą. O pacientui bus pritaikyta specifinis masažo būdas, atsižvelgiant į jo ligą.

Gydomasis masažas gali padėti gyti iš daugelio ligų: kraujagyslių ir širdies, nervų sistemos ligų, esant atramos-judėjimo sutrikimui, pagerina limfos ir kraujo tekėjimą organizme, pagreitina medžiagų apykaitą.

Masažuoti galima įvairiais, skirtingais būdais, atsižvelgiant į tai kokį efektą organizmui norime sukelti. Todėl kiekvienam žmogui reiktų pritaikyti skirtingus masažavimo būdus, reikėtų sužinoti jo negalavimus ir kokį efektą norime pasiekti: gydomąjį, atpalaiduojanatį ar kt.

Švelnus masažas gali padėti labiau atsipalaiduoti, nuraminti nervų sistemą, pagerinti miegą. Trynimas masažuojant suaktyvina visą organizmą, labai pagerina kraujo bei medžiagų apykaitą.

Maigymas masažuojant ypatingai pakelia raumenų tonusą, limfos tekėjimą ir kraujo apykaitą, pagerina audinių elastingumą, gali sumažinti galvos skausmus.

Dar yra daugybė būdų kaip galima atlikti gerą masažą. Tačiau kiekvienam žmogui jis bus skirtingas – reikia atsižvelgti į kiekvieno kliento poreikius. Norint labiau atsipalaiduoti bus taikoma viena forma, o norint pakelti darbingumą, suaktyvinti organizmą ar pagreitinti gijimą iš tam tikrų ligų, reiks pasirinkti kitą masažo formą. Bet svarbiausia, kad išėjęs iš masažo kabineto, žmogus jaustųsi geriau, labiau atsipalaidavęs, žvalesnis ar nurimęs. Didesnį poveikį žmogus patirs, jeigu jam bus reguliariai taikomos masažo procedūros.

Atpalaiduojantis masažas

yra mėgiamas ir populiarus dėl malonaus, atpalaiduojančio, raminančio poveikio visam žmogaus organizmui. Dažniausiai jie atliekami glostomaisiais ir trinamaisiais judesiais. Šis masažas labai tinka žmonėms dirbantiems sunkų protinį ir fizinį darbą, patiriantiems stresą. Nes jis nuima nuovargį, psichologinę įtampą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, pagerina nuotaiką.

Masažo namai
Gedimino g.16, Vilnius
+370 526 27069

Masažai atliekami ilgametę patirtį turinčių, kvalifikuotų, medicininį išsimokslinimą įgijusių masažuotojų arba kineziterapeutų rankomis.

Veido masažas

yra labai naudingas, atpalaiduojantis, jis gali išlyginti smulkias veido linijas, taip išvengiant raukšlių susidarymo. Veido masažas tinka tiek jaunai, tiek brandžiai odai. Priešraukšlinis veido masažas lygina raukšles, atjauniną veido, kaklo odą ir pagerina kraujotaką. Jis ramina, atpalaiduoja, maitina ir drėkina ją. Šio masažo technika yra labai subtili, reikalaujanti profesionalumo, atliekama sukamaisiais ir glostomaisiais judesiais. Veido masažistai naudoja tik aukščiausios klasės aliejus, skirtus veidui.

SPA masažo procedūros

apima visas atpalaiduojančias, liekninančias, jauninančias masažo formas. Jos gali būti taikomos atskirai, veidui, pečiams, rankoms, kojoms, visam kūnui. Visos SPA procedūros skirtos atkurti žmogaus gyvybines jėgas, atsipalaiduoti, pailsėti. Jas lydi maloni muzika, švelnūs kvapai. Visa atmosfera sukuriama taip, kad žmogus pasinertų į malonių jausmų ir pojūčių oazę. SPA procedūros – tai puikus būdas pailsėti, atitrūkti nuo kasdienybės ir pasisemti naujų jėgų.  

Angel Spa
Pylimo g. 45, Vilnius
+37068616614

Prabangus masažo salonas Vilniuje.

Masažas dovanų

Po sunkios darbo savaitės puiki dovana artimam žmogui arba sau, gali būti masažas. Dovaną galite įsigyti apsilankę fizinėse parduotuvėse, o kai kurie salonai šią paslaugą siūlo ir internetu. Mūsų rekomenduojamas Tailando masažų salonas siūlo masažų dovanų kuponus įsigyti internete.

Tailando ir Kambodžos masažai
Sodų g. 3, Vilnius
+370 677 99 165

Geriausi Tailando meistrai atliks jums puikų tailandietišką masažą.

Dovanoti masažą patariama tiems asmenims, kuriuos gerai pažįstate ir žinote, jog jiems masažas suteiks malonumą. Nes yra žmonių, kurie nenori rodyti savo nuogumo, jiems padovanotas masažas gali sukelti daugiau streso, nei gerų emocijų. Norėdami dovanoti masažo kuponą, įsitikinkite, kad ten dirba profesionalai. Jeigu žinote, kad mylimas žmogus labai mėgsta masažą, jam patinka ir yra reikalingos atpalaiduojančios procedūros, masažo seansas ar visas kursas galėtų būti puiki dovana.

Net ir vyrams kartais reikia masažo. Atpalaiduojantis masažas pašalins susikaupusią įtampą, nuovargį, atpalaiduos ir suteiks daugiau jėgų. Jūs grįšite namo pailsėjęs ir su nauja energija galėsite imtis naujų užduočių. Sportuojantiems vyrams, po intensyvių treniruočių tiks sportinis masažas, kuris padės išvengti įvairių traumų. Turintys sveikatos problemų, pasitarkite su gydytoju ir išsakykite problemas masažistui. Specialus ar gydomasis masažas gali labai pagerinti sveikatą, tam tikrų organų būklę.  

East Island

Kaina nuo: €28

Konstitucijos pr. 26, Vilnius
+370 682 33 222

Išskirtinis masažo salonas, siūlantis virtualią SPA realybę.

Ką pasirinkti saloną ar kabinetą

Žmonėms, mažai susidūrusiems su masažo paslaugomis Lietuvoje, gali iškilti klausimas, kuo skiriasi masažo kabinetas nuo salono ir kurį geriau pasirinkti? Masažo salonui yra taikomos visos teisinės normos, kurias turi atitikti “Grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimai”. Masažo salonai priklauso “Fizinę gerovę užtikrinančios veiklos” grupei.
Norint privačiai teikti gydomojo masažo paslaugas, reikia turėti atskirą kabinetą ir ši paslauga priklauso “Žmonių sveikatos priežiūros veiklos” klasei, į kurią įeina gydomojo masažo paslauga ir kitos gydomosios paslaugos. Šiam kabinetui reikia turėti licenziją, higienos pasą ir kvalifikuotus specialistus.

Vienas iš esminių skirtumų tarp masažo kabineto ir grožio salonuose teikiamų masažo paslaugų yra tai, kad kabinete jums bus suteiktos ne tik profilaktinio, bet ir gydomojo masažo paslaugos. Taip pat šis kabinetas bei asmuo teikiantis paslaugą turi turėti licenziją ir medicininį išsilavinimą. Asmuo, norintis gauti gydomojo masažo paslaugą, turėtų kreiptis į savo gydytoją ir tik pasitarus su juo ateiti pas masažistą. Nežinant paciento ligų, masažo metu galima sukelti rimtų negalavimų.

Grožio salone teikiamos higieninio ar kosmetinio masažo paslaugos. Higieninis masažas negydo, bet padeda geriau veikti normalioms organizmo funkcijoms. Šis salonas, kaip ir kabinetas, turi atitikti visus higienos reikalavimus.  Šiaip ar taip, tiek kabinete, tiek salone dirbantys masažistai turi būti kvalifikuoti. Todėl atėjus į saloną ar kabinetą reikėtų paprašyti masažuotojo profesinę kvalifikaciją įrodančio dokumento. Nekvalifikuoto asmens, mėgėjiškai atliktas masažas gali sukelti rimtus negalavimus. Išjudinti trombai procedūros metu gali užkimšti kraujagysles. Taip pat pasitaiko, kai masažo metu užspaudžiamas nervas, todėl atsiranda skausmai, kūno galūnių nejautra. Žmogus, atėjęs į masažo kabinetą ar saloną turi pasakyti savo negalavimus, nes sergant vėžiu, procedūros metu suaktyvėja organizmo kraujotaka, o kartu suaktyvėja ir vėžinės ląstelės.  

Į ką atkreipti dėmesį

Renkantis masažo kabinetą ar saloną, reikėtų atkreipti dėmesį į procedūrų kambario higieną. Ten turėtų būti švarūs rankšluoščiai, stalai valomi po kiekvienos procedūros, visi naudojami instrumentai turi būti dezinfekuojami.

Svarbiausi punktai yra tokie:

[sociallocker]

masažo salonasKambaryje turėtų vyrauti švara, patalpą privaloma vėdinti. Visos priemonės, naudojamos šiai paslaugai – aliejai, tepalai ir kt. turi turėti nepasibaigusį galiojimo laiką.

Masažo kabinetas ar salonas turi atitikti visus higienos normos reikalavimus. O asmuo, užsiimantis šia veikla turi turėti higienos pasą, kurį išduoda Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Masažistas turi būti kvalifikuotas ir turėti profesinę kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus. Taip pat paslaugų teikėjui yra privaloma turėti masažuotojo spaudą.

[/sociallocker]

Gydomojo masažo paslaugai būtina turėti licenziją, patvirtinančią, jog vykdoma sveikatos priežiūros veikla. Visi kiti asmenys, dirbantys masažo kabinete ar salone turi būti savo srities kvalifikuoti specialistai ir turėti jų kvalifikaciją įrodančius dokumentus.

Šiuolaikiniam žmogui geras masažas – tai vienas iš puikiausių, natūralių būdų pagerinti sveikatą, atsikratyti nuovargio, streso ir įtampos. Taip pat, masažas gali būti puiki ir išskirtinė pramoga, o ne tik atsipalaidavimo būdas.

Vilniuje yra didelis pasirinkimas masažo bei SPA salonų. Kiekvienas žmogus gali atrasti sau tinkamą, pagal jo individualius poreikius bei finansines galimybes. Taigi, gyvenkime sveikai, ir atrasime vis daugiau džiaugsmo bei harmonijos savo kasdienybėje.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 4.8 / 5. Balsų skaičius: 22

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Masažai
Taip Pat Skaitykite