Masažo Klinika

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas S. Žukausko g. 21
+370 611 11 110
masazoklinika.lt
Media
Instagram
Kaina nuo €13
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

„Masažo klinikoje“ pagrindinis dėmesys yra skiriamas medicininio gydomojo masažo procedūroms, kurie atliekami rankomis. Visus masažus atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys specialistai silpnaregiai. Masažuotojai nuolat tobulina savo sugebėjimus bei žinias, todėl kompetetingai atlieka ne tik masažą bet ir esant būtinumui konsultuoja bei suteikia kinezeterapinius, mankštos patarimus atsižvelgiant į esamą problemą. Todėl šis masažo salonas tiks net ir unikalius poreikius turintiems klientams.

Masažai, kurie su specialistu patarimu, derinami su kitomis procedūromis, tokiomis kaip detoksikacija, presoterapija, roll masažu sureguliuoja medžiagų apykaitą, didina darbingumą bei stiprina kitas svarbias gyvybines funkcijos. Todėl gydant ypatingas dėmesys yra skiriamas kiekvienam klientui individualiai.

Siekiant išlaikyti klinikos paslaugų patikimumo ir kokybiškumo standartą tiek gydomosios, tiek grožio ar spa procedūros, iš gausybės šiomis dienomis siūlomų, atrinktos ir atliekamos tik moksliškai patikrintos, pagrįstos, kokybiškos ir efektyvios. Įranga bei visi naudojami aparatai ir priemonės yra medicininiais tyrimais patikrinti, patvirtinti ir sertifikuoti.

Aukšta darbuotojų kvalifikacija, kokybiška įranga, kasdieninis darbas su klientais, sukaupta patirtis užtikrina kokybiškas paslaugas bei leidžia pasiekti puikių rezultatų.