Plaukų šalinimas lazeriu – geriausių salonų sąrašas

plaukų šalinimas lazeriu

Plaukų šalinimas lazeriu – tai vis labiau populiarėjanti grožio procedūra kurios esmė yra saugiai ir be jokio skausmo pašalinti nepageidaujamus plaukelius iš tam tikros kūno vietos ilgam laikui.

Visi žinome, kokias problemas sukelia nuolatinis skutimasis peiliuku ar kūno vaškavimas. Po jų plaukeliai greitai atauga būna kieti, dažnai susiduriame su jų augimu ir panašiomis problemomis. [toc]

Šiame straipsnyje – plačiau apie plaukų šalinimo lazeriu procedūros esmę bei geriausius salonus atliekančius tokią procedūrą. Taip, jūsų patogumui atrinkome Top 10 geriausių plaukų šalinimo lazeriu salonų Lietuvoje.

Taigi, žemiau pateikiame šį dešimtuką ir aprašome šią grožinę procedūrą plačiau.

TOP Rekomenduojamas plaukų šalinimo lazeriu salonas

Žygio g. 90, Vilnius
+370 679 80302

Profesionalios epiliacijos centras Vilniuje „Epil“ - tai grožio centras kuris padės rasti geriausią ilgalaikio plaukų šalinimo sprendimą tiek vyrams, tiek moterims. Nesvarbu kokio tipo oda ar plaukelių spalvą jūs turite, savo ilgametės patirties dėka žinome kaip pasiekti geriausią rezultatą.

TOP 10 plaukų šalinimo lazeriu salonai

Žygio g. 90, Vilnius
+370 679 80302

Profesionalios epiliacijos centras Vilniuje „Epil“ - tai grožio centras kuris padės rasti geriausią ilgalaikio plaukų šalinimo sprendimą tiek vyrams, tiek moterims. Nesvarbu kokio tipo oda ar plaukelių spalvą jūs turite, savo ilgametės patirties dėka žinome kaip pasiekti geriausią rezultatą.


M. Valančiaus g. 7-51, Vilnius
+370 611 55 111

Sveikata ir grožis - tai kiekvieno žmogaus laimės pagrindas gyvenime. Dabartiniais laikais žmonės ieško kuo įvairesnių būdų jam atskleisti. Mūsų tikslas - išsaugoti jūsų sveikatą ir sveiką grožį.


Č. Sugiharos g. 3,
8 6 985 3901

Daugiau nei 25 metus sėkmingai klientų grožiu besirūpinantis grožio salonas. Mūsų vertybės - profesionalumas ir perfekcionizmas kurį itin vertina mūsų klientai. Mūsų tikslas - patenkintas ir laimingas savimi žmogus.


V. Grybo g. 17, Vilnius
+370 655 50200

Įsivaizduokite situaciją kuomet jūsų oda švelni it šilkas, o malonus pojūtis išlieka ne kelias dienas, o metus ir dar daugiau.  Visa tai - be jokio skausmo juos šalinant iš norimos vietos. Būtent tokį dalyką jums gali pasiūlyti Sapiegos klinika ir jos siūlomos plaukų šalinimo lazeriu procedūros. Patyrę grožio specialistai jums siūlo aibę depiliacijos procedūrų po kurių jūs dar ilgai liksite patenkinti rezultatais.


Vytauto pr. 23, Kaunas
+370 657 43305

Revuclinic - tai kvalifikuotų ir patyrusių grožio specialistų komanda kurių vienas iš specializacijų - tai itin aukštos kokybės plaukų šalinimo lazeriu paslaugos kurios geba pašalinti plaukelius paveikiant būtent plauko šaknis, o ne aplinkinę odą. Vos po keleto procedūrų ciklo rezultatai bus akivaizdūs ir nereikalingų plaukelių jūs atsikratysite ilgam laikui.


Ateities g. 1E - 38, Vilnius
+370 (646) 55 054

Baltic dermatology - tai profesionali dermatologijos klinika sudaryta iš aukščiausios klasės dermatologų ir grožio specialistų. Salonas siūlo kur kas platesnį paslaugų spektrą nei dauguma, todėl čia klientai galės rasti viską ko jiems reikia nuo dermatologijos lazeriu, estetinės dermatologijos, ligų diagnostiks, konsultacijų, grožio injekcijų ir kt.


Popieriaus g. 16, Kaunas
+37061363855

Amber Esthetic - tai viena iš moderniausių dermatologijos klinikų Lietuvoje siūlanti estetinės dermatologijos, plastinės chirurgijos ir lazerines procedūras. Tai - jauna ir ambicinga komanda kuriai didžiausias prioritetas yra paslaugomis patenkintas klientas. Čia dirba tik aukščiausios kvalifikacijos profesionalai su pačia pažangiausia šio meto technika, tam, kad pavyktų pasiekti geriausius rezultatus.


Studentų g. 37, Kaunas
+37037750866

Biofirst klinika - viena iš seniausių ir daugiausiai patirties turinčių grožio procedūras atliekančių klinikų visoje šalyje. Čia galima kreiptis ne tik profesionalioms konsultacijoms, tačiau ir diagnostikai, lazerinio gydymo bei grožinėms procedūroms. Ilgametė gydotojų komandos patirtis užtikrina, jog klinika yra viena iš lyderiaujančių Lietuvoje.


J. Jasinskio g. 17, Vilnius
+370 663-777-88

Oblaka beauty salon - tai ne tik grožio procedūrų, tačiau ir kosmetologijos bei medicinos centras teikiantis itin platų paslaugų spektrą. Čia klientai gali kreiptis dėl LPG masažo, dermatologijos, plaukų šalinimo lazeriu, ar estetinių injekcijų paslaugų. Ilgametė patirtis ir naujausia rinkoje technika, užtikrina, jog po apsilankymo salone, jūs atrodysite puikiai ir nebeturėsite eikvoti savo jėgų bei laiko kasdienėms procedūroms.


Pamėnkalnio g. 25, Vilnius
+370 690 71111

2010 metais įkurta „Estetus klinika“ - tai profesionali grožio specialistų komanda savo padalinius turinti Vilniuje ir Kaune. Patyrusi komanda yra sudaryta iš ilgus metus grožio srityje dirbančių gydytojų bei specialistų kurie turi ne tik didelį žinių bagažą, tačiau kartu nuolat domisi ir integruoja didžiausias grožio srities naujienas savo paslaugų teikime

Plaukų šalinimas lazeriu – vis populiarėjanti estetinė procedūra

Įsivaizduokite tokią situaciją – visuomet glotnios ir puikiai atrodančios kojos, jokių skausmų ar įaugusių plaukelių, nei rytoj, nei po savaitės ar metų. O dar kur vargas rūpinantis savo pažastimis ar skausmų kentimas, norint visiškai atsikratyti tų nemalonių plaukelių ant savo viršutinės lūpos dėl kurių reikia tiek kompleksuoti?

Galbūt skamba kaip kažkokia fantastika, tačiau tai yra visiškai įmanoma dėka modernių technologijų ir šiuolaikinių sprendimų grožio srityje. Plaukelių šalinimas lazeriu būtent ir yra vienas iš tokių sprendimų, padėsiančių tiek moterims, tiek vyrams pilnai džiaugtis savo kūnų. Ilgametę patirtį turintys grožio specialistai puikiai išmano nereikalingų plaukelių sukeliamas problemas jų klientams, nesvarbu ar tai būtų rankos, kojos, pažastys, veido ar bikini sritis. Faktas, jog niekam nepatinka nuolat vargti besirūpinant savo kūno estetika šia prasme.

Lazerinės depiliacijos populiarumo priežastys

Lazerinė depiliacija – procedūra kuri sparčiai populiarėja grožinių paslaugų tarpe visame pasaulyje.

Klausiate kodėl?

To priežastys yra labai elementarios.

Skaitoma, jog ši procedūra ne tik išspręndžia estetitinius ir medicininius žmonių poreikius, tačiau tam tikra prasme teigiamai paveikia ir žmogaus psichologiją. Nemalonūs pojūčiai ir rūpesčiai dėl greitai ataugančių plaukelių keliamo diskomforto paprasčiausiai pradingsta pažvelgus į savo kūną veidrodyje, būnant paplūdimyje ar einant maudytis.

Kitas šios procedūros pliusas – taupomas laikas. Kartais net nepagalvojame, kokia brangi yra kiekviena mūsų minutė kasdien, o kasdien skirti kažkiek jo vien tam, kad apsiskusti, ar depiliuoti tam tikrą vietą, tikrai nesinori.

Dar vieną teigiamą aspektą galima įžvelgti ir kaip minėjome, iš medicininės pusės. Šiuo aspektu mes saugome ir tuo pačiu metu geriname savo odos kokybę, kadangi jos nebėra prasmės dirginti peiliuko ašmenimis, epiliatoriais ar vašku, dingsta plaukelių įaugimo ir odos infekcijų gresmė.

Visas šis efektyvumas – dėka naujosio rinkoje lazerio tipo, vadinamo tiesiog diodiniu lazeriu. Jo naudojama daugiau nei 800 nm ilgio šilumo banga saugiai ir efektyviai sąveikauja su oda, nepažeidžia jos audinių ir svarbiausia – efektyviai atlieka savo darbą šalinant plaukelius ilgam laikui.

Kokios srities plaukelius galima šalinti diodinio lazerio pagalba?

Vienas iš pagrindinių tokio tipo lazerio bruožų yra jo universalumas. Tai reiškia, jog šį prietaisą galima panaudoti šalinant bet kokios srities nepageidaujamus plaukelius.

Moterys įprastai renkasi plaukų šalinimą lazeriu bikini zonai, kojoms, ūseliams ar pažastų priežiūrai. Skutant šias sritis paprastai, atsiranda grėsmė įsipjauti ar vėliau atsirasti įaugusiems plaukeliams. Su lazerinio principo procedūra čia nėra bijoti, kadangi tokių problemų paprasčiausiai nebus.

Vyrai, tuo tarpu renkasi šalinti nereikalingus plaukelius nuo pažąstų srities, kaklo, krūtinės, nugaros ar pilvo.

Žinoma, lazerį galima, panaudoti šalinant ir kitų sričių plaukelius tiek vyrų, tiek moterų atžvilgiu, tačiau išimtys yra daromos itin jautrioms kūno dalims, pavyzdžiui akių vokams ir sričiai aplinkos jos obuolį.

Ką būtina žinoti prieš procedūros atlikimą?

Verta pabrėžti, jog prieš šalinant plaukelius lazeriu būtinas tam tikras pasirengimas iš žmogaus pusės. Nors tikslus pasiruošimas priklausys nuo salone naudojamo lazerio, paprastai bendros gairės bus maždaug tokios:

2-4 savaites iki procedūros vengti savaiminio įdegio kremų, buvimo saulėje ir soliariume. Kalbant apie plaukelių šalinimą, taip pat rekomenduojama šiuo laikotarpiu jų nepešioti ir nedepiliuoti (skusti galima ir būtina likus parai iki procedūros).

Jei vartojate stiprius vaistus (antibiotikus) rekomenduojama depiliaciją lazeriu atidėti ir pasitarti su ją atliksiančius specialistu, kada tai būtų atlikti geriausia.

Jei gydotės nuo pūslelinės ar spuogų ant odos, procedūra taip pat yra nukeliama bent jau pusmečiui, kol oda pilnai pasveiks.

Procedūra nėra atliekama tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo vietose, taip pat nėščioms moterims.

Plaukų šalinimo lazeriu eiga

Pats lazerio veikimas šalinant plaukelius yra pakankamai paprastas, o jo veikimą galima apibūdinti keliais žingsniais.

Visų pirma, procedūrą atliksiantis specialistas švariai nuvalo tą vietą kuri bus depiliuojama. Tuomet, lazeris pridedamas prie odos ir juo yra manevruojama po šalinamąją vietą. Naujausios kartos diodinis lazeris sugeba generuoti ilgesnę nei 800 nm ilgio šilumos bangą kuri labai efektyviai įsiskverbia į odą ir pasiekia plauko folikulą. Spinduliui sąveikaujant su odoje esančiu melaninu, sunaikinamas ne tik folikulas (šaknelė), tačiau ir ląstelės atsakingos už plaukelio ataugimą.

Procedūros esmė būtent ir yra didžiulis, koncentruotos šviesos energijos pliūpsnis kuris geba pasiekti būtent tą vietą kurią reikia – depiliuojamos vietos plaukelių folikulus ir ląsteles, nepažeidžiant aplinkinės odos sluoksnių. Tam, kad sėkmingai sunaikinti plaukelius, pastarieji turi būti aktyviojo augimo, kitaip žinomo kaip anageno stadijoje.

Galima sakyti, jog lazerinės depiliacija yra vienas iš inovatyviausių pastarojo meto išradimų grožio ir estetikos srityje, padedantis efektyviai pašalinti nereikalingus plaukelius ir kartu jų atsikratyti ilgam laikui.

Jei jaudinatės dėl diskomforto – nėra ko. Dauguma modernių lazerių naudojamų grožio klinikose kartu turi integruotą odos atvėsinimo funkciją, todėl nėra nudeginama oda, nejaučiamas skausmas, o procedūra yra visiškai saugi.

Diodo lazeris – naujiena rinkoje

Kaip jau minėjome, grožio klinikos naudoja ne vieną lazerio tipą atliekant plaukų šalinimo procedūras, tačiau diodinis ir Aleksandrito lazeris yra ko gero patys populiariausi pasirinkimai. Diodinis variantas yra kur naujesnis technologinis variantas palyginus su Aleksandritu.

Diodas savo atžvilgiu veikia maždaug nuo 800 iki 810 nm ilgio banga, kuri yra kur kas ilgesnės nei Aleksandrito lazerio variante. Tai reiškia, jog galima įsiskverbti kur kas giliau į odą ir pasiekti plauko folikulus tiesiogiai, visiškai nepažeidžiant odos ir nesukeliant odos pokyčių pigmente. Kartu tai bus ir geresnis pasirinkimas kietesniems plaukams kaip nugaros ar bikini srityje.

Iš esmės grožio specialistai yra linkę sakyti jog abu šie lazerių tipai yra pakankamai geri atlikti savo darbą – tai yra pašalinti plaukelius iš vietos kurios pageidaujame, nors diodas ir yra naujesnis.

Ar plaukų šalinimas lazeriu yra skausmingas?

Modernūs lazeriai yra pagaminti turint galvoje žmogaus komfortą kaip viena iš aukščiausių prioritetų, užtikrinant jog procedūra bus greita ir kels tiks minimalų diskomfortą. Tiek minėtas Aleksandrito lazeris, tiek diodinė alternatyva turi integruotas atšaldymo sistemas kurios atvėsina depiliuojamą vietą tiek, jog pačios procedūros metu jausis tik menkas dilgčiojimas.

Aleksandrito lazeris šaldymą pasiekia dėka savo DCD dinaminės šaldymo sistemos kur prieš iššaunant lazerinį impulsą, oda yra padengiama nedideliu freono sluoksniu. Tuo tarpu diodinis lazeris pasižyminti vėsinančiu paviršiumi kuris depiliuojamą vietą gali atvėsinti net iki -10 laipsnių temperatūros.

Kiek užtrunka viena sesija?

Kaip jau kalbėjome – ši procedūra yra paremta laiko taupymu. Tikslus sesijos ilgis priklausys žinoma ir nuo srities. Jei plaukai šalinami nuo viršutinės lūpos – viskas truks vos keletą minučių, tuo tarpu jei norėsime pašalinti plaukelius nuo bikini ar nugaros srities, galima tikėtis ir 15-20 minučių procedūros.

Kokio procedūrų ciklo reikia norint visiškai atsikratyti plaukeliais?

Tikslaus procedūrų skaičiaus kurio užteks kiekvienam žmogui pasakyti neįmanoma, kadangi tai priklausys nuo žmogaus plaukų ir odos tipų, todėl tiksliems skaičiams reikėtų kreiptis pas procedūrams jums atliksianti specialistą.

Vidutiniškai ilgai išliekančiam efektui paprastai užtenka apie 4-8 procedūrų ciklo, kurias reikėtų atlikti maždaug kas 6 savaites, priklausomai nuo to kaip į jas reaguos kūnas. Verta pabrėžti, jog pertraukos yra būtinos, kadangi plaukelių šalinimas būna efektyviausias tuo metu kai jie bus anageno (augimo) fazėje.

Jos metu, mūsų oda turės daugiausiai melanino, kuris yra itin svarbus lazerio sąveikai ir plaukų šalinimui. Specialistai jums pasakys, jog kiekvienoje tokioje fazėje bus stengiamasi pašalinti kaip įmanoma daugiau plaukų.

Paprastai šiokie tokie rezultatai jau yra matomi po pačios pirmos procedūros po kurios pradeda iškristi pirmieji plaukeliai, o su ateinančiomis procedūromis išryškėja depiliavimo rezultatai dar labiau.

Ar ši procedūra yra veiksminga?

Kaip jau sakėme, plaukelių šalinimas lazeriu yra laikomas ko gero efektyviausiu būdu pašalinti nepageidaujamus plaukus iš tam tikros kūno vietos efektyviai ir ilgam laikui. Galbūt iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip labai brangus dalykas palyginimus su kito tipo depiliacija ar tiesiog skutimusi, tačiau tokia investicija yra į ateitį, kadangi vėliau plaukelių šalinimų tiesiog nebereikės rūpintis.

Tiek Aleksandrito, tiek diodinio lazerio veikimas yra pagrįstas ilgamečiais moksliniai tyrimais, todėl jų veikimas yra itin efektyvus ir tikslus palyginus su kitais šalinimo būdais. Kartu specialistai jums pasakys, jog po lazerinės procedūros jūsų oda taps žymiai tolygesnė ir švelnesnė, na o ką jau bekalbėti apie žymiai didesnį pasitikėjimą savimi.

Dar verta paminėti ir procedūrų efektyvumą nuo pačio žmogaus kūno. Tam įtakos turi plaukelių spalva, jų storis ir šaknų gylis bei pačio odos tipo. Kuo žmogaus oda yra tamsesnė ir tamsesni jo kūno plaukai, tuo rezultatai bus greitesni. Jeigu turite šviesesnius plaukus, tuomet procedūrų ciklas bus kiek ilgesnis. Anaiptol, gerus rezultatus pasieksite bet kokiu atveju.

Kokiais atvejais procedūros atlikimas yra negalimas?

Nors lazerinė procedūra yra tikrai lankstus sprendimas norint pašalinti nereikalingus plaukus, vis dėl to yra tam tikri atvejai kuomet procedūros atlikti negalima.

Tai yra:

 • Besilaukiant ar žindant
 • Sergant onkologinėmis ligomis, cukriniu diabetu, neurologinėmis, autoimuninėmis ar odos ligomis
 • Esant venų varikozei, trombozei
 • Jei turite toje vietoje tatuiruotę
 • Jums buvo atliktas permanentinis makiažas
 • Nešiojate kardiostimuliatorių
 • Turite žaizdų ar randų vietoje

Kaip reikėtų elgtis po atliktos procedūros?

Taip pat verta pabrėžti, jog po atlikto plaukų šalinimo lazeriu, reikia laikytis tam tikros profilaktikos.

Šie principai yra:

 • Vengti degintis saulėje ar soliariume, o atvirose kūno vietose nešioti stiprų apsauginį kremą nuo saulės.
 • Elgtis atsargiai su patinusiomis ar paraudomis vietomis kurios lieka bent jau kelioms minutės ar valandomis.
 • Tinkamas rizikos įvertinimas. Dėl žmogaus vartojomų vaistų laikinai gali būti jaučiamas laikinas jautrumas šviesai, kitaip
 • dar vadinamas fotosensibilizacija (ypač dėl antibiotikų), todėl būtina kreiptis pas specialistus kurie tikrai žino ką daro.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme plaukų šalinimo lazeriu procedūrą ir bendras jos ypatybes, kartu pateikėme ir geriausių šią procedūrą atliekančių klinikų sąrašą. Galima sakyti, jog kol kas geresnio sprendimo už lazerinę depiliaciją nepageidaujamiems plaukeliams šalinti ir daryti tai ilgam laikui grožio industrija pasiūlyti tikrai negali.

Taip, nors ji reikalaus šiek tiek didesnių investicijų palyginus su kitomis depiliacijos formomis bei skutimu peiliukais, ko gero akivaizdu, jog tai yra tikrai gera investicija į ateitį, kadangi nepageidaujamais plaukeliais bus atsikratyta ilgam laikui. Po atliktų procedūrų beliks džiaugtis ir didžiuotis savo puikiai atrodančiu kūnu. Tikime, jog iš mūsų pateikto dešimtuko surasite tuos specialistus kurie gali pasiūlyti jums patį geriausią sprendimą.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Grožis
Taip Pat Skaitykite