Įtraukti krūtų speneliai. Ar įmanoma pakoreguoti krūtinės spenelius?

spenelių korekcija Įtraukti krūtų speneliai yra dažna fiziologinė problema, dėl kurios moterys gali patirti įvairių nepatogumų – nepasitenkinimas savo išvaizda, apsunkintas ar visiškai neįmanomas kūdikio žindymas ir daugelis kitų.

Net 10% moterų turi įtrauktus krūtų spenelius. Ši problema dažniausiai yra įgimta (pasireiškianti paauglystėje), pasitaiko atvejų, kai tokia spenelio išvaizda yra susijusi su trauma, infekcija ar naviko sukelta liga.

Spenelių korekcija yra plastinė operacija, tačiau ji išsprendžia ir fiziologinę problemą: koreguojamas spenelių iškraipymas ar asimetrija, jeigu tam yra poreikis, nes dažnai merginos jaučia diskomfortą.

Spenelių formos korekcija

Natūralus senėjimo procesas ar įgimtos krūties ypatybės gali sukelti įvairių problemų, kurias galima pašalinti plastinės operacijos metu.

Spenelio formos ir simetrijos korekcija gali būti derinama su spenelių areolių mažinimu, tinkamos spenelio padėties atstatymu ir pernelyg išgaubtų ar apverstų spenelių defektų pašalinimu, dėl to gerai apgalvokite, kokia procedūra yra Jums reikalinga.

Spenelių formos korekcijos derinimas kartu su kitomis krūties operacijomis

Spenelių formos korekcija paprastai derinama su kitomis krūties operacijomis: krūtų kėlimu, krūtų didinimu ar mažinimu. Plastinės operacijos kaina priklausys nuo to, kokius veiksmus reikia atlikti norint pasiekti norimus pokyčius.

Kiekvienas moters kompleksas dėl krūtinės gali būti sutvarkomas, tam reikia tik noro ir laiko, kad surasti tinkamus specialistus, kurie pasirūpins Jūsų krūtimis.

Ką svarbu žinoti prieš korekciją?

Konsultacijos metu chirurgas jus apžiūrės ir įvertins jūsų fizinę būklę. Tuo pat metu aptarsite galimus procedūros iššūkius ir visus kitus kylančius Jums klausimus, susijusius su procedūra.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, pasiruošimas operacijai taip pat yra labai svarbus, todėl turėtumėte laikinai mesti: rūkyti, vartoti alkoholį ir tam tikrus vaistus, kuriuos nurodo chirurgas.

Kita naudinga procedūra

Jei Jūsų nedomina ši procedūra, galbūt Jums yra naudingas antakių pakėlimas? Tik čia rasite geriausią kainos ir kokybės santykį. Pacientams, kurių antakiai yra nukritę, nepaisant amžiaus, rekomenduojama atlikti antakių pakėlimo operaciją.

Ši operacija paprastai atliekama kartu su viršutinio voko plastine operacija, taip pat antakių pakėlimas užtikrina efektyvius, greitus ir ilgalaikius rezultatus pacientams. Tad, nedvejodami išsirinkite Jums naudingą korekciją!

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 3

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite