Sugihara

GRĮŽTI ATGAL
Adresas Č. Sugiharos g. 3
8 6 985 3901
sugihara.lt
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika Sugihara dirba jau daugiau nei 25 metus ir yra pelnęs savo klientų pasitikėjimą bei gerą vardą. Čia dirba daugiau nei 100 savo srities profesionalų, kurie turi tobulą estetikos suvokimą, ilgą patirtį, išlavintą techniką ir tarptautiniu mastu vertinamas žinias.

Kadangi grožis turi būti kompleksiškai puoselėjamas, tai Sugihara salonas išsiskiria paslaugų įvairove: nuo grožio paslaugų, Spa iki lazerinės ir estetinės dermatologijos, bei plastinės chirurgijos.

Mūsų vertybės – profesionalumas ir perfekcionizmas kurį itin vertina mūsų klientai. Mūsų tikslas – patenkintas ir laimingas savimi žmogus. Mes į grožį žiūrime brandžiai – žinome, jog jis turi būti natūralus, ilgalaikis ir tikras, o priežiūra yra kiekvieno žmogaus atsakomybė.

Salone Sugihara teikiamos paslaugos

Sugihara darbuotojai brandžiai žiūri į žmogaus grožį, jie supranta atsakomybę prieš gamtą, grožio prigimtinį natūralumą ir tikrumą, todėl čia grožis kuriamas pasitelkiant mokslu ir praktika pagrįstas paslaugas bei priemones. Šiame salone atliekama daugiau nei 300 įvairių paslaugų kiekvieno grožiui ir sveikatai.

  • Plastinė chirurgija
  • Estetinė dermatologija
  • Lazerinė ginekologija
  • Veido procedūros
  • Depiliacija vašku ir kt.

Plastinė, estetinė chirurgija

sugihara

Čia atliekamos veido, ausų, nosies, kūno formas koreguojančios operacijos. Taip pat ir krūtų korekcijos – tiek didinimo (implantais), tiek ir mažinimo ar pakėlimo operacijos. Chirurginiu būdu gali būti išsprendžiamos ir su natūraliu senėjimu susijusios problemos – veido patempimas, raukšlių ar antakių, užkritusių vokų korekcijos ir kitos operacijos.

Čia taip pat atliekamos ir operacijos įvairiose kūno vietose norint suformuoti kūno linijas – smakro, juosmens, pilvo, šlaunų ar blauzdų, kelių srityje, riebalų nusiurbimo bei sėdmenų pakėlimo, pilvo sienos ir kitos plastikos operacijos.

Dermatologija ir estetinė dermatologija

Sugihara klinikoje atliekamos lazerinės dermatologijos ir įvairios intensyvios šviesos impulso procedūros. Čia lazeriu pašalinami nepageidaujami apgamai, nepageidaujami plaukai įvairiose kūno vietose, tatuiruotės, kapiliarai ir kiti įvairūs odos defektai (tokie kaip strijos ar randai) bei atliekamos odos atnaujinimo, stangrinimo procedūros.

Klinikoje dirba ir onkologės dermatologės, jos konsultuoja ir dermatoskopu ir kitais būdais tiria apgamus ir pigmentinius odos navikus, tokiu būdu užkirsdamos kelią odos vėžiui plėstis. Taip pat atliekamos ir lengvesnio pobūdžio procedūros, tokios, kaip cheminis veido valymas (pilingas) ir pan. 

Lazerinė ginekologija ir kitos paslaugos

Sugihara klinikoje dirbantys specialistai padės atsistatyti po gimdymo, lazeriu pagydo ne tik šlapimo nelaikymo problemas, tačiau makšties ir gimdos nusileidimą ir kt. Atliekama PRP ginekologinė terapija, estetinė ginekologija, intymios zonos atjauninimas. Taip pat lazeriu yra gydomas hemorojus, Išangės fistulė bei Kryžkaulio srities fistulė.

Čia rasite ir holistine medicina užsiimančių specialistų – akupunktūra, bioskenavimas, akupresūra, pėdų refleksoterapija, parazitų naikinimas. Medicinos psichologė padeda išsilaisvinti nuo įvairių priklausomybių – rūkymo, alkoholio, maisto ir kt.

Veido procedūros, kosmetologija

procedūra sugihara

Graži oda pirmiausia yra švari oda, todėl klinikoje atliekamos įvairios veido valymo procedūros su patikima ir pasaulyje pripažinta kosmetika. Taip pat suteikiamos ir kitos veido odą puoselėjančios paslaugos įvairiais tam skirtais aparatais ar veido masažu ir maitinančiomis, atjauninačiomis priemonėmis. 

Be kita ko, suteikiamos įvairios ir paaugliams, kurie labai dažnai susiduria su spuogais ir įvairiais bėrimais – giluminis odos valymas, valymas  ultragarsu, rūgštinis veido odos valymas ir kiti. Taip pat atliekamos procedūros pritaikytos vyrų odai. 

Kitos paslaugos

Sugihara klinikoje rasite SPA, čia atliekami įvairūs masažai, anticeliulitinės ir lieknėjimui skirtos procedūros. Taip pat yra baseinas ir pirčių kompleksas, o taip pat ir sporto klubas bei čia pat kosmetikos parduotuvės, kuriose kiekvienam parenkama individuali profesionali kosmetika.

Pabaigai

Sugihara turi didelę patyrusių profesionalių gydytojų ir specialistų bendruomenę – bendrai dirba virš 100 įvairių specialistų, kurie gali suteikti virš 300 įvairaus pobūdžio paslaugų. Klinika įsikūrusi prieš 25 metus ir savo išskirtiniu aptarnavimu yra užsitarnavusi žmonių pasitikėjimą.