Ortodontai Klaipėdoje

top 10 ortodontai klaipėdoje Ortodontija – tai odontologijos kryptis orientuota į žandikaulio, sąkandžio ir dantų pozicijos taisymą. Šios procedūros atlikimas leidžia žmogui ne ti mėgautis didesniu gyvenimo komfortu, tačiau tuo pačiu metu pasitaisyti dantis ir turėti nuostabią šypseną.

Tokio tipo gydymą atlieka profesionalus odontologijos specialistas vadinamas ortodontu. Pasak jų, tinkamiausias laikotarpis atlikti dantų ir žandikaulio taisymus yra 7-14 metų amžius, tačiau ši procedūra neretai atliekama jau ir suaugusiems žmonėms. [toc]

Tokios amžiaus ribos laikomąsi dėl to, jog kuo anksčiau yra imamasi tvarkyti įvairias ortodontines problemas žmogaus gyvenime, tuo lengvesnis gydymo procesas bus.

Atitinkamos procedūros suaugusiam žmogui bus ilgesnės ir sudėtingesnės.

Nepasaint to, dauguma dantų gydytojų galėtų paliudyti faktą, jog vis daug žmonių net ir būdami vyresnio amžiaus, ryžtąsi tokio tipo dantų korekcijos procedūrai, ypač ortodontinio gydymo breketais metodą. Apskritai, pastebima tendencija, jog vis daug žmonių imasi tokių dantų rūpybos procedūrų kaip implantavimas, atkūrimas, balinimas ar protezavimas.

Šiame straipsnyje – plačiau apie ortodontinio gydymo esmę ir geriausius ortodontus Klaipėdos mieste.

TOP Rekomenduojamas Ortodontas Klaipėdoje

Dragūnų g. 2-13, Klaipėda
+370 614 03 773

Pajūrio odontologijos centras - tai tvirta odontologijos specialistų komanda dirbanti su tikslu suteikti jums aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas vienoje vietoje ir tam, kad dantys būtų gražūs bei sveiki. Profesionali technika mums leidžia pasiekti geriausius rezultatus ir patenkinti net reikliausių klientų lūkesčius.

TOP 10 Ortodontai Klaipėdoje

Dragūnų g. 2-13, Klaipėda
+370 614 03 773

Pajūrio odontologijos centras - tai tvirta odontologijos specialistų komanda dirbanti su tikslu suteikti jums aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas vienoje vietoje ir tam, kad dantys būtų gražūs bei sveiki. Profesionali technika mums leidžia pasiekti geriausius rezultatus ir patenkinti net reikliausių klientų lūkesčius.


Vingio g.14, Klaipėda
868719909

Savo veiklą klinika pradėjo dar 2004 metais. Nuo to laiko šis odontologijos centras tapo vienu iš populiariausių ir patikimiausių visame Klaipėdos mieste. Čia teikiamos odontologijos paslaugos yra orientuotos į visus šeimos narius.


I. Kanto g. 21, Klaipėda
+370 615 35533

Rūta Skersiėnė - jau daug metų sėkmingai Klaipėdoje dirbanti gydytoja odontologė-ortodontė. Čia teikiamos profesionalios ortodontinės paslaugos, padedančios žmonėms turėti tobulesnę ir gražesnę šypseną.


Taikos pr. 12, Klaipėda
+370 655 26661

Klaipėdos ortodontijos centras savo veiklą pradėjo dar 2007 metais, tačiau itin išpopuliarėjo Klaipėdiečių gretose nuo 2009-ųjų, kuomet įsikūrė naujose patalpose, pačiame Klaipėdos centre. Nuo to laiko, pasiekti kliniką tapo žymiai lengviau visiems miesto gyventojams ar tai būtų viešuoju, asmeniniu transportu ar pėstute.


danvite odontologijos klinika
Bokštų g. 18, Klaipėda
+370 650 94848

"Danvitė" - tai odontologijos klinika Klaipėdoje kurioje dirba aukščiausio lygio specialistai iš visos Lietuvos. Jų komanda - tai didžiausias įmonės pasididžiavimas. Pagrindinis šios odontologijos klinikos tikslas - užtikrinti geriausius rezultatus kiekvienam iš savo klientų.


Ingos Kniukštienės odontologijos klinika
Liepų g. 19, Klaipėda
8 (685) 42561

Ingos Kniukštienės odontologijos klinika turi ofisus Plungėje ir Klaipėdoje. Ši profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir rimtą požiūrį į kiekvieną pacientą.


danes-odontologijos-klinika
Danės g. 21, Klaipėda
+370 657 88 701

Danės odontologijos klinika - tai aukščiausio lygio odontologijos paslaugas teikianti klinika įskaitant dantų balinimą, estetinį plombavimą, protezavimą, burnos chirurgiją bei kitas paslaugas tinkančias visiems kliento poreikiams. Stiprioji šios klinikos pusė - efektyvus komandinis darbas.


Lela
NAUJAKIEMIO G. 26, Klaipėda
+370 616 21200

Tai viena iš pirmųjų privačių odontologijos klinikų Klaipėdoje


Deodenta
Liepų g. 21, Klaipėda
+37069909859

Dantų implantacija, paradantozės gydymas, estetinis plombavimas, protezavimas, dantų balinimas ir kt. paslaugos


Taikos klinika
Taikos pr. 21, Klaipėda
+370 657 96866

Odontologijos paslaugos teikiamos naudojant profesionalią sertifikuotą klinikinę įrangą.

Kaip pas žmogų atsiranda sąkandžio problemos?

Pasak ortodontų, priežąsčių ortodontinėms problemoms ir netaisyklingam sąkandžiui yra bent keletas esminių. Visų pirma yra įvardijamas genetinis paveldėjimas iš tėvų, kas gali lemti šių sutrikimų atsiradimą. Jei mama ar tėtis kažkada turėjo ar iki šiol turi ortodontinių trūkumų, didelis šansas, jog sąkandžio ar kitų problemų turės ir jų atžala.

Kitas dalykas – įvairios kvėpavimo ligos. Jei vaikas ar paauglys suserga kvėpavimo takų ilga, pasitaiko situacijų kuomet jis yra priverstas kvėpuoti per burną o ne per nosį. Tai taip pat turi įtakos tam, kad žmogaus sąkandis gali iškrypti ir kartu sutrikti normalus žandikaulio vystymasis.

Galiausiai reikia paminėti ir vaiko žalingus įpročius. Pieštuko ar nykščio kramtymas yra blogas įpratimas kuris taip pat turi įtakos netaisyklingo įkandžio formavimuisi.

Kaip ortodontija gali padėti?

Ko gero ne paslaptis, jog kiekvienas iš mūsų nori turėti puikiai atrodančią šypseną, jeigu apie tai ir dažnai nepagalvojame. Tiesa, savo dantis gerai prižiūrime ne visi, o būtinybę tai daryti prisimename tik po vizito pas dantų gydytoją.

Žinoma, abu aspektai – tiek dantų grožis, tiek jų sveikata yra svarbūs, o jeigu turime dantų problemų, tikrai verta imtis jų sprendimo, tam, kad vėl galėtume džiaugtis tobulais dantimis kaip anksčiau.

Ortodontija – puikus sprendimas tiems, kurie turi tokias dantų problemas kaip žandikaulio ir dantų deformacijos bei prastas sąkandis.

Pačio gydymo esmė – labai paprasta. Pagrindinis tikslas čia yra ištaisyti visas galimas problemas su žandikauliu, kreivus žmogaus dantis ir normalizuoti sąkandį. Toks gydymas atneš ne tik daugiau gyvenimo komforto, tačiau tuo pat metu ir gražesnę šypseną.

Esmė, jog kuo anskčiau imsimės spręsti šias problemas, tuo lengvesnis ir paprastesnis gydymas bus.

Ką žinoti tėvams apie vaikų ortodontiją?

Jei matote, jog jūsų vaikas turi žandikaulio problemų, kreivai suaugusius dantis, netaisyklingą sąkandį ar kurią nors kitą ortodontinę problemą, tuomet turėtumėte kuo skubiau kreiptis į odontologus.

Pagrindinės ortodontinės problemos ir jų signalai

 • Sunkus seilių rijimas
 • Nykščio, pieštuko čiulpimas ir kramtymas
 • Atsikišęs kažkuris iš žandikaulių
 • Viršutiniai dantys dengia apatinius
 • Kandžiojamos lūpos

Vienas populiariausių būdų spręsti įvairias ortodontines problemas yra gydymas breketų pagalba. Labai ilgą laiką buvo manoma, jog toks gydymo metodas yra tinkamas tik vaikams ir paaugliams, tačiau vėlesni tyrimai tokį faktą paneigė. Senesniais laikais paprasčiau nebuvo pakankamai informacijos apie breketų efektyvumą gydant suaugusių dantis.

Dabartiniais laikais pasikeitė gydymo technologijos ir patys breketai – jie sumažėjo savo dydžiu ir tapo kur kas tvirtesni, taigi be jokio vargo tokio tipo gydymą galima atlikti ir suaugusiems žmonėms.

Nereikia pamiršti ir žandikaulio

Kitas dalykas kur gali padėti ortodontinis gydymas yra problemos su žandikauliu.

Jos gali pasireikšti:

 • Raumenų skausmais kramtant
 • Skausmais žiojantis
 • Spengimu ausyse
 • Griežimu dantimis
 • Veido skausmais

Ortodontinio gydymo Klaipėdoje tikslas yra padėti išspęsti bet kokią problemą susijusią su kramtymu ir dantų sąkandžiu. Jei atliktų procedūrų ir toliau atsakingai rūpinsimės savo dantimis, tuomet rezultatai turėtų išlikti visam gyvenimui.

Verta paminėti ir tai, jog jei žmogus yra ir vyresnio amžiaus, jei dantys nėra pažeisti karieso, ortodontinis gydymas Klaipėdoje gali būti laisvais atliekamas. Tiesa, čia toks gydymas užtruks ilgiau, kadangi sulėtėja kaulo ataugimas.

Kiek truks ortodontinis gydymas?

Anot ekspertų, galima įvardyti kelis pagrindinius faktorius lemiančius gydymo trukmę:

 • Naudojamų preparatų ir technikos modernumo
 • Žmogaus amžiaus
 • Procedūrų sudėtingumo lygio
 • Klinikos pažangumo
 • Paciento bendradarbiavimo su specialistais.

Paprastai reikia tikėtis apie 18-24 mėnesius trunkančio gydymo. Jei žmogus į patį gydymą žiūrės atsainiai ir nėrūpestingai, tuomet, žinoma, pats gydymas gali užtrukti ir ilgiau. Nepaisant gydytojo nustatyto rėžimo ar nesilankant nustatytu metu, efektyvių rezultatų tikėtis neįmanoma, todėl labai svarbu į tai žiūrėti atsakingai.

Jei odontologas Klaipėdoje pastebės rimtesnių bėdų su dantimis, tuomet toks gydymas gali užsitęsti ir 3-4 metus. Jei lankotės pas stiprius specialistus dirbančius su modernia technika, tokiu atveju gydymas turėtų vykti įprastu laiku.

Pabaigai

Šiame straipsnyje pakalbėjome apie ortodontinį gydymą bei geriausius ortodontijos specialistus Klaipėdoje. Tie kas nori išspręsti savo dantų problemas, turėtų tai daryti kuo anksčiau, tam, kad vėliau gyvenime nebūtų diskomforto o šypsena būtų graži.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 3.9 / 5. Balsų skaičius: 7

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Odontologija
Taip Pat Skaitykite