Ortodontai Kaune

top 10 ortodontai kaune

Ortodontija – tai speciali odontologijos pakraipa kurios tikslas ištaisyti žmogaus sąkandį, dantų poziciją ir žandikaulį. Tokia procedūra leidžia ne tik džiaugtis gražesniais dantimis, tačiau kartu leidžia džiaugtis ir didesniu gyvenimo komfortu.

Šią procedūrą atlieka profesionalus dantų gydytojas vadinamas ortodontu. Ji gali būti atliekama tiek vaikams ir paaugliams, tiek suaugusiems, nors pasak ekspertų, tinkamiausias laikas šiai procedūra yra maždaug 7 – 14 metų amžius.


Esą kuo anksčiau bus diagnozuojamos ir tvarkomos įvairios dantų, sąkandžio bei kitos odontologinės problemos, bus žymiai lengviau sėkmingai jas išspręsti. Atitinkamos procedūros esant suaugusiu, bus kiek sudėtingesnės.

Žinoma, odontologai pastebi, jog dabartiniais laikais, vis daugiau suaugusių žmonių renkasi ortodontinį gydymą esant vyresniame amžiuje, ypač rinkdamiesi dantų breketus. Kartu vis daugiau žmonių ryžtąsi ir kitoms dantų procedūroms tokioms kaip – dantų protezavimas, dantų balinimas, dantų atkūrimas ar dantų implantai.

Šiame straispnyje – plačiau apie ortodontinį gydymą ir apie ortodontus Kaune. Žemiau pateikiame 10 geriausių šios srities ekspertų iš laikinosios sostinės.

Ortodontai Kaune

TOP Rekomenduojamas Ortodontas Kaune

Kalniečių g. 247, Kaunas
+370 37 775070

Kauno Implantologijos Centras - tai komanda sudaryta iš daug patirties turinčių specialistų. Nuolatinis tobulėjimas seminaruose ir užsienio konferencijose leidžia užtikrinti, jog klinikoje yra teigiamos aukščiausios kokybės ortodontijos, burnos chirurgijos, dantų balinimo ir kitos odontologijos paslaugos.

TOP 10 Ortodontai Kaune

Kalniečių g. 247, Kaunas
+370 37 775070

Kauno Implantologijos Centras - tai komanda sudaryta iš daug patirties turinčių specialistų. Nuolatinis tobulėjimas seminaruose ir užsienio konferencijose leidžia užtikrinti, jog klinikoje yra teigiamos aukščiausios kokybės ortodontijos, burnos chirurgijos, dantų balinimo ir kitos odontologijos paslaugos.


Savanorių pr. 125, Kaunas
+37068246206

Ortoma - viena labiausiai patyrusių odontologijos klinikų Kauno mieste. Čia dirbančios specialistės nuolatos tobulina savo kvalifikaciją ir plečia patirtį dalyvaudamos tarptautinėse konferencijose bei seminaruose. Čia paslaugų kokybe nusivylęs neliks nei vienas klientas.


Veiverių g. 113, Kaunas
+37060706275

Pagrindinės šios odontologijos klinikos vertybė - tai profesionalumas, inovacijos ir veržlumas. Komandos kolektyvą sudaro jauni, tačiau daug klinikinės odontologijos patirties turintys specialistai teikiantys burnos chirurgijos, ortodontijos, burnos higienos ir daugelį kitų odontologijos paslaugų.


J. Lukšos-Daumanto g. 6, Kaunas
+370 37 387560

LSMU Kauno Klinikos - tai jau daugelį metų dirbanti ir viena didžiausių klinikių įstaigų Lietuvoje. Tarp jų vyrauja ir šios įstaigos Ortodontijos klinika. Jos tikslas - padėti problemų su dantimis turintiems žmonėms. Klinikoje dirbe daug patirties turintis mokslininkų-gydytojų kolektyvas žinantis kas labiausiai bus reikalinga kiekvienam pacientui.


dantų estetika
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
+370 600 25559

Odontologijos klinikos "Dantų estetika" specialistai - tai komanda sudaryta iš aukščiausios kompetencijos implantologų, odontologų, technikų ir burnos higienos ekspertų. Žinome, kad geriausias odontologijos paslaugas žmonėms gali teikti tik itin patyrę ir rūpestingi dantų specialistai.


Centro odontologai
A.Juozapavičiaus pr. 112, Kaunas
+370 657 54221

Trumpai apie šią kliniką: Centro odontologijos klinika įsikūrusi Kauno miesto Centre. Klinikoje, po vienu stogu suburta visų sričių aukščiausios kvalifikacijos specialistų komanda, kuri visada


Šypsenos Magija
Savanorių pr. 60, Kaunas
+370 657 33009

Klinikoje veikia trys kabinetai su naujausia technologine įranga.


Denteina
Radvilėnų pl. 26-1, Kaunas
+37065599444

JŪSŲ KLINIKA Odontologijos klinika „Denteina“ įsikūrusi patogioje vietoje visai šalia Kauno centro. Pradėjusi savo veiklą 2005 metais, „Denteina“ šiuo metu vienija aukščiausio lygio odontologijos


Neodenta
Baltų pr. 49A, Kaunas
+370 684 21 260

Neodenta suteiks visas reikalingas paslaugas jūsų dantims Kaune ir Vilkaviškyje.


Valasevičių odontologijos klinika
Savanorių pr. 258-1, Kaunas
+370 611 15517

Vyro ir žmonos įkurta odontologijos klinika pasižymi ypatingu dėmesiu klientui.

Pagrindinės priežastys dėl ko atsiranda sąkandžio problemos

Sąkandžio problemos, anot odontologų, atsiranda dėl kelių esminių priežąsčių. Pirmas aktualus dalykas – iš tėvų ateinantis paveldimumas. Jei vienas iš tėvų turėjo ar turi ortodontinių problemų, labai daug šansų, jog ir jų atžala turės tam tikrų problemų su dantų forma bei sąkandžiu.

Dar vienas dalykas – kvėpavimo takų ligos. Pasitaiko situacijų, kuomet dėl sutrikusios kvėpavimo sistemos vaikas yra priverstas kvėpuoti daugiau per burną, o ne per nosį. Dėl to, sutrinka normalus žandikaulio augima, o pasekoje iškrypsta ir sąkandis.

Kitas dalykas -ankstyvas pieninių dantų pašalinimas. Jei tuo pačiu vaikas turi įpročiu kramtyti pieštuką ar čiulpti pirštą, toks dalykas taip pat turės neigiamos įtakos sąkandžio formavimuisi.

Ortodontija žmonėms gali padėti keletu būdų

Pripažinkime, ne visi susimąstome apie tai kokią svarbią funkciją dantys atlieka mūsų gyvenime, o tinkamai juos prižiūrėti prisimename tik po vizito pas odontologą. Tačiau svarbus yra ne tik sveikatos aspektas, tačiau ir jų grožis, kokią šypseną mes turėsime. Tiesa, ne visi gimsta su idealia.

Ortodontija – tai odontologijos šaka kuri gali padėti išspręsti tokias dantų problemas kaip kreivumas ar netaisyklingas sąkandis.

Šio gydymo principas – visiškai nesudėtingas. Pagrindinis tikslas čia yra atstatyti bei ištiesinti žmogaus dantis, sutvarkyti sąkandi bei išspręsti visas galimas žandikaulio problemas. Tokia procedūra padės ne tik sutvarkyti burnos bei žandikaulio estetiką, tačiau kartu ir atneš daugiau gyvenimo komforto.

Žinoma, kuo anksčiau pradėsime spręsti ortodontines problemas, tuo mažiau šansų, jog žmogui jas pakartotinai reikės spręsti vėliau savo gyvenime.

Vaikų ortodontija. Ką privalo žinoti tėveliai?

Jei pastebėjote, jog jūsų atžalos dantys yra netaisyklingos formos, suaugę vienas į kitą, pastebite tarpus sukandus juos ar kitas panašias ortodontines problemas, tuomet reikia nedelsiant kreiptis į odontologijos specialistą.

Pagrindinės ortodontinės problemos ir jų signalai

 • Lūpų kandžiojimas
 • Sutrikęs liežuvis
 • Sunku ryti
 • Nykščio čiulpimas
 • Atsikišęs žandikaulis
 • Viršutiniai dantys uždengia apatinius.

Gydymas breketais – vienas iš populiariausių būdų spręsti ortodontines problemas tiek vaikams, tiek paaugliams. Kurį laiką toks gydymas buvo labai neįprastas suaugusiems. Paprasčiau trūko informacijos ir žinių, apie tokio metodo efektyvumą suaugusio žmogaus dantims.

Šiais laikais, tokio tipo ortodontinė terapija yra kur kas dažniau matomas vaizdas suaugusiųjų tarpe. Breketų technologijos pažengė, sumažėjo jų dydis, todėl toks gydymas gali būti vykdomas be jokio didesnio diskomforto.

Gali padėti ir esant žandikaulio problemoms

Kitas dalykas kuom gali padėti ortodontinis gydymas – problemos su žandikauliu.

Kelios iš jų:

 • Dantų griežimas
 • Ausų spengimas
 • Veido skausmai
 • Skaudanti ir svaigstanti galva
 • Skausmas kramant ar žiojantis
 • Skaudantys kramtymo raumenys.

Šių problemų sprendimas turi vieną tikslą – pilnai sutvarkyti kramtymo sistemos problemas. Jei tinkamai prižiūrėsime savo dantų sveikatą, tuomet ortodontinio gydymo rezultatas gali sėkmingai išlikti visą gyvenimą.

Pabrėžtina ir, jog jeigu dantys yra pakankamai sveiki ir nepažeisti karieso, tuomet ortodontinis gydymas Kaune gali būti atliekamas bet kokio amžiaus žmogui. Tiesa, toks gydymas gali užtrukti kiek ilgiau, nei jaunam žmogui, kadangi aplink dantis esantis kaulas jau nebeauga.

Kiek trunka ortodontinio gydymo procesas?

Pagrindiniai dalykai nuo kurių priklauso ortodontinio gydymo ilgis yra šie:

 • Kaip noriai pats pacientas bendardarbiaus su gydytojais
 • Odontologijos klinika ir jos pažangumas
 • Žmogaus amžiaus
 • Procedūrų sudėtingumo
 • Naudojamos technikos ir preparatų.

Įprastai gydymas užtrunka 18-24 mėn. Vienas iš dalykų kas gali prailginti gydymo ilgį, žinoma, yra atsainus pačio paciento požiūris į odontologines procedūras. Tai gali pasireikšti nepastoviais vizitais, paskirto rėžimo nesilaikymas ir t.t. Norint efektyviausių rezultatų, reikia žiūrėti į tai atsakingai, visą gydymo laiką.

Kartais, esant labai rimtoms bėdoms, toks gydymas gali užsitęsti iki 3-4 metų, tačiau tik išskirtiniais atvejais. Jei dirbama su modernia technika ir preparatais, o pacientas lankysis vizitams pas gydytoją kas 4-8 savaites, gydymas turėtų vykti įprastai.

Pabaigai

Straipsnyje pašnekėjome apie ortodontiją ir pateikėme geriausių ortodontų Kaune sąrašą. Žmonėms norintiems išspręsti ortodontines problemas, pas specialistus reikėtų kreiptis kuo anksčiau, tam, kad kuo greičiau būtų panaikintas tokių problemų keliamas diskomfortas.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 4.5 / 5. Balsų skaičius: 12

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Odontologija
Taip Pat Skaitykite