Seksualūs apatiniai – dailūs, saugūs kūnui ir gundantys

Įsigydami drabužius kartais nė nesusimąstome, jog jie gali būti ir nelabai tikęs pasirinkimas. Tikriausiai esate girdėję, kad drabužiai gali būti žalingi sveikatai. Paprastai tokiais laikomi per ankšti, maži, varžantys, spaudžiantys, pernelyg aptempti, iš ne kokybiškų audinių pasiūti rūbai. O ką galėtume pasakyti apie erotiškų rūbų kategoriją? Ar visi jie suderina pikantišką įvaizdį su grožiu ir nėra žalingi sveikatai?

Korsetai

seksualus apatiniai

Apie šiuos drabužėlius sklando bene daugiausia nuomonių. Neretas skambina pavojaus varpais, akcentuodamas korsetų žalą moters sveikatai. Iš tiesų, šių rūbų kategorijoje tikrai yra tokių, kurių geriau nevilkėti, jei rūpinatės savo sveikata. Šiai grupei priskiriami suveržiami, lankelius turintys, kieti, tačiau idealiai taliją formuojantys korsetai. Tokie primena tuos pirmuosius, kurie dar senais laikais moterims dovanodavo nepriekaištingai lieknus siluetus. Bet šiandien damos turi neįtikėtiną pasirinkimą, kur yra daugybė korsetų, visiškai ne žalingų sveikatai, anaiptol, leidžiančių jaustis patogiai ir džiaugtis subtiliai paslėpti pilvuku bei seksualiu įvaizdžiu. Korsetai žavi spalvų gausa, modelių ir papuošimų įvairove. Rinkitės kokybiškus, švelnių ir odos nedirginančių audinių drabužėlius.

Kūno kojinės

Tikriausiai yra ir tokių, kurios dar nežino, kas yra kūno kojinė. Tai tinklinio, nėriniuoto audinio rūbas, subtiliai paslepiantis moters kūną po permatomu paslapties šydu. Kūno kojinės – neįtikėtinai erotiškas drabužis, akimirksniu galintis įžiebti aistrą ir įkaitinti vyro kraują. Šios kojinės kūnui paprastai yra minimaliai dekoruotos, gali turėti daug atvirų zonų. O kalbant apie draugiškumo moters kūnui aspektą, tai jos nedaro jokios žalos, anaiptol, su tokiu seksualiu apdaru jausitės labai komfortiškai, jis visiškai nevaržys judesių, daugelis moterų teigia, jog su kūno kojine jaučiasi tarytum nuogos. Tiesa, rinkitės kokybiškus gaminius, nes prastos kokybės audinys gali dirginti odą.

Prisegamos kojinės

Jei kas ir gali vadintis tobulai seksualumą ir eleganciją vienijančiu drabužėliu, tai tikrai prisegamos kojinės. Jos nepriekaištingai išryškina kojas, jas ilgina, o seksualiai klubus apjuosiantis kojinių dirželis ir kelnaitės su juostele yra baigiamasis šio ansamblio akcentas, kuris tikrai nepaliks nė vieno vyro abejingo. O geriausia tai, kad prisegamas kojines galite mūvėti ne tik norėdamos sugundyti mylimąjį miegamajame, tačiau ir kaip įprastas kojines ar pėdkelnes po drabužiais – tai neįtikėtinai seksualu, nes tik Jūs (ir galbūt dar antroji pusė) žinosite, ką slepia Jūsų sijonas ar suknelė. Plati prisegamų kojinių spalvų, raštų bei dizainų įvairovė atveria didžiules pasirinkimo galimybes.

Bodžiai

Šis rūbas gali atlikti apatinio drabužio funkciją, puikiai tikti prie džinsų ir švarkelio arba tapti miegamojo akcentu. Šiandien moterų laukia labai platus bodžių pasirinkimas: nuo uždarų, minimalistinių ir kuklių iki itin atvirų, drąsių, turinčių atviras intymiasias zonas!

Kaip ir renkantis kitus apatinius drabužius, labai svarbu prioritetą teikti kokybiškam audiniui. Bodis liečiasi prie odos, prie intymių vietų, jis turi glaudų sąlytį su oda, todėl labai svarbu, kad audinys būtų švelnus, malonus liesti, nedirgintų ir nealergizuotų odos bei leistų jai laisvai kvėpuoti.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 3.8 / 5. Balsų skaičius: 4

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite