Era Esthetic

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas M. Valančiaus g. 7-51
+370 611 55 111
lazerineklinika.lt
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Graži išvaizda ir jaunystė neatsiejama nuo sveikatos ir geros savijautos. Dabar kaip niekada anksčiau, turime milžinišką bazę įvairių technologijų ir priemonių kuo ilgiau išlaikyti gerą sveikatą ir grožį, kas natūraliai siejasi su visų išsvajota jaunyste.

Net jei žmogus yra vyresnio amžiaus, visada galima daryti įtaką jo esamai sveikatos ir grožio būklei. Era Esthetic klinika yra ta vieta, kurioje susipina naujausios technologijos ir natūralumas. Kokybiško tarpusavio bendravimo ir estetikos poreikiai pilnai išpildomi šioje klinikoje ir tik užėjus, jauti, kad tavimi bus puikiai pasirūpinta.

Era Esthetic klinikos įsikūrusios Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje (bei Latvijoje ir Vokietijoje). Čia dirba daugiau kaip 70 aukščiausios kvalifikacijos gydytojų, kurie kasdien atiduoda savo pacientams visas savo jėgas tam, jog šie taptų sveikesni ir jaustųsi bei atrodytų geriau. Era Esthetic klinikose atliekama plati amplitudė procedūrų ir paslaugų įvairiose srityse.

Klinika turi daugiau nei 12 metų patirties dirbant lazerinėje dermatologijos ir estetinėje medicinoje. 70 specialistų komanda ir net 9 filialai visoje Lietuvoje – tai yra klinikos sėkmingos veiklos atspindys.

Salono Era Esthetic teikiamos paslaugos

  • Depiliacija lazeriu
  • Odos atjauninimas
  • Grybelio gydymas
  • Pigmentinių dėmių gydymas
  • Karpų šalinimas ir kt.

Lazerinė dermatologija

era esthetic procedūra

Lazerinės dermatologijos paslaugos – plaukų šalinimas; aknės, spuogų, randų ir strijų gydymas; karpų šalinimas; greitasis  ir frakcinis odos atjauninimas; foto atjauninimas; apgamų ir pigmentinių dėmių šalinimas; nagų grybelio gydymas ir kitos procedūros atliekamos įvairiais lazeriais.

Estetinė dermatologija

Estetinės dermatologijos paslaugos – tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimas, gintaro ir hialurono rūgšties injekcijos; nechirurginis odos patempimas ultragarsu; lūpų putlinimas; plaukų slinkimo gydymas su pirmuoju pasaulyje plaukų užpildu (Dr. Cyj hair filler); botulino injekcijos; fotoepiliacija; šiuolaikinė depiliacija; veido raukšlių ir kontūrų korekcija ir kt.

Kosmetologija

Kosmetologijos paslaugos – odos šveitimas; riebalų naikinimas šalčiu; veido atjauninimas, bioreparacija, bioliftingas; procedūros su pirmuoju lazeriniu HairMax prietaisu nuo plaukų slinkimo; anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas; odos atjauninimas šviesos terapija; mežoterapija; mikrofrakcinis odos atjauninimas; biorevitalizacija; pilingas; Diego Dalla Palma ir RVBLab profesionali kosmetika; kosmetologo – grožio terapeuto procedūros ir kt. 

Estetinė chirurgija

era esthetic

Estetinės chirurgijos paslaugos – apgamų ir odos darinių chirurginis gydymas (melanomos ir jų profilaktika, displastiniai apgamai). Chirurginiu būdu šalinami pakitę pigmentiniai apgamai. Tokie apgamai turi būti nuolat stebimi arba pašalinami ir ištirti histologiškai. Juos būtina stebėti tam, kad išvengti melanomos (odos vėžio). 

Chirurginiu būdu taip pat šalinami apgamai esantys nepatogiose kūno vietose. Labai svarbu estetika, tad dedamos visos pastangos, kad liktų kuo mažesni randai po operacijos.

Funkcinė medicina

Funkcinė medicina – sveika gyvensena, tyrimai, lašelinės (funkcinė medicina tai sveika gyvensena, kurios esmė yra racionali mityba, fizinis aktyvumas bei žalingų įpročių atsisakymas, grūdinimasis, streso valdymas, psichologinė gerovė, racionalus poilsis ir pan.). 

Era Esthetic klinikoje dirba vienintelė Pabaltyje funkcinės medicinos gydytoja, kuri atidžiai ir kruopščiai apžiūri kiekvieną ir nukreipia reikiamiems tyrimams, kurie padeda įvertinti medžiagų apykaitą, virškinimą ir maisto medžiagų pasisavinimą, mitybinių medžiagų deficitus ir toksinius pažeidimus. 

Estetinė ginekologija

Estetinės ginekologijos paslaugos – Co2Re Intima lazerinis atjauninimas ginekologijoje (nauja neinvazinė procedūra), PRP injekcijos (Plazmoliftingo terapija, kuri unikaliai gydo įvairias moteriškas ligas bei gali būti naudojama ir profilaktiškai), Lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties injekcijomis. 

Apibendrinant

ERA ESTHETIC klinikoje naudojama įranga yra aukščiausio lygio, atitinka auksinius standartus, kas reiškia, jog kiekvienas įrenginys yra aukščiausio standarto tam tikrai odos problemai spręsti arba yra lyderis savo kategorijoje. Visi lazeriai yra nuolat atnaujinami užtikrinant, kad bus aukščiausia procedūrų kokybė ir saugumas.

Klinikos gydytojai ne tik turi ilgametę patirtį, tačiau ir toliau gilinasi ir kelia savo kvalifikacijas dalyvaudami konferencijose ir seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Italijoje ir kt.