Maisto papildai sportui

maisto papildai sportui

Visi žinome, jog tinkama mityba ir dažnas fizinis aktyvumas yra pagrindiniai geros sveikatos garantai.

Tiesa, dažnai gyvename per greitu ritmu, kad pagalvotume apie savo sveikatos būklę, o rimtus pokyčius atliekame tik tuomet kai matome akivaizdžius pokyčius savo fizinėje būsenoje.

Tačiau priaugtas svoris ar bendras organizmo silpnumas neturėtų būti vienintelės priežastys verčiančios mus imtis sporto, tai turėtų būti kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis.

Šiame straipsnyje aptarsime maisto papildus sportui. Sportuojantiems asmenims reikia atkreipti didelį dėmesį į tai ką jie valgo ir apskritai kokias medžiagas pasisavina, tam, kad jiems pavyktų pasiekti užsibrėžtus tikslus. Tai gali būti raumenų masės auginimas, papildoma energija atliekant pratimus ar tiesiog organizmo atstatymas po treniruočių sesijos.

Šiame straipsnyje mes aptarsime keletą maisto papildų sportui kurie tiks bet kokiems tikslams siekti.

Top 7 Geriausi maisto papildai sportui

Pateikiame mūsų Top 7 pasirinkimus sporto papildams

warrior core multi

Kaina nuo: 19,99 €

60 tablečių

Apie maisto papildą sportui Aukštos kokybės kruopščiai atrinktų vitaminų ir mineralų kompleksas, padėsiantis Jūsų kūno normaliam funkcionavimui. Grynasis kiekis: 60 tablečių (60 porcijų)

scitec 100 whey protein professional maisto papildas
920 g.

Maisto papildas iš baltymų koncentrato ir izoliato, raumenų masei auginti ir išsaugoti. Praturtinas virškinimą skatinančiais elementais. Be aspartamo ir su mažai laktozės.


scitec multi pro plus maisto papildas sportui

Kaina nuo: 23,5€

228,5 g.

Maisto papildas kuris pasirūpina, jog sportuodami gaunate visus reikalingus mineralus ir vitaminus. Užtenka vieno pakelio per dieną ir gausite visko ko jums reikia.


SCITEC Jumbo maisto papildas sportui

Kaina nuo: 46,5€

2,86 kg

Maisto papildas raumenų masei auginti ir išsaugoti. Savyje turi lengvai virškinamų baltymų, angliavandenių ir kreatino.


biotech tribulus maximus maisto papildas sportui

Kaina nuo: 19,5€

90 tablečių

Maisto papildas suteikiantis papildomos energijos sporto metu. Jame galima rasti net 1500 mg gulsčiosios ragužės ekstrakto.


nutrend flexit drink maisto papildas sportui

Kaina nuo: 14,9 €

400 g.

Maisto papildas jungiamiesiems audiniams (raumenims ir kaulams) palaikyti ir stiprinti. Sudėtyje yra C, D3 ir B6 vitaminai, kalcis, magnis, baltymai.


universal gain fast maisto papildas sportui

Kaina nuo: 35,9 €

2,3 kg

Maisto papildas raumenų auginimui, praturtintas baltymais, angliavandeniais, riebalais, vitaminais ir mineralais.

Niekaip nepavyksta pasiekti užsibrėžtų rezultatų salėje? Jaučiatės jog trūksta ar energijos treniruočių metu?

Yra didelė tikimybė jog su vartojamu maistu negaunate pakankamai naudingųjų medžiagų, vitaminų bei mineralų. Tokiu atveju jums reikia papildomų elementų šaltinių.

Maisto papildai sportui – tai preparatai kurie užtikrina, jog kasdien gausite jums reikalingą vitaminų, mineralų ir maisto medžiagų kiekį kartu su savo maistu. Ar tai būtų baltymai, angliavandeniai, riebalai skatinantys raumenų auginimą, B grupės vitaminai skatinantys organizmo atsistatymą, kalcis, magnis, cinkas kurie yra būtini gerai kraujotakai palaikyti ar virškinimą skatinantys augaliniai ekstraktai.

Maisto papildų – tikra galybė, sukurtų padėti pasiekti įvairius tikslus sportuojantiems reguliariai ir intensyviai.

Kodėl svarbu gauti pakankamai medžiagų sportuojant?

Sportuoti prastai miegant, maitinantis ir negaunant pakankamai medžiagų – beprasmis dalykas

Svarbu papbrėžti ir tai, jog šios medžiagos dar kitaip yra vadinamos mikroelementais – t.y medžiagos kurių mums reikia labai nedideliomis, tačiau svarbiomis kasdienėmis dozėmis, norint jaustis gerai.

Pagrindiniai elementai kurių reikia sportuojantiems

  • B grupės vitaminai – šie vitaminai yra svarbūs bendram medžiagų pasisavinimui, raumenų ir imuninės sistemos veiklos stiprinimui.
  • Magnis – magnis yra svarbus tuo, jog jis tiesiogiai veikia mūsų raumenų veiklą. Šis elementas padeda turėti daugiau energijos atliekant įvairius pratimus, lengviau atsigauti ir sumažina raumenų skausmą.
  • Cinkas – būtinasis mikroelementas testosterono gamybai, kas savo ruožtu padeda tiems kurių tikslas auginti raumenis. Kitas svarbus dalykas, cinkas labai padeda organizmo atstatymui laisvomis dienomis kuomet nesportuojame.
  • Antioksidantai – stiprina organizmo ląsteles, tačiau svarbiausia – padeda lengviau pasisavinti maistą sportuojantiems ir paversti į reikalingą energiją.

Kaip palaikyti organizmą sportui visus metus?

Yra keletas pagrindinių principų kurių laikantis jūsų organizmas visą laiką jausis pakankamai tvirtas ir galėsite sėkmingai siekti norimų tikslų sporto salėje.

Jie yra:

  • Tinkama mityba suteikianti būtiniausias medžiagas organizmui ir orientuota į jūsų sporto tikslą
  • Reguliaraus miego ritmas leidžiantis organizmui gauti pastovią galimybę pailsėti
  • Protingai sportuoti, nepervargstant ir leidžiant savo organizmui atsistatyti.

Svarbu atminti ir dažnai pamirštamą faktą, jog sportinis papildas yra tik papildomas medžiagų šaltinis jums, savaime rezultatų jis neatneš, nesvarbu, kad ir kokio brangumo preparatus pirksite. Būtinybė gerai valgyti, tinkamai sportuoti, laikytis miego rėžimo – vistiek išlieka. Tik taip galėsite džiaugtis galutiniu rezultatu.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 6

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Sveikata
Taip Pat Skaitykite
Kas yra skydliaukės sutrikimai

Kas yra skydliaukės sutrikimai

Dieta pagal kraujo grupes

Dieta pagal kraujo grupes