Depiliacija vašku Kaune

depiliacija vašku kaunas

[toc]

Plaukelių šalinimo procedūros – tai vis labiau populiarėjanti paslauga ne tik moterų, tačiau ir vyrų tarpe. Ir visai ne veltui.  Juk švelni ir gerai prižiūrėta oda žavi visus ir rodo, jog žmogus save gerai prižiūri.

Depiliacijos vašku procedūra yra viena iš seniausių būdų šalinti nepageidaujamus plaukelius ir norimos vietos.

Savo efektyvumu smarkiai pralenkianti skutimąsi peiliuku, ši procedūra puikiai tinka šalinti pažastų, bikini zonos, pečių, nugaros ar veido plaukus.  O svarbiausia, žinoma, plaukai yra pašalinami ilgam laikui. 

Šiame straipsnyje aptarsime kelis grožio salonus Kaune, kuriuose teikiamos profesionalios ir modernios depiliacijos vašku paslaugos.

TOP Rekomenduojamas depiliacijos salonas Kaune

epil logo
Kęstučio g. 93, Kaunas
+370 695 53303

Mūsų salonas teikia depiliacijos vašku paslaugas Kauno mieste. Tikime, jog mūsų profesionalų atliekamos procedūros bus tokios kokybiškos, jog norėsis grįžti ne vieną ir ne du kartus, o galbūt ir parekomenduoti šias paslaugas kitam pažįstamam žmogui.

TOP 7 grožio salonai Kaune, kuriuose teikiamos depiliacijos vašku paslaugos

epil logo
Kęstučio g. 93, Kaunas
+370 695 53303

Mūsų salonas teikia depiliacijos vašku paslaugas Kauno mieste. Tikime, jog mūsų profesionalų atliekamos procedūros bus tokios kokybiškos, jog norėsis grįžti ne vieną ir ne du kartus, o galbūt ir parekomenduoti šias paslaugas kitam pažįstamam žmogui.

ažuolynas logo
Tolminkiemio g. 1 A, Vytauto pr. 60, Kaunas
+37064045761

Depiliacija vašku – vienas populiariausių būdų šalinti nepageidaujamus plaukus. Tai efektyvi priemonė, kuri padeda atsikratyti nemalonių pojūčių, kurie lieka po skutimosi peiliuku bei užtikrina ilgalaikį poveikį.

East Island logo
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
+ 370 (700) 77 776

Mūsų SPA centro kosmetologės gali prisidėti prie Jūsų odos puoselėjimo ritualų. Įvairių kūno vietų depiliacijos Vilniaus, Kauno ir Druskininkų SPA centruose yra atliekamos vašku arba cukrumi.

Monart logo
A. Juozapavičiaus pr. 11C, Kaunas
+370 601 66780

Kvalifikuota masažo specialistė, puoselėjanti sveiką ir harmoningą gyvenimo būdą, kuris įtakoja gyvenimo kokybę.

movie star logo
Laisvės al. 83A, Kaunas
+370 694 87890

Grožio Studija Movie Star, atstovaujanti italų firmos Selective Professional prekinį ženklą, yra įsikūrusi Kauno miesto širdyje, Laisvės al. 83A. Drąsių, talentingų meistrų darbas pasižymi profesionalumu ir novatoriškumu.

Karaliaus Mindaugo pr. 7, Kaunas
(8 37) 46 44 64

Mes niekur neskubame, todėl kviečiame atsipalaiduoti ir Jus – skani kava, naujausias žurnalas, grožio priemonių butikas ir daug kitų malonių smulkmenų – garantuojame, kad laikas pas mus Jums niekada neprailgs.

ta pati grožio studija
Baltijos g. 87A, Kaunas
+370 605 339 50

Mes, grožio studijos “Ta Pati” specialistai, siekiame, jog jūsų rekomendacinis laiškas pasauliui, būtų išbaigtas, patrauklus ir žinoma originalus. Mes tikime GROŽIU, tai mūsų įkvėpimas ir siekis.

Depiliacijos vašku privalumai lyginant su kitais būdais

Kaip jau minėjome, depiliacija vašku – vienas seniausių metodų šalinti nepageidaujamus plaukelius iš norimos kūno srities. Procedūros populiarumas išlieka dėl akivaizdžių šio metodo privalumų palyginus su kitais depiliavimo būdais.

Pagrindiniai depiliacijos vašku pliusai:

Taupomas laikas – palyginus su kitais depiliacijos tipais, plaukelių šalinimas vašku yra greičiau atnešantis matomus rezultatus.  Pati procedūra užtrunka vos valandą laiko, o po jos akivaizdžiai pasimato kūno pokyčiai. Vėliau šią procedūrą reikės tiesiog pakartoti, tam, kad visiškai pašalinti plaukelius.

Efektyvesnis už įprastus epiliatorius – elektrinis depiliatorius, kaip ir paprastas skutimasis peiliukais nepašalina plauko iki pat šaknų. Tai priveda prie to, jog šalinti plaukelius reikia itin dažnai, sukeliamas didesnis diskomfortas. Depiliacija vašku yra žymiai efektyvesnė ir vos po keleto procedūrų matomas ilgalaikis rezultatas.

Pigesnė procedūra – nenorintiems investuoti daug pinigų į grožio procedūras, depiliacija vašku yra puikus metodas pasiekti norimo rezultato, tačiau tuo pačiu sutaupyti palyginus su panašiomis procedūromis šalinant elektroepiliacijos ar lazeriniu būdu.

Nėra tikimybės įaugusiems plaukeliams – skutantis peiliukais ar elektriniu depiliatoriumi yra žymiai didesnė rizika įaugusiems į odą plaukeliams, kas kels skausmą ir žaizdas skutimosi vietose. Depiliacija vašku bei kiti ilgalaikio šalinimo būdai užtikrina, jog to nebus.

Kada negalima atlikti depiliacijos vašku?

Depiliacija vašku yra draudžiama atlikti, jei esate kažkurioje iš žemiau esančių rizikos grupių ar turite tam tikrų sveikatos sutrikimų:

Po nėštumo – išsiplėtusios venos, išryškėjęs kapiliarų tinklas odos paviršiuje.
Sergate diabetu– procedūra netinkama sergant bet kokia diabeto forma.
Prasta kraujotaka– tam tikri kojų kraujotakos sutrikimai.
Odos pažeidimai – apgamų, bėrimų, sudirgusi ar paraudusi oda, kitų tipų pažeidimai.
Bendras odos jautrumas– procedūra taip pat netinkama žmonėms turintiems labai jautrią odą.

Kaip vyksta depiliacija vašku?

Priešingai nei kaip daugeliui atrodo, depiliacija vašku nėra sudėtinga procedūra. Visą procesą galima išskirstyti keliais pagrindiniais etapais.

Apnuoginama oda, kurią ruošiamasi depiliuoti- prieš procedūrą plaukai turi būti užaugę bent 5 mm ilgio.

Pasirūpinama, jog oda yra sausa ir švari – procedūrą galima atlikti tik ant švarios ir sausos odos.

Vaškas yra pašildomas – specialiame inde esantis vaškas yra pašildomas iki reikiamos temperatūros.

Pašildytas vaškas yra tepamas ant depiliuojamos vietos- specialia lazdele vaškas yra aplikuojamas ant depiliuojamos vietos.

Ant užteptos vietos yra dedama speciali medvilninė juostelė- uždėjus juostą, ji su vašku yra nuplėšiama staigiu judesiu prieš plauko augimo kryptį.
– po procedūros likę plaukeliai yra papildomai pašalinami pinceto pagalba.

Nuvalomas likęs vaškas – specialiu aliejumi yra pašalinamas likęs ant depiliuojamos vietos vaškas.

Po depiliacijos, vieta yra patepama dezinfekciniu kremu- po procedūros yra aplikuojamas specialus dezinfekcinis kremas, kuris dezinfekuoja ir pamaitina depiliuotą vietą.

Kaip paruošti odą depiliacijai vašku?

Verta pabrėžti ir keletą dalykų apie tai kaip paruošti savo odą vaško depiliacijos procedūrai.

Kaip jau minėjome, visų pirmą odą reikia tinkamai nušveisti ir nuvalyti. Galite naudoti tiek specialius odos valiklius kuriuos galima įsigyti parduotuvės arba pasigaminti jį patiems iš natūralių produktų. Svarbu žinoti, jog odą reikia valyti švelniai, tam, kad ji neparaustų.

Kitas pasiruošimo dalykas  – plaukų atauginimas iki bent 3-4 milimetrų. Tik tokiu būdu vaškas bus efektyvus šalinant plaukelius nuo norimos vietos.

Visais kitais dalykais pasirūpins procedūrą atliekančio salono profesionalai.

Kaip prižiūrėti odą po depiliacijos vašku?

Po depiliacijos procedūros odą reikia sudrėkinti specialiu dezinfekuojančiu ar drėkinančiu kremu. Šiuo atveju galima naudoti ir specialius kūno aliejus kurie atliks panašią funkciją.

Nors po depiliacijos procedūros salone šiuo aspektu bus pasirūpinta,  papildomos odos priežiūros priemonės namuose tikrai nepakenks, o kartu pagerins šalintos vietos gijimą.

Kaip dažnai būtina kartoti depiliacijos vašku procedūrą?

Paprastai depiliacija vašku leidžia džiaugtis glotnia oda net iki 6 savaičių. Jei šią procedūra jums yra atliekama pirmą kartą, plaukeliai gali ataugti ir greičiau, maždaug po 3-4 savaičių. Tiesa, tai būna tik pirmosiomis procedūromis, o vėliau rezultatai laisvai matysis net 6 savaites.

Depiliacija vašku namuose. Ką būtina žinoti?

Kaip žinia, depiliacija vašku yra pakankamai populiarus metodas pašalinti plaukelius tiesiog būnant namuose. Jei turite patirties šiuo atveju, jums jau nebus sudėtinga atlikti tinkamą depiliaciją.

Tiesa, jei procedūrą atliekate pirmą kartą, jums būtina žinoti keletą dalykų apie depiliaciją namuose.

  • Prieš procedūrą būtina atlikti pilingą, tam, kad apsaugotumėte savo odą nuo įaugusių plaukelių.
  • Procedūrai naudokite tik pakankamai šiltą vašką.
  • Nepamirškite, jog plaukeliai turite būti ataugę bent iki 4 mm ilgio.
  • Vaško sluoksnis turi būti ne per storas.
  • Negalima depiliuoti tos pačios vietos kelis kartus.
  • Vašką būtina nuplėšti staigiu judesiu, prieš plaukų augimo kryptį.
  • Nuvalykite vašką nuo depiliutos odos specialiu aliejumi.
  • Po depiliacijos, ant odos užtepkite dezinfekcinio/maitinančio kremo.

Kodėl verta rinktis depiliacijos vašku procedūrą profesionaliame salone?

Nors šią procedūrą galima atlikti ir patiems namuose, manome, jog geriausi rezultatai bus pasiekti tik patyrusių odos priežiūros meistrų pagalba. Salone atlikta depiliacija bus ne tik efektyvesnė, greitesnė tačiau kartu ir mažiau skausminga, nereikės rūpintis minėtomis odos priežiūros priemonėmis.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 4

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Grožis
Taip Pat Skaitykite