Makiažas Vilniuje

makiazo-salonai-vilniuje

Makiažas – tai viena iš seniausių grožio procedūrų, kurios tikslas yra išryškinti žmogaus bruožus. Nesvarbu ar kalba eina apie pasiruošimą proginėms šventėms ar apie paprastos dienos pradžią, kosmetinėmis priemonėmis puošti save yra įprasta visur ir visada.[toc]

Anot mokslininkų, makiažo istorija gali būti atsekama maždaug 7000 metus atgal, kartu su pirmosiosiomis žmonijos civilizacijomis.

Tuo metu visuomenė į kosmetikos naudojimą žiūrėdavo kaip į ritualą savo bruožams išryškinti.

Ko gero nesuklystume pasakydami, jog makiažas, kaip priemonė išryškinti žmogaus unikalų grožį svarbą išlaikė lig šių dienų.

Dėl šios priežasties turime labai daug grožio salonų ir individualių makiažo meistrų teikiančių aukštos kokybės paslaugas.

Jūsų patogumui, atrinkome geriausių makiažo specialistų Vilniuje sąrašą kur teikiamos paslaugos yra tik aukščiausio lygio.

 

TOP 6 grožio specialistai Vilniuje, teikiantys makiažo paslaugas

, Vilnius
+370 68371240

Visažistė Vaida Alijeva visuomet vadovaujasi filosofija, jog mažiau yra daugiau. Jos nuomone, kiekviena moteris turi savitą grožį, o visažistės darbas - tik išryškinti tą unikalų grožį. Tai ji daro profesionaliai ir jau daugelį metų.


, Vilnius
+370 68371240

Visažistė Vaida Alijeva visuomet vadovaujasi filosofija, jog mažiau yra daugiau. Jos nuomone, kiekviena moteris turi savitą grožį, o visažistės darbas - tik išryškinti tą unikalų grožį. Tai ji daro profesionaliai ir jau daugelį metų.


Architektų g. 19, Vilnius
+37060352817

Salonas „Viktorijos grožio oazė“ - tai profesionalus grožio salonas teikiantis makiažo, manikiūro, kirpimo bei kitas estetines paslaugas. Patyrusios profesionalės pasirūpins jūsų grožiu šventine proga ar tiesiog kasdienybėje.


Šv. Stepono g. 14, Vilnius
+370 630 37 320

„MŽ Studio“ - tai patyrusių grožio specialisčių komanda kuriai svarbiausia - suteikti aukščiauio lygio grožio paslaugas ir matyti laimingus klientus.


S. Nėries g. 105, Vilnius
+370 648 64952

Makiažo specialistė Ana - tai aukštos kvalifikacijos grožio profesionalė teikianti kokybiškas makiažo, kirpimo ir šukuosenos formavimo paslaugas. Jei ieškote kokybiškų grožio paslaugų, ši studija - būtent jums.


Totorių g.19, Vilnius
+37067544448

Prieš 21 metus duris pravėręs grožio salonas „Gatineau“ - vienas seniausių ir giliausias tradicijas turinčių estetikos centrų Lietuvoje. Čia rasite visas paslaugas kurių reikia nuostabiai odos, plaukų bei nagų priežiūrai.

Kokie yra populiariausi makiažo būdai?

Kaip jau minėjome, makiažo procedūra – tai labai gilias tradicijas turintis menas. Per ilgą laiką išsivystė įvairios paskirties, būdų ir stilių kosmetika, leidžianti kiekvienam žmogui atrodyti išties unikaliai ir įstabiai.

Apačioje aprašome pagrindines makiažo tipus pagal paskirtį.

Dieninis makiažas Vilniuje

Pasak grožio specialistų, kasdieninis naudojamas makiažas neturėtų būti labai gausus. Pilnai užtenka atlikti tokią procedūrą kuri unikalius žmogaus bruožus išryškintų ir pabrėžtų.

Ar tai būtų antakiai, akys, lūpos ar kitos veido vietos. Profesionali vizažistė, pamačiusi jūsų bruožus, akimirksniu žinos ką reikia išryškinti ir pabrėžti.

Žinoma, jeigu turite ir savo asmeninių pageidavimų, būtinai juos paminėkite darbą atliekančiai specialistei, taip turėsite tokį kasdienį makiažą kurio jūs iš tiesų pageidaujate.

Kasdienis makiažas tam tikrais veido kontūravimo principais skiriasi nuo to kuris bus naudojamas tik specialiomis progomis ar vakare, kur visos linijos yra pabrėžiamos iki maksimumo.

Nesvarbu ką renkatės, galitte būti ramios, jog visažo specialistės žino geriausiai, koks dieninis makiažas jums labiausiai tiks.

Proginis arba Vakarinis makiažas Vilniuje

Jei einate į kažkieno gimtadienį, pasisedėjimą penktadienio vakarą su draugėmis, pasimatymą ar vakarėlį, ko gero kiekviena moteris norės atrodyti stulbinančiai. Prie nuostabiai atrodančios suknelės ar kitos aprangos, reikės turėti ir kur kas ryškesnį makiažą.

Sprendimas ryškiau papuošti save tikrai neatrodys prastai, tačiau ir čia nereikėtų perlenkti lazdos. Proginis makiažas, pasak profesionalių visažisčių turėtų būtų toks kuris išryškintų arba jūsų lūpas arba akis – ko gero daugiausiai reikšmės išvaizdas turinčias veido vietas.

Žinoma, jeigu norite geriausiai iš visų ir būti pagrindiniu vakaro žavesiu, galima paryškinti abi šias vietas. Proginis makiažas, savo principu ne tik paryškina tam tikrus bruožas, tačiau tam tikra prasme juos ir transformuoja.

Jūsų veido kontūrai atrodys tiesiog tobulai, bus ryškios lūpos, gražiai pravedimu ar šešėliu bus įrėmintos akys.Visai teisingai būtų sakyti, jog toks vakarinis makiažas moteris išties paverčia gundančia ir fatališka.

Vėlgi, tokį makiažą geriausiai atliks patyrusi ir kvalifikuota specialistė, todėl jei norite geriausio varianto, nuvykite pas ją.

Vestuvinis makiažas Vilniuje

Ko gero sutiktų visi, jog vestuvės – tai viena iš svarbiausių švenčių daugelio žmonių gyvenime. Suprantama, jog kiekviena nuotaka nori ir turi nuostabiai per savo pačios šventę. Na, o atrodyti išties žavingai gali padėti tam skirtas vestuvinis makiažas.

Patyrusios specialistės jums padės pasiruošti šiai šventei pasiūlydamos bandomąjį makiažą – procedūrą kuri leis pamatyti kaip atrodysite tą svarbųjį vakarą, t.y. ar jums parinkti kosmetikos sprendimai jums patiks, ar makiažas laikysis visą dieną ir pan.

Galite būti ramios žinodamos, jog aukštos kvalifikacijos visažistė pasirūpins jūsų išvaizda, kuomet ateis vestuvių vakaras ir leis pasibandyti įvairius kosmetinius sprendimus pagal kiekvienos moters skonį.

Paprastai nuotakos makiaže yra įprasta matyti tokius dalykus – smarkiai išryškintos lūpos, aiškų raudonį turintys skruostai, gyvybingai atrodanti oda. Tokie elementai, kaip ir pavyzdžiui balta nuotakos suknelė – nuo seno egzistuojantys simboliai reiškiantys ištekančios moters žavesį, jaunystę ir nekaltumą.

Žinoma, laikai keičiasi, keičiasi ir moterų įvaizdis per jų vestuves. Pasak specialistų, vis daugiau matome tradicijas laužančių sprendimų apimančių tiek aprangą, tiek ir tą patį makiažą vestuvėms.

Taigi, jei norite kažkokio kitaip, tai irgi yra laisvai įmanoma, svarbiausia – viską suderinti su jums dirbančia visažiste. Taip, galėsite būti užtikrinta, jog jums pavyks susikurti išties tobulą įvaizdį.

Permanentinis makiažas Vilniuje

Žodis permanentinis jau iškart išduoda apie kokius kosmetinius sprendimus bus kalbama. Permanentinis makiažas yra skirtas toms moterims kurios nenori dažymuisi skirti laiko kiekvieną dieną ir nori ilgai turėti tobulą išvaizdą.

Sakoma, jog labai geros visažistės atliktas tokio tipo makiažas, moteriai džiaugtis nuostabiai bruožais leis net iki 4 metų. O per visą šį laikotarpį, galima bus visiškai dažymąsi ryte ir vakare. Paprastai čia ryškinamos įprastos veido vietos: vokai, lūpos, antakiai ir kt.

Antakių permanentinis makiažas yra itin svarbus, kadangi tinkamai išryškinti antakiai geba puikiai įrėminti veidą bei pabrėžti svarbiausius veido bruožus. Yra begalės antakių dažymo technikų pradedant ombre, microblanding, mikropigmentacija ir kt. Čia vėl gi, geriausią ir labiausiai tinkančią jums parinks tą puikiai išmanantis antakių visažistė.

Kitas labai svarbus dalykas – lūpos. Atliekant ilgalaikį lūpų makiažą dažniausiai yra išryškinamas ir pabrėžiamas jų kontūras, taip pat suteikiamas žavingas atspalvis. Užsiimant lūpomis, makiažo specialistės lūpas ryškins tušu.

Galiausiai – vokai. Jei jums nusibodo ryškinti savo akis kiekvieną rytą, geresnio sprendimo nei permanentinis vokų mikropigmentavimas tikrai nerasite. Vėl gi, profesionalus makiažas galės būti atliktas tik gerai savo sritį išmanančios specialistės.

Makiažas namuose – kokie patarimai padės nesuklysti?

Jei vis dėl to lankymaisi salonuose kur atliekamas profesionalus makiažas nėra jums, gerą rezultatą galima pasiekti ir pačiai namuose.

Pateikiame keletą dažniausiai pasitaikančių makiažo namuose klaidų ir kaip patarimus kaip jų išvengti norint pasiekti gerą rezultatą.

Per daug išryškinti antakiai

Viena iš naujausių madų makiažo pasaulyje – labai dideli, ryškūs ir tamsūs antakiai. Jei norite turėti panašų įvaizdį, jokiais būdais neperlenkite lazdos ir nenusipieškite tokių antakių kurie užgoš bendrą veido visumą.

Iš anksto neparuošti vokai

Dauguma moterų yra susidūrusios su situacija kuomet ryte nupieštas akių kontūras, labai greitai praranda savo žavesį, o virš vokų atsiranda dėmės. Toks dalykas kyla dėl naudojamo skysto akių kontūro. Todėl, prieš ryškinant kontūrą reikėtų birios pudros sluoksnio ar sauso šešėlio pagrindo.

Prastai parinkti atspalviai

Atspalviai – ko gero svarbiausias faktorius kuris lemia ar makiažas bus vykęs ar ne. Viena dažniausiai daromų klaidų – blogi šiltų ir šaltų spalvų deriniai. Jei renkamės šiltą spalvą savo lūpdažiui, reikėtų tokią taikyti ir kitiems dalykams.

Neatsargumas su maskuokliu

Akių maskuoklis pagal įdėją turėtų būti tepamas labai plonu sluoksniu, todėl čia nereikia perlenkti lazdos. Vienas blogiausių dalykų kas gali atsirasti – tai dėmės nuo maskuoklio atsirandančio dėl per didelio jo sluoksnio. To neturėtų būti.

Per daug kosmetikos ant apatinių blakstienų

Norint turėti žavingas blakstienas, žinoma, reikia dažyti ir apatines blakstienas, tik žymiai atsargiau ir plonesniu sluoksniu. Per didelis tušo kiekis ant apatinių blakstienų sudarys prastai atrodantį į šėšėlį ir paliks dėmes ant odos.

Netinkamai ruošiamas pagrindas

Dar viena dažnai daroma klaida – blogai sutepamas ir paruošiamas makiažo pagrindas. Jį paruošti būtina naudojant specialią kempinė arba šepėtėlį ir jokiais būdai ne rankomis. Pastarasis dalykas paliks dėmių ir neleis tinkamai paskirtyti pagrindo.

Per daug pudros

Pudruoti veidą būtina esant labai geram apšvietimui ar natūraliai dienos šviesai, į pagalbą pasitelkiant šepetėlį ir servetėle valant susidariusį perteklių. Priešingu atveju, jūsų veidas atrodys miltuotas.

Pabaigai

Jei norite tobulo makiažo, rinkitės gerai savo darbą išmanančią specialistę. Nesvarbu kokį grožio sprendimą norėsite įgyvendinti, profesionalo rankose klaidų nebus ir jūs galėsite džiaugtis puikiais rezultatais.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 2.3 / 5. Balsų skaičius: 3

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Grožis
Taip Pat Skaitykite