Klasikinis masažas

Klasikinis masažas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Klasikinis masažas arba klasikinis viso kūno masažas – tai vienas iš seniausių higienos ir sveikatos gydymo būdų pasaulyje turintis tūkstančius metu siekiančią istoriją.

Tai – ne tik populiariausias masažo būdas pasaulyje, tačiau ir Lietuvoje. Šios procedūros dėka žmonėms pavyksta atsikratyti susidariusių streso harmonų, mažėja kūno skausmai, dingsta nuovargis ir pagerėja bendra savijauta. [toc]

Pagrindinės paveikiamos kūno sistemos procedūros metu yra: kraujotaka ir limfos apytaka, atgaivinama liaukų veikla, skatinamas jos atsinaujinimas, elastiškumas ir apskritai pagerėja odos bendra būklė.

Tokį masažą atlikti rekomenduojama visiems žmonėms norintiems pagerinti savo savijautą, o pati procedūra trunka vos valandą ar net trumpiau.

Šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie klasikinį masažą, t.y. – kaip jis atliekamas, jo kainas ir geriausius klasikinio masažo salonus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

TOP Rekomenduojamas klasikinio masažo salonas Vilniuje

Tailando ir Kambodžos masažai
Sodų g. 3, Vilnius
+370 677 99 165

Geriausi Tailando meistrai atliks jums puikų tailandietišką masažą.

Klasikinis masažas Vilniuje – Top 5 salonai

Tailando ir Kambodžos masažai
Sodų g. 3, Vilnius
+370 677 99 165

Geriausi Tailando meistrai atliks jums puikų tailandietišką masažą.


Gedimino pr. 49a, Vilnius
+370 5 262 9200

SPA centras SPA Vilnius - tai šiuolaikinis grožio ir kūno priežiūros salonas įsikūręs Gedimino prospekte, pačiame Vilniaus centre. Čia rasite gausų kiekį įvairių procedūrų tiek vyrams, tiek moterims, pradedant puikiais masažais ir užbaigiant kūno puoselėjimo ritualais.


Gerosios Vilties g. 16, Vilnius
+370 65 60 57 57

Masažų salonas „Geras masažas“ atlieka profesionalias masažų ir kūno priežiūros paslaugas  jau beveik 20 metų. Profesionalumas, kruopštumas ir puikus kainos-kokybės santykis.


Laisvės pr. 71B, Vilnius
+370 611 71439

Salonas „Šeimos grožio centras“ - tai naujas ir modernus grožio ir kūno priežiūros procedūrų salonas Vilniuje. Čia sau tinkamas paslaugas ras tiek moterys, tiek vyrai, vaikai ar senjorai. Salone dirba itin patyrę kirpimo, masažų, kosmetologijos ir kiti meistrai.


Odminių g. 8, Vilnius
+370 610 30 333

Nors pati frančizė gimė dar 2013 metais Nidoje, salonas neužtruko perkelti savo paslaugų į Vilnių, kur iki šiol sėkmingai teikia aukščiausios kokybės  kūno priežiūros paslaugas. Pagrindinis salono tikslas - padėti kiekvienam klientui patirti patį geriausią masažą.

TOP Rekomenduojamas klasikinio masažo salonas Kaune

Tolminkiemio g. 1 A, Kaunas
+370 640 45761

Ilgametę patirtį turintis medicinis ir SPA centras „Ąžuolyno Spa“ klientams siūlo įvairias kūno priežiūros ir grožio paslaugas Kaune. Čia dirba tik aukščiausią kvalifikaciją turintys specialistai, galintys užtikrinti, jog kiekvienas klientas ras tai ko jam reikia.

Klasikinis masažas Kaune – Top 5 salonai

Tolminkiemio g. 1 A, Kaunas
+370 640 45761

Ilgametę patirtį turintis medicinis ir SPA centras „Ąžuolyno Spa“ klientams siūlo įvairias kūno priežiūros ir grožio paslaugas Kaune. Čia dirba tik aukščiausią kvalifikaciją turintys specialistai, galintys užtikrinti, jog kiekvienas klientas ras tai ko jam reikia.


Jonavos g. 10, Kaunas
+370 650 80709

Ko gero sutiktų visi, jog perlas - tai tam tikra prasme yra jaunystės simbolis. Šiame salone jūs galite pasisemti truputėlį jaunystės itin maloniomis ir kokybiškomis masažo procedūromis. Garantuojame, jog kiekvienas klientas čia ras savo oazę.


A. Juozapavičiaus pr. 31-8, Kaunas
+370 682 21 414

Kineziterapijos klinikoje dirbantys specialistai nuolatos ieško būdų kaip kuo geriau teikti įvairias gydomąsias procedūras. Čia kiekvienas klientas ras tai ko ieško.


Chemijos g. 9, Kaunas
+370 693 37373

Masažo salonas Kaune „Terapika“ teikia aukščiausios kokybės masažo ir kitas kūno priežiūros paslaugas. Ilgametė patirtis ir kvalifikuoti specialistai užtiks kiekvieno kliento pasitenkinimą jam


Aušros g. 20, Kaunas
8-612 48133

Aušros SPA Namai - tai masažo salonas patikrintas laiko. Nesvarbu ar planuojate lankytis vieni ar dviese, kiekvienas čia atvykęs ras savo nedidelę ramybės akimirką ir galimybę pabėgti nuo kasdien slegiančios rutinos.

TOP Rekomenduojamas klasikinio masažo salonas Klaipėdoje

Šermukšnių g. 15, Klaipėda
+370 655 45244

SPA namuose „Armadėja“ - kiekvienas žmogus atras ramybę ir pusiausvyrą. Pagrindinės šio masažo salono vertybės - tai didelis rūpestis, gerumas ir dėmesys kiekvienam apsilankiusiam klientui, taigi čia garantuota galimybė pilnai atsipalaiduoti ir atgauti savo jėgas.

Klasikinis masažas Klaipėdoje – Top 5 salonai

Šermukšnių g. 15, Klaipėda
+370 655 45244

SPA namuose „Armadėja“ - kiekvienas žmogus atras ramybę ir pusiausvyrą. Pagrindinės šio masažo salono vertybės - tai didelis rūpestis, gerumas ir dėmesys kiekvienam apsilankiusiam klientui, taigi čia garantuota galimybė pilnai atsipalaiduoti ir atgauti savo jėgas.


Minijos g. 91, Klaipėda
+370 659 57976

Klaipėdoje esantis „Lazerinės dermatologijos centras“ savo klientams siūlo įvairias gydomąsias ir terapines procedūras. Moderniausia diagnostinė aparatūra, naujausi lazeriai ir aukščiausios kvalifikacijos specialistai - visa tai ras klientai.


Janonio g. 19, Klaipėda
868963981

Salono įkurėja Sanda - profesionali kineziterapeutė ir masažo meistė. Kiekvieną norintį atsipalaiduoti ir vėl atrasti savo vidinę ramybę dėka kokybiškai atlikto masažo ji kviečia į savo masažo saloną.


S. Daukanto g.22, Klaipėda
+370 (615) 45644

„SG Klinika“ - tai profesionali bendrosios ir estetinės medicinos klinika turinti filialus Klaipėdoje, Plungėje, Palangoje ir Mažeikiuose. Ieškantiems klinikos kur dirba tik aukščiausio lygio specialistai, geresnio pasirinkimo už šią kliniką nėra.


Debreceno g. 21, Klaipėda
8 602 77715

„Jurando Kineziterapijos Centras“ - tai rebilitacinio pobūdžio centras kuriame ypatingas dėmesys yra skiriamas kiekvieno paciento poreikiams. 

Kaip atliekamas klasikinis masažas?

Klasikinis masažas yra atskira masažo rūšis kurio nereikėtų maišyti su specialiu tikslu atliekamu gydomuoju masažu. Pagrindinis jo tikslas nėra išgydyti kažkokį konkretų negalavimą, tačiau padėti įveikti stresą, emociškai ir fiziškai atsigauti ir pagerinti bendrą žmogaus gyvenimo kokybę naudojant klasikines masažavimo technikas.

Paprastai yra atliekamas arba klasikinis viso kūno masažas ar tam tikrų atskirų kūno dalių masažas. Daugelis žmonių labai vertina pagalbą kurią toks masažas gali suteikti nugarai, kojoms, veidui ar rankoms.

Šios procedūros metu yra gerai sušildomi ir atpalaiduojami žmogaus raumenys, taip sumažinant bendrą skausmą ir pagerinant žmogaus savijautą iš esmės. Profesionalūs masažo specialistai puikiai kai savo judesiais reikia stimuliuoti kliento limfos, kraujo bei medžiagų apykaitą, teigiamai paveikti odą ir skatinti jos būklės pagerėjimą, švelnumą, skaistumą ir elastingumą.

Iš esmės galima sakyti, jog klasikinis masažas – tai ne tik pačio žmogaus kūno, tačiau ir jo minčių atgaiva, kadangi čia žmogus atgauna ne tik savo fizines, tačiau ir dvasines jėgas. Specialistų dėka, žmonės atsikrato bet kokių kūno dirginimu ir skausmų, atsipalaiduoja jų raumenys, dingsta bet kokie nemalonūs pojūčiai, pamirštamas bet koks stresas ir mintis okupuojančios problemos.

Klasikinio masažo procedūros etapai

Įprastai klasikinio masažo procedūra yra atliekama 4 etapais.

Tai yra:

 • Glostymas – šios technikos taikymo metu, masažą atliekančio žmogaus judesiai švelniai veikia kūno paviršių, taip suaktyvinant kraujo ir medžiagų apykaitą bei skatinant odos kvėpavimą.
 • Trynimas – antrame masažo etape, masažo specialistas rankomis juda prieš arba pagal limfos judėjimo kryptį, taip paskatindamas geresnį kraujo tekėjimą į įvairius organizmo audinius, raumėnų jėgos atstatymą, probleminių vietų po traumos ar operacijos būklės gerinimą.
 • Maigymas – pagrindinis šios technikos tikslas – sumažinti raumenų nuovargį ir gerinti jų bendrą būklę. Jos metu taip pat yra gerinamas sausgyslių elastiškumas, ištempiami raiščiai, didinamas jų tonusas.
 • Vibracija – paskutiniame masažo etape yra panaudojami įvairių dažnių ir amplitudžių virpesiai, kurie paveikia ne tik kūno paviršių, tačiau ir gilesnius audinius, kas itin padeda atstatyti raumenų būklę ir savijautą.

Klasikinio masažo rūšys

Klasikinio masažo technikos yra taikomos įvairioms kūno dalims, tačiau populiariausios procedūros rušys yra šios.

Veido masažas

tokio tipo procedūra yra itin populiari, kadangi klasikinė technika yra pritaikyta bet kokiai odos rūšiai. Per veido taškus yra tiesiogiai paveikiama mūsų organizmo nervinė sistema, gerinama medžiagų ir kraujo apykaita, stiprinama oda ir užkertamas kelias raukšlėms susikaupti.

Kokybiškai atliekamo veido masažo esmė – jokių staigių ir stiprių judesių, o jų – plastiškumas. Pati procedūra gali būti ir vienkartinė paslauga, arba keliais etapais einanti procedūra. Jei jaučiate, jog yra nusilpusi, paraudusi ar išsausėjusi jūsų oda ar turite susikaupusų riebalį sluoksnį po smakru, būtinai pasirinkitę klasikinio masažo procedūrą profesionaliama masažo salone.

Nugaros masažas

Savaime aišku, jog nugaros masažas yra orientuotas į įtampos mažinimą ir atpalaidavimą nugaros raumenų srityje. Reguliarus klasikinio stiliaus nugaros masažas ženkliai pageriną visos nugaro ar tam tikros probleminės vietos būklę, jei jis yra atliekamas pastoviai.

Jo nauda mums yra neįkainojama. Visai kaip ir veido procedūrų metu, čia tiesiogiai yra paveikiama mūsų kraujotaka ir medžiagų apykaitą, skatinama geresnė limfos sistemos veikla.

Viso kūno klasikinis masažas

Viso kūno klasikinis masažas vyksta taip, jog masažas paveiktų visas žmogaus kūno dalis vienodai. Čia galioja tie patys sveikatos privalumai kuriuos įvardijome prieš tai – mažesnė nervinė įtampa, stiprėjantis imunitetas, gerinama bendra savijauta.

Čia paveikiamos sritys bus visos nuo pat galvos iki pėdų, o masažo efektyvumui užtikrinti bus panaudojamos visos pagrindinės technikos, kurias taip pat prieš tai įvardijome.

Žemiau aptariame situacijas kada toks masažas tiks geriausiai.

Kada rekomenduojama atlikti klasikinį kūno masažą?

Klasikinis masažas geriausiai tinkai tuo metu kai žmogus nori pagerinti savo bendrą savijautą, atgauti kūno ir dvasines jėgas. Tai nėra gydomojo masažo forma kurios tikslas gydyti konkrečią, probleminę kūno vietą. Verčiau ji yra skirta bendram kūno poilsiui, atstatymui ir profilaktikai.

Klasikinis viso kūno masažas geriausiai tinka:

 • Bendram organizmo išsekimui
 • Raumenų, nervų, kaulų, širdies, limfos ir kraujagyslių sistemų profilaktikai gerinti
 • Esant sutrenkimams, traumoms, lūžiams
 • Suprastėjus organizmo medžiagų apykaitai
 • Esant didžiulei nervinei įtampai bei stresui
 • Siekiant atsikratyti antsvorio
 • Sutrikus raumenų veiklai
 • Ženkliai padidėjus širdies pulsui bei kraujo spaudimui
 • Įvairių ligų bendrai profilaktikai
 • Normalizuoti ir atstatyti bendras organizmo funkcijas
 • Gerinti susikaupimą ir dėmesingumą

Aptarus tai kas yra klasikinis masaža, bendrąją j procedūrą ir situacijas kurioms jis tinka, dabar trumpai pagalbėsime apie tai kiek kainuoja klasikinis masažas.

Nuo ko priklauso klasikinio masažo kainos?

Pagrindiniai faktoriai kurie turės įtaką tam, kiek kainuos klasikinis masažas – tai pasirinktos procedūros trukmė ir kūno vietos kuri bus masažuojama. Natūralu, jog, pavyzdžiui. klasikinis kojų, rankų ar veido masažas bus kur kas pigesnis nei, tarkime, viso kūno, kadangi pati procedūra bus trumpesnė ir bus mažesnis masažuojamasis plotas.

Žinoma, kiekviename masažo salone ar klinikoje kainos bus skirtingos, todėl geriausiai yra pačiam įvertinti kokia procedūra yra jums siūloma už tam tikrą kainą.

Aptarus kainas, galima įvardyti ir tam tikras situacijas kuomet klasikinis masažas negali būti atliktas.

Ar klasikinį kūno masažą rekomenduojama atlikti visada?

Ne, klasikinio masažo atlikti visuomet nėra rekomenduojama. Pagrindinės priežastys dėl kurių tokia procedūra gali būti netinkama yra rimti sveikatos sutrikimai.

 • Nerekomenduojama šios procedūros atlikti kai:
 • Žmogus kenčia nuo venų varikozės, trombozės, turi arterinių uždegimų ar kraujagyslių aterosklerozę
 • Esant hipotoninei ar hipertoninei krizei
 • Esant ūmiam uždegimui ar aukštai temperatūrai
 • Esant nėštumui ar mėnesinėms
 • Kenčiant nuo pūlinių, grybelinių, infekcinių ar kitų ligų kurios veikia odą, nagus ar plaukuotas kūno dalis
 • Esant aktyvioms venerinėms ligoms ar tuberkuliozei
 • Sergant onkologine liga
 • Susidarius alergija ar kitokio tipo bėrimams
 • Kenčiant nuo pilvo ertmės organų ligų
 • Turint širdies, kraujo ar kepenų nepakankamumą
 • Turinti limfagyslių ar limfinių liaukų uždegimų.

Pabaigai

Galima sakyti, jog klasikinis kūno masažas – tai tikra masažo meistrų, rankų judesių harmonija. Čia mūsų organizmas yra atpalaiduojamas ir nuraminamas, o lengvi paspaudimai ir glostymai padeda atstatyti organizmą į normalią būseną. Dėl šios priežasties, klasikinis viso kūno masažas yra tinkamas bet kokio amžiaus žmogui kurį kankina sunkumai ir stresas, labai lengva masažo pagalba pasijausti ir vėl gerai.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 3

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Masažai
Taip Pat Skaitykite