Kojų ir pėdų masažas – jegų ir sveikatos šaltinis

pedu-masazasŠiomis dienomis žmonės patiria daugybę streso, nuovargio ir nemalonių situacijų, kurios turi įtakos žmogaus sveikatai ir savijautai. Atsipalaiduoti nuo to galime įvairiais būdais, tačiau vienas geriausių ir paprasčiausių yra masažas.

Rekomenduojami masažo salonai Vilniuje →

Masažų įvairovė labai plati – viso kūno, nugaros, galvos, pėdų ir daugelis kitų. Pėdų masažui skiriama mažai dėmesio, nors tai yra vienas efektyviausių masažų, galintis ne tik sumažinti nuovargį ir skausmą, bet ir skirtas sveikatos problemų profilaktikai.

Refleksokologija – kas tai?

Pėdų masažas istorijoje paminėtas dar senovės Egipte ir Kinijoje, bet tik XXa. Pradžioje amerikiečių gydytojas Williamas Fitzgeraldas supažindino žmones su refleksokologija. Žmogaus kūne yra tūkstančiai nervų galūnėlių – refleksų, kurie yra susiję su įvairių organų veikla. Pėdose šių galūnėlių yra apie 7000 ir kiekviena jų atitinka tam tikrą organą ar jų sistemą kūne. Kojų ir pėdų refleksų masažas yra vadinamas refleksokologiniu, o pagrindinis jo tikslas – atkurti gyvybinių kūno energijų pusiausvyrą ir taip pagerinti sveikatą. Anot refleksologų, toks gydymo būdas pagerina kraujotaką, normalizuoja liaukų veiklą ir mažina stresą bei išvalo kūną nuo toksinų. Dažniausiai gydymas taikomas kaip profilaktinė priemonė, tačiau taip pat gali išgydyti kai kurias ligas ir pagerinti savijautą.

Daugybė pliusų

Refleksokologinis pėdų ir kojų masažas ne tik padeda atsipalaiduoti ir padeda išvengti ligų bei sutrikimų, bet ir turi neįtikėtinų galių, kurios pagerina seksualinį gyvenimą, pagreitina kraujo cirkuliaciją, padeda išvengti kojų bei pedų sužeidimų, mažina stresą ir nerimą, sumažina kraujo spaudimą, gydo plokščiapadystę, palengvina priešmensruacinio sindromo sukeltus skausmus ir menopauzę.

Profesionalaus specialisto atliktas pėdų refleksokologinis masažas pakylės jus tarsi ant sparnų ir jausitės lyg naujai gimę. Net ir vienintelis apsilankymas pas masažą atliekantį specialistą turi akivaizdžių teigiamų pojučių, o masažo kursas atpalaiduos visas įsitempusias kūno vietas bei mintis ir taps puikia prevencija ligoms, po kurios  jūs iš naujo galėsite kibti į darbus su nauja jėga ir motyvacija.

http://tailandomasazai.lt/

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Masažai
Taip Pat Skaitykite