SPA Vilniuje: TOP 5 salonai

Niekam ne paslaptis, jog masažo nauda – nepaneigiama. Reguliariai atliekama, ši procedūra sumažina nuolatinį nugaros skausmą ir pagerina judesių amplitudę, stiprina imunitetą, stimuliuoja limfos tekėjimą, gerina odos būklę, sąnarių lankstumą, sumažina depresiją ir nerimą, atsipalaiduoja bei minkština pavargusius, pertemptus raumenis. Tačiau prieš einant į masažą, visuomet svarbu atsižvelgti į saloną bei jame dirbančius meistrus… Juk svarbiausia – profesionalumas!

Vilniuje, masažų salonų išties daug, tad pasirinkimas didelis, tačiau šiandien pristatome Jums TOP 5, kurie yra geriausiai įvertinti pačių klientų.

Masažo namai

Masažai Vilniuje yra geriausias būdas atsipalaiduoti, po sunkios darbo dienos. Salono „Masažo namai“ specialistai tikrai pritars!

Masažo namuose” dirba ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti, medicininį išsimokslinimą įgiję masažuotojai ir kineziterapeutai. Specialistai nuolat tobulinasi savo srityje bei gilina žinias siekdami geriausių rezultatų. Kiekvienam klientui yra suteikiama individuali konsultacija, kurios metu išsiaiškinami poreikiai, problemos, pritaikoma gydymo metodika. Specialistai atlieka ne tik gydomuosius, bet taip pat ir anticeliulitinius, atpalaiduojamuosius, aromaterapinius masažus bei įvairias kūną puoselėjančias procedūras.

Azia SPA

Rytuose jau senai žinoma, jog profesionaliai ir dėmesingai atliktas masažas, turi galios teigiamai paveikti viso organizmo būseną bei netgi padeda įveikti tam tikrus negalavimus. Žmogaus rankų prisilietimas laikomas didelės energijos ir magiškų galių šaltiniu, galinčiu suteikti nepakartojamų pojūčių bei perduoti visą teigiamą energiją masažo metu. Būtent tokia filosofija ir vadovaujasi „Azia SPA“.

Norintiems pajusti tikrąją rytietiško pasaulio dvasią ir atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių – Rytuose itin populiarios SPA programos, sudarytos iš skirtingų procedūrų – kūno šveitimų, kūno kaukių, viso kūno masažų, SPA vonių bei veido procedūrų. Pasilepinkite rytietiškomis programomis, skirtomis visapusei Jūsų odos priežiūrai, kūno atgaivai bei vidinei harmonijai atstatyti.

Ritos masažai

Profesionalūs masažai ir SPA ritualai – geriausias pasirinkimas ieškantiems malonaus, gilaus ir jėgas grąžinančio atsipalaidavimo būdo! Tegul rutina, nuovargis ir įtampa pasišalina – Jūsų sielos ir kūno harmonija pasirūpins Ritos masažų studija.

Šiame salone dirba profesionalūs kinezatarapeutai, masažuotojai turintys tą patvirtinančius sertifikatus. Jie ne tik atliks procedūras, bet ir klientui pageidaujant po jų patars apie įtampas ar gyvenimo būdo rekomendacijas. Rita – šio salono savininkė, būdama profesionali masažuotoja, pati išbando kiekvieno savo darbuotojo profesionalumą, todėl galite būti užtikrinti dėl visų masažų ir kitų procedūrų atlikimo kokybės.

Čia visos procedūros skamba paslaptingai, pavyzdžiui, „Grožio ir poilsio harmonija, „Prisilietimo magija“ ir t. t. Tačiau garantuojame, jog kiekvienas ritualas – unikalus bei atpalaiduos iki širdies gėlmių!

Pasilepink.lt Vita

Pasilepink.lt“ – tai masažo ir grožio paslaugų namai. Čia teikiamos įvarios masažo, veido ir kūno procedūros. Dirba profesionalūs specialistai, kurie padeda kiekvienam nuspręsti, kokia procedūra yra geriausia Jūsų kūnui ir veidui.

Populiariausia paslauga – Kobido veido masažas. Na, ir ne veltui! Tai nuostabus japoniškas masažas, kuris padidina odos elastingumą, subalansuoja drėgmę, atjaunina, pagerina bendrą išvaizdą, mažina raukšleles, atpalaiduoja veido raumenis, pašalina toksinus, nešvarumus bei negyvasias odos ląsteles.

Harmonijos menė

Harmonijos menė“ – Jūsų grožį puoselėjantis kosmetologijos ir masažo salonas Vilniaus širdyje, kuris kviečia pasilepinti SPA malonumais, pagražinti odą, atpalaiduoti kūną bei sielą.

Čia geriausiai vertinamas „Žake“ veido masažas, kuris daugeliui – negirdėtas. Tai masažas, kuris išlygina odos nelygumus riebiame ir storame epidermyje. Ypač puikiai tinka po veido valymo, nes gerina kraujotaką ir mažina raudonį.

Taip pat puikiai vertinamos šios procedūros: klasikinis nugaros masažas, energizuojantis Amazonės masažas, ritualas „Šilko kerai“. Pastarosios procedūros metu naudojama kosmetika pagaminti iš aukščiausios kokybės 100 % šilko fibrionų, kuriuose yra net 18 iš 20 amino rūgščių, būdingų žmogaus odos epidermio baltymams.

Taigi, kviečiame apsilankyti geriausiuose Vilniaus masažų salonuose, kuriuose rūpestingumas, profesionalumas bei puikus laikas – garantuoti!

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 3.5 / 5. Balsų skaičius: 6

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Masažai
Taip Pat Skaitykite