Artėjant žiemai vertėtų pagalvoti apie sveikų pėdų būklę

pėdų grožis

Artėjant žiemai ir žemėjant oro temperatūrai, laikas atkreipti dėmesį į savo pėdų sveikatą. Pėdoms kasdien tenka didelis krūvis, todėl artėjant šaltesniems metų mėnesiams jos nusipelno papildomos priežiūros ir didesnio dėmesio. Vienas iš būdų tai pasiekti – pedikiūro priemonės, kurios gali padėti išsaugoti pėdų sveikatą ir išvaizdą net tuomet, kai jos paslėptos šiltose kojinėse ir batuose.

Pedikiūro priemonės nėra skirtos tik pėdų grožiui – jos taip pat atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant optimalią pėdų sveikatą įsgykite – groziovita.lt. Sausi, skilinėjantys kulnai, šiurkščios nuospaudos ir lūžinėjantys nagai gali kelti daug nepatogumų, įskaitant ir didelį skausmą, tačiau tam galima užkirsti kelią ir gydyti juos naudojant tinkamus produktus. Štai keletas svarbiausių pedikiūro priemonių, apie kurias reikėtų pagalvoti prižiūrint savo pėdas žiemos laikotarpiu.

Pėdų mirkymas

Pėdų mirkymas šiltame vandenyje su Epsom druska arba pėdų mirkymo tirpalu padeda suminkštinti odą ir atpalaiduoti pavargusius raumenis. Tai ypač ramina po ilgos dienos, praleistos kovojant su šalčiu.

Pemzos akmuo arba pėdų dildė

Norint kovoti su nuospaudomis ir nelygumais, būtina turėti pemzos akmenį arba pėdų dildę. Švelniai šveičiant pėdas pedikiūro procedūros metu jos išliks lygios ir minkštos.

Drėkinamasis kremas

Žiemą oda dažnai išsausėja, ne išimtis ir pėdos. Investuokite į sodrų, drėkinamąjį pėdų kremą, kad sulaikytumėte drėgmę ir išvengtumėte skausmingų įtrūkimų.

Nagų priežiūros priemonės

Nepamirškite įsigyti kokybišką nagų dildę. Gerai prižiūrimi nagai ne tik geriau atrodo, bet ir apsaugo nuo įaugusių kojų nagų.

Nagų lakas

Nors nagų lakas nėra būtinas pėdų sveikatai palaikyti, jis gali būti puikus būdas suteikti kojų nagams daugiau spalvų net ir žiemos mėnesiais. Ieškokite nagų lako su maitinamosiomis sudedamosiomis dalimis, kurios padės apsaugoti jūsų nagus.

Pėdų kaukės

Pėdų kaukės gali suteikti ypatingai didelį malonumą jūsų pėdoms. Jose dažnai būna maitinamųjų ingredientų, tokių kaip taukmedžio sviestas ar kokosų aliejus, todėl pėdos tampa minkštos ir atjaunėjusios.

Pabaigai

Žiemos mėnesiais skirdami laiko reguliariam pedikiūrui, galite reikšmingai pagerinti savo pėdų sveikatą ir bendrą komfortą. Taigi, sparčiai krentant oro temperatūrai, nepamirškite palepinti savo pėdų tinkamais pedikiūro produktais, kad jos išliktų sveikos ir gražios visą žiemos sezoną.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Sveikata
Taip Pat Skaitykite