Gelinis lakavimas. Kodėl jis toks populiarus?

Gelinis lakavimas KaunasKiekviena mylinti save moteris skiria daug dėmesio savo išvaizdai. Vienos iš pagrindinių grožio procedūrų, žinoma, yra manikiūras ir nagų lakavimas. Šios procedūros padeda moterims turėti puikiai atrodančius nagus ilgą laiką.

Tiesa, nemažai moterų ir merginų vis dar renkasi įprastinį laką kaip priemonę savo nagams dažyti. Nors tai irgi efektyvus būdas turėti norimus nagus, tradicinis lakas greičiau nusidėvi nei gelinė jo alternatyva.

Gelinis lakavimas Kaune – vis labiau populiarėjanti priemonė nagams dažyti. Todėl, šiame straipsnyje pakalbėsime apie pagrindines priežastis dėl ko ši procedūra vis labiau mėgstama.

Gelinis lakavimas yra populiarus dėl savo akivaizdžių privalumų

Pagrindinė priežastis dėl ko gelinis lakavimas yra tokia populiari paslauga moterų tarpe yra akivaizdūs jos privalumai.

Juos aptarsime žemiau.

  • Lakas kuris laikysis ilgai – vienas pagrindinių gelinio lakavimo privalumų palyginus su tradiciniu būdu yra kur kas ilgesnis lako išsilaikymas. Atlikus procedūrą, gražiai nulakuoti nagai išsilaikys maždaug 3-4 savaites. Pats lakas savaime galėtų išsilaikyti ir ilgiau, tačiau per šį kelių savaičių laikotarpį nagai nuaugs, todėl praras savo grožį.
  • Gelinis lakas atrodo kokybiškai – gelinis lakas išsiskirs savo profesionalia kokybe ir labai geru padarymu. Priešingai nei tradicinės kilmės lakas, gelinio lakavimo procedūra atrodys kaip lakuota salone visą 3-4 savaičių laikotarpį.
  • Tinka visų ilgių nagams – procedūrą galima atlikti tiek trumpiems, tiek ilgiems nagams. Jeigu lakuojate trumpesnius, tai gali būti puiki proga užsiauginti ilgesnius nagus nei turite įprastai. Nagų gelis ne tik juos nulakuoja, tačiau sėkmingai sutvirtina, todėl nebus problemų paaugint nagus jei to pageidaujate.
  • Atveria daugiau spalvos galimybių – priešingai nei su kitais lakavimo būdais, čia yra kur daugiau galimybių spalvai ir dizainui. Ko gero nieko nėra smagiau nei žinoti, jog spalvą galite pakeisti labai lengvai ir paprastai pagal nuotaiką.
  • Galima keisti ne tik spalvą, bet ir dekoracijas – gelinio lakavimo procedūroje galioja ne vien skirtingų spalvų galimybėmis. Į čia įeinai ir įvairūs raštų, lipdukų, štampų, perliukų ir kiti elementai kurie atrodo ne tik gerai, tačiau kartu padeda išreikšti save labai unikaliai.
  • Nulūžę nagai nebus bėda – gelinis lakavimas visuomet yra taikomas prie mažiaus jūsų nago, taigi net ir sulūžus nagui čia problemų nebus. Specialistė visą procedūrą tiesiog suderins visus nagus, jog jie būtų vienodo ilgio.

Ar tendencijos keisis ateityje?

Faktas, jog gelinis lakavimas yra itin populiari procedūrą moterų tarpe ir panašu, jog tokia tendencija ateityje tikrai nesikeis, nes ją tiesiog labai apsimoka atlikti – gelis atrodo profesionaliai, kokybiškai ir laikosi ilgai.

Tiesa, lakavimo ir nagų priežiūros industrija nuolatos keičiasi ir tobulėja, čia labai dažnai yra įtraukiamos naujos technologijos ir principai, todėl nežinia kaip viskas pasikeis praėjus vos keletui metų.

Tačiau bent jau kol kas už gelinį lakavimą geresnių alternatyvų tikrai nematyti.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite