Kirpyklos Vilniuje

top 10 kirpyklų vilniuje Plaukai ir šukuosenos žmonėms buvo svarbios nuo pats senovės. Tai – ne tik būdas pakeisti savo išvaizdą, tačiau kartu atrodyti tvarkingai, gražiai bei išsiskirti iš kitų.

Nemaža dalis žmonių, į apsilankymą pas kirpėją vis dėl to žiūri ne į kaip grožinę procedūrą, tačiau tarsi prievolę kurią būtina atlikti kas mėnesį, nors taip ir nėturėtų būti. [toc]

Šiame straipsnyje mes bandysime pakeisti šį požiūrį ir pateiksime Top 10 kirpyklų Vilniuje kuriose apsilankymas yra tikra savęs puošmena, ne vien ėjimas iš reikalo.

Kartu pateiksime ir keletą populiariausių šių metinių šukuosenų, taigi kitą kartą lankantis pas kurį nors iš šių kirpėjų, jūs tiksliais žinosite kaip norėsite atrodyti.

TOP Rekomenduojama kirpykla Vilniuje

J. Jasinskio gatvė 16A, Vilnius
(8-611) 37778

The Chop Barbershop puošia savo klientus iš Vilniaus jau ne vienerius metus. Reta kirpykla ar barzdaskutys gali susilyginti su šios kirpyklos profesionalumu bei

TOP 10 kirpyklos Vilniuje

J. Jasinskio gatvė 16A, Vilnius
(8-611) 37778

The Chop Barbershop puošia savo klientus iš Vilniaus jau ne vienerius metus. Reta kirpykla ar barzdaskutys gali susilyginti su šios kirpyklos profesionalumu bei


Konstitucijos pr. 7A, Vilnius
+370 (602) 10309

Gentleman's empite - tai profesionali vyrų kirpykla, sudaryta iš nedidelio, tačiau darbą be galo mylinčio kolektyvo. Šis kolektyvas - motyvuotas ir nuolatos tobulėjantis, todėl apsilankę čia, naujos šukuosenos ar barzdos sugrįšite dar ne kartą.


Konstitucijos pr. 26, Vilnius
+37068488889

Grožio salonas YURY – tai nuostabi vieta apsikirpti, pasidaryti manikiūrą, pedikiūrą ar antakių korekciją. Jauna, energinga, tačiau kruopščiai savo atliekanti komanda, kviečia kiekvieną norintį profesionalių grožio paslaugų.


FIRM kirpykla - tai vyrų kirpykla Vilniuje besivadovaujanti labai paprasta filosofija - diskretiškumas ir griežtumas. Šio salono tikslas yra teikti geriausias kirpimos paslaugas visiems sostinėms vyrams. Tikrų profesionalų komanda ir patirtis užtikrina šios komandos aukščiausią kompetenciją.


Šermukšnių gatvė 1B, Vilnius
+370 652 500 08

MenSalon kirpykla Vilniuje specializuojasi vyrų plaukų kirpime. Čia galite rinktis iš klasikinio stiliaus kirpimo, individualio šukuosenos bei profesionalų modelinį kirpimą naudojant specifinę kosmetiką. Profesionalus ir nuolatos tobulėjantis kolektyvas nepaliks nei vieno abejingo kliento, net ir to kuris itin reiklus.


Grožio salonas Kirpėjas.com buvo atidarytas dar 2017 metais, tačiau šis profesionalų kolektyvas netruko įsitvirtinti kaip viena geriausių kirpyklų ir grožio paslaugas teikiančių įmonių Vilniuje. Čia apsilankymas - tarsi paties savo namuose. Maloni erdvė kurioje galima ir pabendrauti bei maloniai praleisti laiką.


Fabijoniškių g. 5C, Vilnius
+370 610 28705

Nors grožio salonas Dali Vilniuje dar visai neseniai pradėjo savo istoriją, jos įkūrėjai tiki, kad dar ilgus metus teiks aukščiausios kokybės grožio paslaugas. Čia dirba komanda kuriai didžiausia vertybė yra atkaklus ir į klientus orientuotas darbas.


Architektų g. 41, Vilnius

L'AMOUR grožio salonas - tai jau daugelį metų sėkmingai dirbantis grožio paslaugų salonas. Mūsų komandoje rasite profesionalius kirpėjus, kosmetikus, stilistus gebančius savo puikiu darbu įtikti net ir išrankiausiems klientams.


Tolminkiemio g. 14 - 50, Vilnius
+370 61273743

Naujai atidaryta kirpykla Vilniuje savo klientams siūlo aukščiausios kokybės grožio paslaugas Sostinėje. Ypatingas dėmesys kiekvienam klientui, daug patirties turintys specialistai užtikrins, jog kiekvienas čia apsilankęs žmogus liks patenkintas.


Pavilnionių g. 33, Vilnius

Salonas dirba nuo 2009 metų ir yra įsikūręs Pašilaičių mikrorajone, Pavilnionių g.33. Čia specialistai nuolatos tobulina savo žinias ir patirtį dalyvaudami įvairiuose seminaruose, todėl savo klientams gali užtikrinti aukščiausios kokybės kirpimo paslaugas Vilniuje. 

Kodėl kirpyklą reikia išsirinkti itin įdėmiai?

Šukuosena – tai nėra dalykas kurį greitai pakeisti ar pataisyti. Jei pasirinksite netinkamus specialistus, gali vėliau tekti raudonuoti iš gėdos būnant darbe ar namuose.

Daug lems ir progos. Jei ruošiatės šventei, nuotraukai ant paso ar vykstate susitikimui su klientais, jūsų šukuosena bus vienas iš pagrindinių elementų kuris nulems kaip jūs atrodoto, todėl čia tikrai verta pagalvoti prieš renkantis.

Svarbi ir kirpėjų patirtis. Nuostabią šukuoseną užtikrinti gali tik daug metų patirties turintis specialistas, žinantis ko reikia kiekvienam plaukui. Juk tikrai geriau rinktumėtės 10 metų srityje dirbantį žmogų nei 2 metus dirbantį rinkoje.

Galiausiai reikia atsižvelgti ir į siūlomas kainas. Stilingos šukuosenos už, tarkime, 8 eurų sumą tikėtis – naivu, tačiau palikti 40 eurų už paprastą skutimą mašinėle taip pat yra kvaila, todėl atsižvelkite ir ką gausite už savo pinigus renkantis saloną.

Vyriški kirpimai

vyriški kirpimai

Sulyg naujais metais atėjo ir nemažai šukuosenų madų tiek vyrams, tiek moterims. Kiekvienas vyras norintis atrodyti stilingai ir solidžiai, privalo rūpintis savo išvaizda. O koks dalykas labiau atkreipia dėmesį, kaip kaip jų plaukų apkirpimas?

Sakoma, jog moteriai gera šukuosena suteikia žavesio bei grožio, o vyrams – pabrėžia charakterį. Vyriškos šukuosenos yra tarsi būdas pabrėžti savo individualumą ir išsiskirti savo asmenybę iš kitų.

Kad ir kaip stilingai rengiatės, palikti neprižiūrėtų plaukų tiesiog negalite. Taigi, kiek žemiau čia mes pateiksime tas šukuosenas kurios atrodos stilingiausios ir madingiausios šiuo metu.

Taigi, pateikiame stilingiausias šiuo metu vyriškas šukuosenas.

Sporto stilius

Šios šukuosenos tikslas – pabrėžti kokia linija plaukai auga. Priklausomai kaip norite, labai lengvai galima sušukuoti plaukus į kairę ar dešinę pusę, kas lengvai leidžia susikurti net du skirtingus įvaizdžius. Taip apsikirpus nereikės ir ypatingų pastangų ir jos prižiūrėti.

Cezario šukuosena

Šis kirpimo stilius yra kiek neįprastas ir tikrai suteiks jūsų išvaizdai išskirtinumo. Čia labai trumpai nukirpti plaukai pereina į ilgesnius plaukus, jau kurių ilgis jau priklausys nuo jūsų. Linijos taip pat nėra griežtos, o ties smilkiniais ir kaklus jos apskritai išnyksta.

Klasikinis stilius kitokiu būdu

Klasikinis stilius apskritai reikalauja nedaug dėmesio prižiūrint savo plaukus. Čia kur kas paprasčiau šukuotis, nereikia naudoti formavimo priemonių. Toks stilius puikiai tinka ir prie suformuotos barzdos stiliaus.

Retro šukuosena

Toks šukuosenos variantas taip pat nereikalaus didelės priežiūros. Plaukai čia bus trumpinti iki vidutinio lygio, kartu bus palikta ir nedidelė barzda. Barzdos auginimai, apskritai grįžta į madą dabartiniais laikais.

Moteriški kirpimai

moteriški kirpimai

Kaip jau minėjome, moterų kirpimai – labiau grožį ir žavesį akcentuojančios šukuosenos. Tačiau ir čia pastebimi panašūs trendai kaip ir vyriškuose kirpimuose – mišinys tarp klasikos ir išskirtinumo.\

„Bob“ stilius

Bob stiliaus kirpimas populiarus jau nuo seno, tačiau su kiekvienais metais šis kirpimo stilius kiek pasikeičiai. Naujausios mados rodo, jog dabartinis bob stilius yra žavingas ir moteriškas, plaukai trumpi ir purūs. Tai reikš ir didesnį plaukų nuaugimą, nesvarbu koks jūsų plaukas būtų plonas, vidutinio storumo ar storas.

Tokią šukuoseną galima formuoti individualiai pagal save. Neprašausite ir įnešdami šiek tiek chaoso kai kurias vietas suveldami, tačiau paliekant ir tiesių bei garbanotų vietų. Anot stiliaus ekspertų, visai geras sprendimas būtų pasirinkti ir bob šukuoseną šiek tiek gaubiančią veidą.

„Bliūdelis“

Visai ir bob stiliaus kirpimas, kirpimas bliūdelius taip pat grįžtą į madą šiais metais. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog tai tik ta juokinga šukuosena kurią turėjote vaikystėje, stilistai sako, kad geriau pagalvoti iš naujo.

Nors pats kirpimas yra griežtas ir aštrus, tačiau kartu atrodys minkštai ir žavingai. Kai bob kirpimas yra paprastas ir saugus variantas, bliūdelinis kirpimas yra toms moterims kurios nebijo būti išskirtinės ir dėmesio centre.

Žinoma, toks kirpimas turi tikri ir pagal jūsų veido bei plaukų struktūrą, todėl jei norite atsinaujinti, būtina rinkitės šį stilių.

Pixie stilius

Pixie šukuosena – visuomet simbolizavimo stiprią, tačiau tuo pačiu ir moterišką moterį. Šiais metais tokia šukuosena taip pat grįžta į madą. Pagrindinė jos esmė – mažai aštrių linijų, galiniai plaukai – trumpesni, o priekyje – ilgesni.

Priklausomai nuo jūsų mėgiamo stiliaus – galite šukuoti ant šono, kaktos ar bangomis. Jei esate ovalaus veido galite pagalvoti apie trumpąjį pixie stilių. Žinoma, tai reikš ir daugiau apsilankymų pas savo kirpėja ir plaukų stilistą.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme Kirpyklas Vilniuje ir keletą stilingiausių šiuolaikinių šukuosenų. Jei tinkamai išsirinksite savo plaukų stilistą, visuomet atrodysite gerai ir stilingai.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 3.2 / 5. Balsų skaičius: 5

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Grožis
Taip Pat Skaitykite