Depiliacija Vilniuje

Depiliacija-vilniuje

[toc]

Nereikalingų plaukelių šalinimas – tai vis dažniau žmonių pasirenkama procedūra grožio salonuose.

Švelni ir puikiai atrodanti oda patinka visiems, todėl tiek moterys, tiek vyrai vis dažniau nusprendžia rinktis tam tikrų vietų depiliaciją.

Ši grožio procedūra padeda mėgautis gerai atrodančia odą ilgą laiką, o tą padeda užtikrinti vis labiau tobulėjančios technologijos.

Šiame tekste pateiksime geriausius depiliacijos salonus Vilniuje kur teikiamos aukščiausius profesionalumo standartus atitinkančios paslaugos.

TOP Rekomenduojamas depiliacijos salonas Vilniuje

Žygio g. 90, Vilnius
+370 679 80302

Profesionalios epiliacijos centras Vilniuje „Epil“ - tai grožio centras kuris padės rasti geriausią ilgalaikio plaukų šalinimo sprendimą tiek vyrams, tiek moterims. Nesvarbu kokio tipo oda ar plaukelių spalvą jūs turite, savo ilgametės patirties dėka žinome kaip pasiekti geriausią rezultatą.

TOP 7 grožio salonai Vilniuje, kuriuose teikiamos depiliacijos paslaugos

Žygio g. 90, Vilnius
+370 679 80302

Profesionalios epiliacijos centras Vilniuje „Epil“ - tai grožio centras kuris padės rasti geriausią ilgalaikio plaukų šalinimo sprendimą tiek vyrams, tiek moterims. Nesvarbu kokio tipo oda ar plaukelių spalvą jūs turite, savo ilgametės patirties dėka žinome kaip pasiekti geriausią rezultatą.


Depexa Logo
Gedimino pr. 16/ Vilniaus g. 10, Vilnius
+37063830262

Mes specializuojamės nepageidaujamų kūno plaukų šalinime juos depiliuojant. Pagrinde naudojame naujos kartos elastinį ar juostinį vašką savo procedūroms atlikti, tačiau naudojame ir cukraus pastą


Kražių 21, Vilnius
+37061188771

Peru Lt – efektyviausias plaukelių šalinimas visam laikui elektroepiliacijos būdu arba profesionali depiliacija vašku ELEKTROEPILIACIJA – PERU LT » APIE PERU LT ELEKTROEPILIACIJA – PLAUKELIŲ ŠALINIMAS VISAM


Architektų g. 19 (II a.), Vilnius
+37060352817

Viktorijos Grožio Oazė – maloni vieta atsipalaiduoti. Užsukite pas mus į svečius ir palepinkite save įvairiomis grožio procedūromis ir paslaugomis. KOJŲ DEPILIACIJA VAŠKU Pilna


M. Valančiaus g. 7-51, Vilnius
+370 611 55 111

Sveikata ir grožis - tai kiekvieno žmogaus laimės pagrindas gyvenime. Dabartiniais laikais žmonės ieško kuo įvairesnių būdų jam atskleisti. Mūsų tikslas - išsaugoti jūsų sveikatą ir sveiką grožį.


Č. Sugiharos g. 3,
8 6 985 3901

Daugiau nei 25 metus sėkmingai klientų grožiu besirūpinantis grožio salonas. Mūsų vertybės - profesionalumas ir perfekcionizmas kurį itin vertina mūsų klientai. Mūsų tikslas - patenkintas ir laimingas savimi žmogus.


Vasario 16 – osios g. 16, Vilnius, Vilnius
+370 604 81313

Apsilankymas grožio salone Sfinksas - tai tarsi pabuvimas savo paties namuose. Ši vieta - jaukumu pripildyta vieta kur daugiausiai dėmesio yra skiriama apsilankiusam klientui. Mūsų profesionalų komanda žino kaip žmonėms suteikti aukščiausio lygmens grožio ir estetikos paslaugas.

Kokius privalumus turi depiliacija?

Depiliacijos yra ne tik viena populiariausių kaip jau sakėme, tačiau kartu ir viena iš seniausių atliekamų grožio procedūrų pasaulyje.

Pirmieji vašką ir cukrų naudoti plaukų šalinimui pradėjo dar senovės egiptiečiai, kai manoma, apie 3000 m.pr.kr. Sakoma, jog Egipto moterys turėjo glotnią odą ir žavingą odą it šilkas.

Depiliacijos populiarumas išliko lyg šių dienų ir tai labai paprasta paaiškinti – akivaizdūs glotnios odos privalumas.

Pagrindiniai plaukelių šalinimo salone privalumai

 • Labai greita procedūra – depiliacija Vilniuje tam pritaikytame grožio salone turi akivaizdžius privalumus palyginus su skutimusi pas save namuose. Vienas iš jų – taupomas laikas. Namuose reikia nusipirkti skutimui skirtų instrumentų ir medžiagų, o profesionaliame salones viskas bus padaryta už jus. Vos po vieną valandą trunkančios procedūros jūs iškart pamatysite rezultatus, o plaukeliai bus pašalinti ilgam laikui.
 • Geriau nei skutimasis – nesvarbu ar skutamės peiliuku ar tam pritaikytu elektriniu epiliatoriumi namuose, jie nėra tokie efektyvūs būdai kaip plaukų šalinimas salone naudojamais metodais. Skutimas nesugeba panaikinti plauko iki pat šaknies, todėl norint gerai pašalinti plaukus reikia dažnai ir ilgai skustis, jaučiamas diskomfortas. Šalinant juos salone, vos po kelių kartų matysite puikius rezultatus.
 • Ilgainiui atsieis pigiau – pasirinkus ilgalaikį plaukų šalinimo būdą grožio salone, jūs vos poros procedūrų galėsite mėgautis puikiai atrodančia oda ilgą laiką. Pamirškite peiliukus, epiliatorius, vašką ar cukraus masę ir kitus produktus ant kurių turėsite išleisti daug pinigų.
 • Nebus įgausių plaukų – depiliatorius ar peiliukas sukels žymiai daugiau rizikos pažeisti odą ir sukelti įaugusius plaukelius. Niekas to nenori, kadangi atsiras žaizdos, skausmai ir nepatogumas. Depiliacija profesionalų rankose garantuoja, jog įaugusių plaukų nebus, o glotni oda išliks ilgą laiką.

Kokių būdų depiliacija yra pati populiariausia?

Plaukelių šalinimas yra galimas įvairiais būdais. Nuolatinė pažanga grožio technologijose užtikrina, jog atsiranda vis pažangesnių sprendimų kaip turėti glotnią ir puikiai atrodančią oda ilgam laikui.

Plaukų šalinimo būdas Per kiek laiko ataugs plaukeliai?
Skutimasis 1-3 dienos
Depiliacija vašku 2-3 savaitės
Depiliacija cukrumi 2-3 savaitės
Elektroepiliacija Visam laikui
Plaukų šalinimas lazeriu Visam laikui

Skirtingų depiliacijos būdų efektyvumas

Pagrindiniai depiliacijos būdai yra:

 • Skutimasis – čia plaukelių šalinimas vyksta skutimosi peiliukų ar elektrinio depiliatoriaus pagalba.
 • Depiliacija vašku – plaukelių šalinimas vyksta karšto vaško pagalba. Juo ištepama norima vieta ir nedidelės juostelės pagalba nuplešiami nuo srities.
 • Depiliacija cukrumi ir cukraus pasta – norima vieta yra padengiama specialiai paruoštas cukraus mase. Šalinant plaukus jie raunami palei plauką. Principas labai panašus kaip šalinimo vašku.
 • Elektroepiliacija – čiaq plaukų šalinimas vyksta įkaitusių elektros impulsų pagalba. Jų dėka plaukeliai pašalinami su visu folikulu.
 • Plaukų šalinimas lazeriu – plaukų šalinimas naudojant lazerinį aparatą yra bene pats tobuliausias ir geriausias depiliacijos būdas

Kokių sričių depiliacija yra dažniausiai pasirenkama žmonių?

Skirtingi depiliacijos metodai yra pritaikyti skirtingų sričių šalinimui.

Populiariausios depiliacijos sritys yra:

 • Bikini depiliacija
 • Pažastų depiliacija
 • Kojų depiliacija
 • Rankų depiliacija
 • Veido depiliacija

Galima sakyti, jog tai – labai jautrios kūno vietos, todėl kartais depiliacija nėra galima atlikti. Apie depiliacijos riziką kalbame žemiau.

Ar depiliaciją salone galima atlikti visada?

Trumpas atsakymas – ne, depiliaciją salono aparatūra galima atlikti nevisada, kadangi ši procedūra kelią sveikatos grėsmę tam tikroje rizikos grupėje esantiems žmonėms.

Jei turite kažkurį iš žemiau esančių sveikatos sutrikimų, procedūrą atlikti bus griežtai draudžiama:

 • Turite labai jautrią odą – jei dėl medicininių priežasčių jūsų oda labai jautriai reaguoja į bet kokį aplinkos dirgiklį.
 • Turite odos žaizdų – jei jūsų oda išberta, apgamuota, paraudusi ar turi kitokių žaizdų
 • Turite prastą kraujotaką – depiliacija lazeriu ar elektroepiliacijos būdu taip pat nėra atliekama tiems kurie pasižymi prasta kraujo apytaka
 • Esant debetui – nesvarbu kokia debeto forma sergate, šalinimo procedūra tam tikras metodais bus griežtai draudžiama atlikti.
 • Iškart po nėštumo – dažnai būna, jog moterims po nėštumo išryškėja venos ir kapiliarų takai ant odos. Tokiu atveju taip pat negalima atlikti kai kurių odos procedūrų.

Kaip vyksta depiliacija? Depiliacijos vašku pavyzdys

Depiliacija yra kur kas paprastesnė procedūra nei daug kam atrodo. Ją pilnai galima atlikti namuose, net ir neturint daug patirties. Depiliacija vaškinėmis priemonėmis yra vienas iš populiariausių būdų šalinti nereikalingus plaukelius, todėl plačiau aprašysime visą procedūrą.

Dalinamės pagrindiniais žingsniais:

 1. Depiliuojamos vietos oda apnuoginama – paruošiame plotą procedūrai, pabrėžtina, jog minimalus plaukelių ilgis turėtų būti bent 5 milimetrai.
 2. Nusausiname ir nuvalome odą – būtina nuvalyti ir dezinfekuoti plotą prieš pradedant depiliacijos vašku procedūrą.
 3. Šildome vašką – prieš pradedant plaukelių šalinimą, būtina pašildyti vašką iki nurodytos temperatūros.
 4. Užtepame vašką ant norimo ploto – odos plotą ištepame sluoksniu pašildyto vaško. Tai darome su specialiai tam skirta lazdele.
 5. Po patepimo uždedame specialią juostą – nedidelė medvilninė juostelė yra dedama ant teptos vietos ir po kiek laiko nuplėšiama prieš plauko augimo kryptį. Pinceto pagalba pašaliname likusius plaukelių vienetus.
 6. Nuvalome vašką – po procedūros būtina visiškai pašalinti aplikuotą vašką. Tai yra daroma specialiu odos aliejumi.
 7. Užtepamas kremas – po atliktos procedūros, depiliuota vieta yra padengiama maitinamuoju-dezinfekciniu kremu.

Maždaug taip vyksta odos depiliacija vašku. Na, o dabar pakalbėkime apie tai kaip oda ruošiama šiai procedūrai.

Odos paruošimas procedūrai

Kaip jau sakėme – svarbiausias dalykas prieš depiliaciją vašku – tai geras odos apvalymas ir nušveitimas. Nesvarbu ar procedūra yra atliekama profesionalų salone ar ją jūs patys atliekate namuose tai atlikti visą laik yra būtina, norint išvengti galimo odos pažeidimo ar infekcijos.

Čia puikiai tiks tiek pačių pasigamintas natūralių produktų variantas, tiek parduotuvinis analogas. Tiesa, valant odą reikia būti atsargiam ir švelniam, tam, kad netyčia jos nepažeisti.

Kitas dalykas kurį žinoti – minimalus plaukelių ilgis. Kaip sakėme, jis neturi būti žemesnis nei 5mm, kitu atveju vaškas nesugėbės efektyviai pašalinti plaukų.

Žinoma, šiais ir kitais aspektais grožio salone už jus bus pasirūpinta, taip, kad galite visiškai dėl nieko nesijaudinti.

Odos priežiūra po procedūros

Dezinfekcinis-maitinamasis aliejus ar kremas – standartas kurio laikosi visi. Jis yra labai svarbus norint užtikrinti, jog oda išliks švari ir apsaugota po procedūros.

Vėlgi, grožio salone, už jus tuo bus pasirūpinta, tačiau nepabūkite įsigyti kremo ir sau namuose, taip oda greičiau atsigaus.

Ar pakartotines sesijas reikia kartoti dažnai?

Vienos depiliacijos vašku procedūra paprastai leidžia mėgautis puikia oda net iki 6 savaičių. Tiesa, jeigu vašku šalinate plaukus pirmą kartą gyvenime, ataugimas bus būdingas po maždaug 4 savaičių. Vėliau visas 6 savaites galėsite mėgautis geru rezultatu.

Kaip ši procedūra atliekama namuose?

Kaip minėjome, depiliacija vašku yra ir populiarus būdas pašalinti plaukus ir tiesiog namuose. Turint patirties šiuo klausimu, su jokiomis bėdomis nesusidursite, tiesa, jei tai darote pirmą kartą, būtina atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių dalykų.

Jie yra:

 • Norint apsaugoti oda, būtina atlikti gerą pilingą toje vietoje kur depiliuosite.
 • Turite naudoti tik šiltą vašką.
 • Reikia bent 5 milimetrų ilgio plaukelių.
 • Turite dėti ne per daug vaško.
 • Vieną vietą galima depiliuoti tik vieną kartą.
 • Vaškas yra plėšiamas prieš plauką, staigiu judesiu.
 • Reikia nuvalyti vašką baigus procedūrą
 • Nepamirškite dezinfekuoti depiliutos vietos.

Ar geriau rinktis depiliaciją profesionaliame grožio salone?

Tikrai taip. Nors depiliacija yra labai paprasta procedūra ir ją galima atlikti namuose, geriausius rezultatus pasieksite tik profesionalų rankose. Čia viskas vyks greičiau, tiksliau ir su mažiau skausmų, už jus bus pasirūpinta odos dezinfekcija ir maitinimu.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 5

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Sveikata
Elektroepiliacija
Taip Pat Skaitykite