Advance sausas šunų maistas

„Advance“ – visame pasaulyje garsi sauso maisto šunims linija gaminama Ispanų įmonės „Affinity“ jau daugiau kaip 25 metus.

Tai – aukščiausios kokybės, premium klasės ėdalas ruošiamas pagal naujausias technologijas ir moksliškai pagrįstas formules padedančias suteikti visavertę mitybą mūsų mylimiems augintiniams.

Parduotuvėje „Dokrinesa“ rasite vieną didžiausių maisto linijos „Advance“ pasirinkimą internete.

Siūlo itin platų šių gyvūnų ėdalų asortimentą – Advance sausą šunų maistą, kuriame rasite variantų specialiai pritaikytų specifiniams šuns mitybos poreikiams, pagal jų veislę, amžių ar tam tikras sveikatos problemas.

Sausas maistas šunims iš „Advance“ – būdas užtikrinti visavertę augintinio mitybą

Tinkama, gerai subalansuota mityba – vienas iš svarbiausių faktorių nuo kurio priklausys ne tik mūsų augintinio sveikata, tačiau ir bendra savijauta, nuotaika ir energingumas. Būtent tai gali pasiūlyti sausas maistas šunims „Advance“.

Ispaniška gyvūnų ėdalo linija yra itin vertinama pasaulyje dėl savo aukštos kokybės, produkcijoje naudojamų natūralių ingredientų ir dėmesiui specifiniams šunų mitybos poreikiams.

Nesvarbu ar kalba eitų apie didelių ar mažų veislių, jaunus ar senus šunis turinčius tam tikrų sveikatos problemų, šio gamintojo linijoje kiekvienas ras tai kas bus tinkamiausias variantas kokybiškai ir sveikai augintinio mitybai.

„Active Defense“ – išskirtinė formulė šunų imunitetui stiprinti

Viena iš svarbiausių šio sauso maisto šunims linijos ypatybių yra vadinamoji „Active Defense“ formulė, pagal kurią ir yra paremta šio ėdalo gamyba.

Čia prioritetas yra skiriamas natūraliems produktams turintiems gausų kiekį imuglobulinų ir polifenelių – itin svarbių organizmui medžiagų nuo kurių priklauso augintinio imuninės sistemos veikla.

  • Imunoglobulinai – užtikrina organizmo apsaugą nuo įvairių infekcijų ir į jį patekusių virusų.
  • Polifenoliai – stiprina organizmo įmuninės sistemos ląsteles ir padeda jam kovoti su laisvaisiais radikalais.

Taigi, galite būti tikri, jog šis maistas suteiks jūsų šuniui visas reikalingas medžiagas, tačiau kartu stiprins jo sveikatą.

Šunų maistas „Advance“ – visų amžių ir dydžių šunims

advanced šunų maistas

Šį maistą taip pat galima rinktis ir pagal šuns amžių bei dydį.

Pagal dydį:

„Advance“ Mini

Skirtas mažų veislių šunims sveriantiems iki 10kg.

„Advance“ Medium

Skirtas vidutinių veislių šunims sveriantiems nuo 10 iki 30 kg.

„Advance“ Maxi

Skirtas didelių veislių šunims sveriantiems nuo 30 kg.

Pagal amžių:

„Advance“ Puppy

Produktai skirti jauno šuniuko mitybos poreikiams, virškinimo ir imuninės sistemos vystymuisi bei apsaugai, tinkamam kaulų augimui.

„Advance“ Adult

Maistas pritaikytas suaugusiems šunims ir padedantis stiprinti imunitetą, sąnarius, dantų, odos ir žarnyno sveikatą.

„Advance“ Senior

Vyresniems nei 7 metų šunims ir jų poreikius pritaikytas maistas. Lengvai virškinamas, padedantis palaikyti tinkamą dantų, sąnarių, žarnyno sveikatą bei raumenį masę. Sudėtyje gausu taurino – širdies sveikatai padedančios aminorūgšties.

„Advance“ produktai tinka ir sutrikimų ar specialių poriekių turintiems šunims

advance augintinių maistas

Šio ėdalo kūrimu užsiima kompetentingų veterinarijos specialistų komanda kuri remiasi autentiškais mokslininiais tyrimais, atsižvelgdama į visų veislių šunų poreikius.

Dėl šios priežasties, buvo sukurta net keletas produktų šunims turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų ir specialių poreikių.

Pagrindinės iš jų būtų:

„Advance“ Hypoallergenic

Ėdalas skirtas jauniems šuniukams ir suaugusiems šunims turintiems alergijų tradiciniuose pašaruose esančioms medžiagoms. Maistas praturtintas išgrynintais baltymais ir angliavandeniais kurie yra labai lengvai virškinami ir pasisavinami.

„Advance“ Gastroenteric

Specialus produktas skirtas jauniems ir suaugusiems šunims turintiems virškinimo problemų. Gaminyje gausu natūralių, lengvai virškinamų ingredientų, kalio bei natrio kurie stiprina šios sistemos darbą.

„Advance“ Atopic

Linija skirta šunims turintiems atopinės odos problemų ir netoleruojantiems tam tikro maisto. Pilnas maistingų medžiagų, šis produktas stiprina jautrią odą ir padeda išvengti atopinių ligų paūmėjimų. Specialiai atrinkti ingredientai užtikrina, jog būtų sumažinta nepageidaujama organizmo reakcija į maistą.

„Advance“ Sensitive

Specialiai sukurtas ėdalas šunims turintiems jautrų skrandį. Natūralūs ingredientai ir puikiai subalansuotas medžiagų kompleksas padeda užtikrinti nepriekaištinga virškinimo sistemos darbą.

Žinoma, nereikėtų pamiršti, jog prieš įsigijant maistą skirtą specialių poreikių ar sveikatos problemų turintiems šunims, bus būtina pasikonsultuoti su veterinaru kuris galės patarti koks maisto sprendimas bus geriausias jūsų šuniui.

Kokie yra pagrindiniai šio maisto šunims privalumai?

Pagrindiniai šios produktų linijos privalumai būtų:

Aukščiausios kokybės ingredientai

Vienas didžiausių šios maisto šunims linijos privalumų yra jų gamyboje naudojami ingredientai, kurių dėka yra užtikrinamas subalansuotas, visavertis ėdalas bet kokio amžiaus ar veislės šuniui.

Čia naudojama aukščiausios kokybės mėsa, žuvis, daržovės, vaisiai ir kiti komponentai kurie praturtina maistą įvairiomis šuns sveikatai naudingomis medžiagomis.

Kurtas ekspertų kurie žino ką daro

Ėdalas „Advance“ buvo sukurtas remiantis patyrusių mokslininkų, veterinarų ir kitų sričių ekspertų žiniomis bei patirtimi. Šio maisto formulė yra nuolat tobulinama, kad dar labiau atitiktų visus augintinių poreikius.

Perkant šios linijos produkciją, galite būti ramūs, jog pasirinkote išties kokybišką ir patikimą variantą.

Pritaikytas kiekvieno šuns poreikiams

Kaip minėjome prieš tai, sauso maisto šunims prekės ženklas „Advance“ pasižymi produktais pritaikytus visiems šunų poreikiams.

Nesvarbu ar šuo jaunas ar senas, didelis ar mažas, o galbūt turintis tam tikrų sveikatos negalavimų, čia bus galima rasti ėdalo kuris tiks kiekvienam šuniui individualiai.

Platus prekių asortimentas

Galiausiai reikėtų paminėti ir platų šio maisto šunims asortimentą.

Čia rasite ėdalo variantus ne tik pagal jau minėtus šuns dydžio, amžiaus ar sveikatos faktorius, tačiau ir didžiulę skonių įvairovę.

Paukštiena, jautiena, žuvis, daržovės ir vaisiai – pagrindiniai puikų skonį užtikrinantys komponentai, todėl tikrai nebus sunku atrasti kas labiausiai patinka jūsų augintiniui.

Kiek kainuoja „Advance sausas šunų maistas“?

Parduotuvėje „Dokrinesa“ šį šunų maistą rasite už itin patrauklią kainą. Kiek kainuos viena pakuotė priklausys nuo jos dydžio (3 kg arba 7,5 kg).

Paprastai kaina svyruoja nuo 15,99 iki 91,29 euro.

Informacijos šaltinis: dokrinesa.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Sveikata
Taip Pat Skaitykite