Visa tiesa apie lubrikantus

Lubrikantas – medžiaga, skirta nemalonių pojūčių pašalinimui akto arba masturbacijos metu. Kai kas žino, o kai kas ne, kad lubrikantai yra ne vienodi. Dažnai lubrikantas pagerina aistringas akimirkas ir jas paverčia dar labiau nepamirštamomis. Tačiau netinkamai pasirinkta priemonė gali nepadėti ir net priešingai, pakenkti sekso žaislui ar dar blogiau – jums. Kad to nenutiktų, skaitykite straipsnį ir sužinokite visą tiesą apie lubrikantus.

Esmių esmė, ką reiktų žinoti apie lubrikantus?

Visų pirma, tai lubrikantas dažniausiai yra skysto arba gelinio pagrindo produktas. Jis naudojamas ne tik meilės malonumų kokybei didinti, tačiau ir kitose srityse, pvz. mechanikoje. Visgi dažniausiai girdimos asociacijos yra su erotinio pobūdžio lubrikantais.

Lubrikantai

Kaip žinote, moters kūnas, kuomet būna susijaudinęs, išskiria tam tikrus skysčius, kurie sudrėkina makštį. Taip ji gali priimti partnerį ir suteikti malonius pojūčius abiem pusėms. Dėl jaudulio, sveikatos sutrikimų arba neteisingos gyvensenos makštis gali pakankamai nesudrėkti, nepriklausomai nuo to ar moteris „nori“ ar „nenori“. Lubrikantas eliminuoja natūralaus sudrėkimo trūkumą ir padidina slydimą.

Atrodytų, jog viskas, kaip ir aišku, tačiau iki visiško žinojimo jums tetrūksta mokėti atskirti lubrikantų tipus. Taip apsaugosite save nuo blogų patirčių, o tai ir yra svarbiausia!

Lubrikantų rūšys

Yra trys dominuojančios lubrikantų rūšys, iš kurių išsišakoja kitos, mažiau platūs porūšiai. Tie trys populiariausi tipai yra vandens pagrindo, aliejiniai ir silikoniniai.

Vandens pagrindo lubrikantai tinka vaginalinei bei oralinei sueičiai arba masturbacijai. Analiniams žaidimams jie irgi tinka, tačiau gali tekti dažnai tepti pakartotinai, mat jis „nugaruoja“. Šios priemonės lengvai nusivalo, todėl save ir žaislus bus nesunku prižiūrėti. Visgiduše arba kokioje drėgnoje aplinkoje toks lubrikantas nebus efektyvus.

Kitas populiarus tipas – silikoninio pagrindo priemonės. Jos efektyvesnės, tuo požiūriu, kad mažesnio kiekio užtenka gerokai ilgesniam malonumui nei lyginant su vandens pagrindo lubrikantu. Beveik be išimčių tokios priemonės neturi kvapų ar dirgiklių. Nuvalyti sunkiau nei vandens pagrindo, tačiau geriau tinka analiniam seksui.

Na ir trečiasis iš populiariųjų tipų – aliejinio pagrindo lubrikantai. Jie yra patys patvariausi bei vienos aplikacijos užteks visam aktui ar sesijai. Tiesa, jų panaudojimui reikia šiokio tokio pasiruošimo, mat aliejus gali palikti dėmių ant paklodžių bei drabužių, o taip pat reikalauja daugiau dėmesio valant. Gerai tinka intymiems bei analiniams žaidimams.

Populiarūs yra ir kelių kitų rūšių lubrikantai:

 • Natūralūs – įprastai kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau jų sudėtis tyresnė ir dažniausiai labiau tinka jautresnę odą turintiems žmonėms.
 • Kitokie – tai gali būti:
  • uždelsiantys lubrikantai (kurie sumažina partnerio jautrumą ir aktas gali tęstis ilgiau)
  • jautrumą didinantys lubrikantai (stiprina pojūčius)
  • šaldantys lubrikantai
  • šildantys lubrikantai
  • lubrikantai su skoniu (beveik visada orientuoti į oralinius malonumus, dažnai skleidžia malonų aromatą)

SVARBU: Naudojant sekso žaislus su lubrikantu, būtina atsižvelgti ir į sekso žaislų (kuriuos naudojate) kompoziciją. Pvz. jeigu žaislas gaminamas iš silikono, jis negali būti naudojamas su silikoninio pagrindo lubrikantais, mat pastarieji pažeis žaislą.

Kaip pirkti?

Perkant lubrikantą svarbu žinoti tai, ką norite su juo veikti ir tai, kas geriausia jūsų kūnui. Pavyzdžiui, jeigu tik testuojate gaminius, pirkite vandens pagrindo lubrikantą. Jeigu norite kažko aštresnio ir labiau nišinio, drąsiai kreipkitės į konsultantus arba atidžiai išnaršykite prekių katalogą. Jau žinote kas, kam, kaip ir kada tinka, todėl sprendimą priimti bus lengviau.

Tiesa, lubrikantai internetu – bene visad daug pigiau nei fizinėse parduotuvėse. Tai tik nešališkas patarimas.

Ar jis padės išspręsti visas problemas, susijusias su nemaloniais pojūčiais?

Tik negalvokite, kad įtraukus lubrikantą į seksualinius žaidimus galima išspręsti absoliučiai visas problemas. Nors natūralios lubrikacijos stoką išspręs bei erotinių žaidimų kokybę pakels, tikrai nėra garantijos, kad seksas bei lytinis gyvenimas eisis kaip per sviestą. Lubrikantas yra priemonė, produktas, kuris skirtas pagerinti trūkumus, tačiau ne užgožti meilės malonumų visumą.

Geriausia kainos ir kokybės santykį rasite čia – lubrikantai fantazijos.lt .

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 3

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Pranešimai
Taip Pat Skaitykite