Lieknėjimas ir kūno kontūravimas – kūno priežiūra

kuno modeliavimasŠiandieną Lietuvos rinkoje siūloma daugybė priemonių ir sprendimo būdų, skirtų kūno priežiūrai bei kūno formų tobulinimui, o liekninančios kūno priežiūros procedūros yra dažnai pageidaujamos. Prieš pradėdamas atlikti kosmetines kūno priežiūros procedūras, specialistas turi žinoti esančios kūno problemos atsiradimo mechanizmą bei ją lemiančias priežastis, apsvarstyti įvairius įmanomus metodus, pasverti visus „už“ ir „prieš“ ir pirma pagalvoti, ar tai nepakenks kliento sveikatai. Pagrindinė sąlyga – kompleksinis problemos sprendimas. Todėl būtina išklausyti kliento pageidavimus, įvertinti problemines kūno vietas, nustatyti riebalų sankaupų lokalizaciją bei celiulito stadiją, išsiaiškinti galimas problemos atsiradimo priežastis, esamą kliento sveikatos būklę, kūno priežiūrą namuose.

Klientui norint sulieknėti labai svarbu parinkti metodus, kurie ne tik padėtų ištirpdyti nepageidaujamus kilogramus, bet ir nepakenktų sveikatai. Todėl estetinės kosmetologijos ir dermatologijos centro Aestheta specialistai kiekvienam klientui individualiai sudaro lieknėjimo programas, į kurias įtraukia efektyviausias kūno formų korekcijos ir celiulito gydymo procedūras bei specialias kūno priežiūros priemones.

Liekninančios procedūros, kurios dažnai derinamos tarpusavyje geriausiam rezultatui pasiekti:

Presoterapija

Tai limfinis kūno drenažas atliekamas aparatu, kuris veikia suspausto oro principu. Toks masažas turi limfą drenuojantį poveikį, mažina patinimus, gerina venų būklę, formuoja kūno linijas bei padeda gydyti celiulitą. Efektas išgaunamas dėl ritmiškos raumenų stimuliacijos bei limfotakos suaktyvinimo – mažėja tarpaudininis patinimas, iš organizmo pašalinami toksinai ir riebalų apykaitos (skilimo) produktai, skysčiai kūne pasiskirsto tolygiai. Presoterapija yra komfortiška, lengvai toleruojama procedūra, kuri yra sėkmingai derinama su kitomis kūno modeliavimo procedūromis.

Dermomasažinis vakuumas

Tai neinvazinis ir saugus metodas, skirtas kūno dailinimui, celiulito mažinimui bei odos stangrinimui. Specializuotas aparatas apjungia mikromasažą ir mechaninį poveikį, todėl veikiami tiek viršutiniai odos sluoksniai, tiek poodinis riebalų sluoksnis. Gerinama kraujo ir limfos apytaka, audinių regeneracija, suardomos sąaugos tarp riebalinių ląstelių ir mažinama riebalinio audinio apimtis, todėl kūno apimtys pastebimai mažėja.

Lipokavitacija

Tiek su presoterapija, tiek su dermomasažiniu vakuumu gali būti derinama lipokavitacija. Tai modernus ir efektyvus riebalinio audinio mažinimo metodas, kuris veikia ultragarso akustinių bangų ir infraraudonųjų spindulių principu. Suteikiamas vidinis audinių masažo efektas, pažeidžiamos riebalinių ląstelių membranos ir taip skaidomos riebalų sankaupos bei mažinamos kūno apimtys. Procedūra visiškai be skausmo ir maloni, po procedūros ant odos nelieka jokių žymių.

Radijo bangos

Radijo bangos gali būti taikomos kūno riebalų mažinimui ir/ar kūno formavimui po gimdymo, greito svorio numetimo, kadangi kovoja su odos suglebimu. Radijo bangų sukuriama šiluma skatina termolipolizę t. y. aktyvina riebalų skaidymą, dėl to koreguojama kūno forma, o dėl fibroblastų suaktyvinimo vyksta naujo kolageno ir elastino skaidulų formavimasis ir tokiu būdu yra didinamas odos stangrumas.

Mezoterapija

Estetinėms kūno procedūroms gali būti taikoma klasikinė arba frakcinė mezoterapija, kurių pagalba galima paveikti gilesnius odos sluoksnius, o klasikinės mezoterapijos pagalba net ir paodį. Mezoterapijos procedūros metu naudojami sterilūs kokteiliai, kuriuose esančios medžiagos kovoja su celiulitu ir/ar riebalų sankaupomis. Suleista veiklioji medžiaga gerina mikrocirkuliaciją, mažina skysčių kaupimąsi, skatina lipolizę bei sutvirtina jungiamąjį audinį, todėl sumažėja problemiškų kūno vietų apimtys, lyginamas odos reljefas, o oda tampa elastingesnė. Tiesa, odos stangrinimui bei strijų naikinimui efektyvesnis būdas – frakcinė mezoterapija, kurios metu naudojamas sterilus adatinis volelis. Procedūros metu oda yra perforuojama tankiais dūriais – sukuriami mikro kanalėliai, pro kuriuos mezoterapiniai kokteiliai pasiekia gilesnius odos sluoksnius, o padaryti mikropažeidimai stimuliuoja natūralų odos gijimo procesą, kuris suaktyvina odos regeneraciją, stimuliuoja kolageno ir elastino skaidulų sintezę, todėl pagerėja odos elastingumas ir stangrumas, be to efektyviai koreguojami randai ir strijos.

Manualiniai masažai ir įvyniojimų terapija

Liekninantis ir anticeliulitinis manualinis masažas atliekamas naudojant specifinius gilius bei stiprius masažo judesius, todėl veikiamas ne tik paviršinis, bet ir giluminis odos sluoksnis, skatinama medžiagų apykaita, tirpdomos riebalinės sankaupos. Geresnio rezultato pasiekimui, kartu su masažais yra taikomi ir įvyniojimai, kurie atpalaiduoja, drėkina, tuo pačiu šalindami toksinus bei šlakus, organizmą aprūpindami vitaminais ir mineralais. Be to jie pasižymi kūno formų korekcinėmis savybėmis, celiulito požymių sumažinimu, odos elastingumo ir stangrumo padidinimu. Kūno formų gražinimui taikomi „karšti“ įvyniojimai. Šildomieji, dar vadinami termo įvyniojimai, plečia kraujagysles ir aktyvina kraujotaką, vyksta aktyvi riebalų skaidymo proceso stimuliacija, suteikia stiprų limfodrenažinį poveikį, skatina fermentinius procesus. Šiluma atveria poras ir padeda aktyviosioms medžiagoms prasiskverbti į odą. Visa tai padeda pasiekti puikių rezultatų kovojant su celiulitu ir riebalų sankaupomis, lygina ir regeneruoja odą. Siekiant geresnio rezultato prieš įvyniojimo procedūrą yra atliekamas šveitimas, kuris paruošia odą geresniam veikliųjų medžiagų pasisavinimui. Atliekant šveitimą suaktyvinami odos regeneracijos procesai, stimuliuojama periferinė odos kraujotaka. Tokiu būdu pašalinamos raginės ląstelės, išvalomos poros, aktyvinama kraujotaka ir medžiagų apykaitos procesai.

Vienos procedūros metu galima kombinuoti keletą metodikų, pavyzdžiui, įvyniojimus ir masažą, lipokavitaciją ir limfinį drenažą bei kt. Norint pasiekti rezultatų, būtina atlikti 8 – 15 procedūrų kursą kas antrą dieną ar rečiau, atsižvelgiant į pasirinktą procedūrą bei esamą problemą. Taip pat ne mažiau svarbi yra priežiūra namuose. Specialios kosmetinės priemonės, kurių sudėtyje yra aktyviųjų medžiagų, turi įtakos limfotakos gerinimui, detoksikacijai, kraujagyslių sienelių stiprinimui, odos būklės gerinimui.

Kremų pasiūla yra labai didelė, tačiau reikėtų žinoti, kad bet kuris kremas turi būti naudojamas kompleksiškai. O norintiems sutaupyti laiko ir pasiekti dar efektyvesnių rezultatų šiuo metu rinkoje atsirado naujovė – kūno formas modeliuojanti/formuojanti sertifikuota Body&Co kosmetinė tekstilė su kofeino mikrokapsulėmis (kelnaitės, šortai, tamprės). Stiprus kompresinis audinys vizualiai sumažina apimtis, o kofeino mikrokapsulės atlieka riebalų deginimo ir skysčių šalinimo funkciją. Taigi kompleksinės kūno priežiūros procedūrų rezultatai priklauso nuo specialisto kompetencijos bei kliento pasiruošimo laikytis jam siūlomų rekomendacijų. Tai nelengva užduotis, reikalaujanti kliento ir specialisto bendradarbiavimo.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Lieknėjimas
Taip Pat Skaitykite