Natūralūs testosterono papildai: pinigų švaistykla ar visgi veiksminga priemonė?

maisto-papildai

Kiekvienas svajoja turėti gražius raumenukus. Sėkmingą karjerą. Būti geros savijautos ir energingais. O kas nesvajoja pasigirti ir išskirtiniu savo pasididžiavimo darbštumu „lovoje“? Testosteronas – vienintelis žodis, kurį turite žinoti, siekdami tapti geriausiais. Testosteronas – pagrindinis vyriškasis, androgenų kilmės hormonas, nulemiantis sėkmingo vyro karjerą – nuo nenutraukiamo pasitikėjimo savimi, noro tobulėti, sportinio pykčio ir energijos iki nenumalšinamo seksualinio potraukio.

Skamba perdėtai? Galbūt tai tik mitas. Tačiau moksliniai faktai sako tai, kad sėkmingo vyro karjera užsiprogramuoja ir pasitikėjimo savimi genas pradeda vystytis dar esant jam motinos įsčiuose, o tai, kiek gamta jam duos viso to, priklauso nuo testosterono kiekio. Galite mėgti tai, arba to nekęsti. Žinoma – daugiausiai tokiais, kokiais tampame ir kiek ko galime padaryti, priklauso nuo daugybės veiksnių ir įvairiausių psichologinių aspektų. Kad ir kaip tai juokingai beskambėtų, galite arba paneigti tai arba patikėti tuo. Svarbiausia – kad tai netaptų galvos skausmu ir nepaveiktų Jūsų neigiamai.

Mažas testosterono kiekis – tai tarsi šiuolaikinė dievo rykštė daugumai vyrų. Įvairiausia chemija apdorotas maistas, aplinkos užterštumas, mažas fizinis aktyvumas, žalingi įpročiai, kaip alkoholis, cigaretės ir net narkotikai drąstiškai įtakoja Jūsų testosterono kiekį. Todėl nieko keisto, kad rinkoje ima vis labiau populiarėti natūralūs testosterono papildai. Tačiau ar jie tikrai veiksmingi?

Testosterono papildų įtaka rezultatams

Testosterono papildus dažniausiai renkasi asmenys, siekiantys pagerinti savo sportinius rezultatus arba tie, kurie nori pagerinti savo lytinį gyvenimą. Tačiau kaip yra iš tikrųjų? Vis daugiau pasigirsta kalbų apie tai, kad tokios paskirties papildai yra visiškai neveiksmingi. Tačiau mes esame čia tam, kad atskleistume Jums tiesą. Įžvalgomis dalinasi:  perfectbody kolektyvas.

Visa tiesa apie testosterono skatintojus

Nevyniojant žodžių į vatą, apbinedrinsime trumpai. Kad ir kokia testosterono skatinimo medžiaga bebūtų, ji negali padidinti Jūsų testosterono kiekio virš normos ribų. Kiekvienas asmuo turi užprogramuotą „maksimumą“, tad jeigu dėl kažkokių tai aplinkybių Jūsų testosterono kiekis galėjo sumažėti, pavyzdžiui ilgalaikio streso,  alkoholio, rūkimo, skydliaukės sutrikimų ar kt., tokiu atveju galite tikėtis gero poveikio. Tiek seksualine, tiek sporto rezultatų prasme.

Apie testosterno skatinimo medžiagas plačiau skaitykite:
https://www.perfectbody.lt/testosteronas-ir-jo-skatinimas-didinimas-medziagos

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Sveikata
Taip Pat Skaitykite