Kas yra šarminis vanduo?

sarminis-vanduo

Šarminis vanduo – tai viena iš dviejų jonizuoto vandens rūšių pasižyminčių organizmui itin naudingomis savybėmis. Mūsų gyvensenos įpročiai ne visados prioritetizuoja mūsų sveikatą ir savijautą, todėl būtina žinoti metodus kurie padėtų subalansuoti nusilpusį organizmą. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie svarbiausias bei naudingiausias šarminio vandens savybes ir vandens kokybę bei tai kaip jo pasigaminti pačiam.

Savybės

Visų pirma tai – natūralus organizmo antioksidantas. Žalingi žmonių įpročiai tokie kaip rūkymas, kavos ar alkoholio vartojimas didina organizmo rūgštingumo lygį ir dėl to yra jaučiami tokie negalavimai kaip rėmuo, skrandžio ar širdies skausmai.

Šarminiame vandenyje esantys ištirpusių mineralų jonai padeda sugrąžinti subalansuotą organizmo rūgties ir šarmo lygį bei ženkliai paveikti mūsų sveikatos gerinimą. Tokiose situacijose, kaip pavyzdžiui, pošventiniu laikotarpiu jonizuotas vanduo, dėl savo detoksikacinių savybių gali puikiai padėti persivalgymo ar pagirių atžvilgiu.

Antra – tai puiki gydomoji priemonė. Jei organizmas yra išsekęs, jam trūksta naudingųjų medžiagų, ar nusilpusi jo krautojaka, šis – “gyvasis” vanduo gali puikiai padėti vartojant jį geriant bei vartojant kartu su maistu.

Tačiau tai dar ne viskas.

Nevenkite naudoti jonizuoto vandens ir išoriniams organizmo gydymams. Esant tam tikriems odos pažeidimams ar norint išvalyti odą jis gali pakeisti paprastą neutralų vandenį, kadangi pastarajame bus mažiau naudingų mineralų mikroelementų.

Trečia – tai gerins produktų kokybę. Straipsnio pradžioje išskyrėmę kavą kaip organizmą rūgštinantį produktą. Vis dėl to nereikėtų daryti pilnai neigiamos išvados. Jonizuoto vandens pagalba tokių karštų gėrimų kaip kavos ar arbatos skonis bus ženkliai pagerintas, o kartu ir sumažintas natūraliai rūgštus jų skonis.

Kaip išgaunamas šarminis vanduo?

Šarminį vandenį gali pasidaryti kiekvienas žmogus natūraliomis namų sąlygomis. Jums tereikia įsigyti specialiai vandens jonizacijos funkcijai atlikti skirtą vandens jonizatorių. Aparatas, elektros srovės ir filtrų pagalba savo bakelyje esantį vandenį atskiria į dvi rūšis šarminį ir bei rūgštinį.

Abi šios jonizuoto vandens rūšys turi naudingąsias savybes, tiesiog reikia žinoti kaip ir ką panaudoti. Kadangi apie šarminį vandenį ir pagrindines savybes mes jau pakalbėjome, kviečiame pasidomėti ir rūgštinio vandens poveikiu bei sužinoti apie jonizuotą vandenį plačiau. (+link)

Apibendrinant galima teigti, jog šarminio vandens integravimas į jūsų kasdienybę gali atnešti visapusiškos naudos jums ir jūsų organizmui. Svarbu žinoti, tai – dėl kokios priežasties jūs jį naudojate ir ko galima tikėtis tokio pobūdžio gyvensenos pokyčių.

Jonizuoto vandens nauda

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 4.2 / 5. Balsų skaičius: 28

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite